HappySkin

Ár:   2 490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   2 490 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes csillogást ad, a benne található BIO sheavaj gondoskodik az ajkak puhaságáról, míg egy különleges kozmetikai pigment nyújtja a selymességet és a ragyogást.

krisztina.matolcsi

2016. augusztus 30.

Sajnos egyetlen egyszer tudtam csak kipróbálni, bár már 4 napja megvettem. Annyira borzalmas az íze, hogy képtelen vagyok felkenni a számra. :( Tudom, hogy teljesen természetes, bio, meg minden, de akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Squalane eo 1 0