HappySkin

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lábápolók
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2990 Ft

A sheavaj lágysága minden nehéz nap után jól fog esni lábnak. A borsmenta-, teafa- és fahéjolaj élénkítik a fáradt lábfejet, antiszeptikus hatásúak. A fahéjolaj parazita és vírusellenes, gyulladáscsökkentő, így segíthetnek a kellemetlen lábszag elűzésében és körmök egészségének megőrzésében.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vancsa

2018. október 30.

Nagyon jó ez a lábápoló. Este lefekvés előtt heti 2x szoktam bekenni a talpam, így mindig pihepuha. Nem drágállom mert eddig nem találtam olyat ami ilyen hatást érne el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Illa

2016. november 25.

Nagyon szuper teli labapolo. A shea vaj nekem sok lenne nyarra, am amint jon a hideg, remekul rendbehozza a nyaron kiszaradt talp boret. Rendkivul gazdag, zsiros krem, az illata szerintem izles kerdese, nekem tetszett. Furdes utan alaposan bemasszirozom, majd zoknit huzok legalabb 20 percre, es reggel puha, babatalppal ebredek. :-) Szerintem megeri az arat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

jirka

2016. október 15.

Ár/érték arányban közepes. Nagyon erős illatú (karácsony illatú) masszívan zsíros krém, mégsem hidratál eléggé. Kb. 2 hónapja használom napi szinten, lassan elfogy. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.

OCsilla

2016. június 14.

Nem rossz, de az én lábaimnál a natúr shea vaj is ilyen hatást ér el. Akciósan nagyon jó áron volt, így megérte, de a teljes árán inkább she vajat vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

markusgina

2015. december 19.

Nemrég vettem meg, nagyon elégedett vagyok vele mert nyár ota nem sikerült semmivel helyre hozni a száraz repedezett sarkamat, es ez 1 het mindennapos használat utan rendbe tette :) :) csak ajanlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. február 25.

Szuper lábápoló! Kellemes fahéjas az illata, nagyon gazdag az összetevője, ennek köszönhetően nagyon jól puhítja, ápolja, frissíti a lábat. Örülök, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.