HappySkin

Ár:   2 190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: katka1123, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   2 190 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2190 Ft

Színezett testápoló tömb

Méhviaszt, szőlőmagolajat és olívaolajat tartalmaz. E három összetevő kitűnően táplálja bőrt. Rendkívül magas az E-vitamin tartalma, emiatt bőrfiatalító, puhító tulajdonságú. A hozzáadott természetes színezék, csillogó, kristályos ragyogást ad a kozmetikumnak, illetve használat után bőrnek is.

A termék mesterséges színezéktől, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

szoszybogyo

2019. november 17.

Szuper, kellemes illat közben maximális hidratálás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Szuper, kellemes illat közben maximális hidratálás.

mlleeliy

2019. március 18.

Nagyon szeretem tőlük a testvajakat ezért úgy döntöttem kipróbálom a bronzosítót is, hátha ad valami színt a sápadt bőrömnek. Nekem egyáltalán nem lett sárga a bőröm, szépen fokozatosan barnult, nem hagyott csúnya foltokat sem és közben hidratál is. Imádom a cuki katica formáját és az illatát! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

kissenikor

2018. június 29.

Osszetevok alapjan ez egy otcsillagos termek lenne...DE! Sajnos az egesz agyat, ruhaimat osszefogta, sarga lett tole minden, pedig nem sokat kentem magamra es megvartam mig beszivodik...Amugy az illata kellemes, hidratalas egesz jo. A szine sarga rajtam. A formazott testvajakkal meg az a baj, hogy nincs rajtuk fogas, nehez hasznalni (nekem folyton kirepult a kezembol), ahogyan egyre kisebb lesz, egyre rosszabb. A masodik Happy skin termek rovid ido alatt, mi a kukaban landolt 😞😞😞.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

markusgina

2016. március 5.

Nagyon finom az illata, és pirosító helyett használjuk anyával, mert mindketten érzékenyek vagyunk a por állagú pirosítókra! Ez tartós is egész nap, és mellette hidratál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Tocopherol
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil