HappySkin

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szlilla, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1990 Ft

Gyorsan zsírosodó hajra

A sampon egyik legfőbb összetevője a narancsvirágvíz, ami rendkívül hatásos a zsíros bőrfelületek kezelésére, ezáltal a fejbőr kezelésére is, továbbá élénkíti a hajhagymák működését. Hajnövekedést serkentő hatása is lehet. Tartalmaz még mandulaolajat és mézet, melyek táplálják a töredezett hajvégeket.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

BloomRoomBlog

2019. augusztus 8.

Ambivalens érzéseim vannak ezzel a samponnal kacsolatban. Igazából az állaga nem tetszik, nagyon folyós így sokkal több kell belőle. A hajam állaga sem lett valami jó tőle, pedig balzsamot is használtam. Kíváncsi leszek a hosszú távű tapasztalatokra, kb. 2 hete használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

ReiShiltenphie

2018. március 18.

A zsìrosodó hajamra ajánlotta az egyik eladó ezt a sampont, a 200ml-es kiszerelést vettem meg. Sokat vártam tőle, nem kellett volna. Picit jobban zsìrosodott tőle a hajam, viszont a tapintása jobb lett. Elhasználtam de ennyi pénzért inkább keresek valami mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

szaboalexa99

2017. augusztus 7.

Muszáj volt beszereznem egy natúr-sampont, a vélemények és az összetevők miatt esett rá a választásom, nem bántam meg. Mindig csak a szilikon mentességre figyeltem amikor sampont vásároltam, az sls és a többi káros anyaggal még nem voltam tisztában. Jó pár év használatuk után tönkretették a fejbőrömet, mindig másnapra zsíros volt a
hajam és nagyon viszketett. Még csak pár használaton vagyok túl ezzel a samponnal, de már jobb a helyzet: nem viszket, kevésbé zsírosodik, sokkal jobb érzetű a hajam. Szinte semennyire nem habzik nekem , bár ettől eltekintek a hatása miatt. A 200mles változatot szereztem be a Müllerben 3500Ft-ért, nem lesz elég sokáig az biztos, én 2-3x mosom meg a hajam vele két naponta, de gondolom ahogy javul az állapota annál jobban ki lehet tolni a mosások közti időt. Megelőlegezem neki az 5 csillagot, de majd még jövök updateolni. 😊

Up:
Kb. egy hónapja hogy használom, de biztos hogy nem fogom elhasználni. Ahhoz képest hogy natúrkozmetikum, rettenetesen kiszárította a fejbőrömet és a hajamat is. Egy rémálom utána a fésülködés ha nem teszek kondícionálót a tövekre is ami ugyebár nekem nem jó. Szörnyű sajnos pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Up:

sajtosszenya

2017. március 14.

A negyedik használat után leírom korai tapasztalataimat, aztán majd frissítek. Előrebocsátom a fejbőröm egy ún. "állatorvosi ló" tipikus esete: szeborreás, érzékeny, habzóanyagra és/vagy kénre viszketéssel reagál. Hajam vékonyszálú, rövid, 2-3 naponta mosom és hajhullással is küzdök.
Ami pozitívum, hogy nem irritatív, úgy érzem alaposan tisztít, könnyen kiöblíthető, minimálisan javult a hajam tartása. Hajmosás gyakoriságán egyelőre nem tudott változtatni, de az is pozitívum, hogy nem zsírosította el a fejbőröm vagy a hajam. Sajnos a szeborreás fejbőrszárazságon nem tudott még változtatni, ez lehet nem is fog neki menni. Még tanulom, hogy kell igazán habzásra bírni - próbáltam már tenyeremben vízzel felhabosítani, előre vízzel kis mennyiséget picit felhigítani, de valamikor sikerül valamikor nem. Összességében nekem jó nedves, vizes hajon működött talán a legjobban. Ugyanakkor a habzás hiányáért nem vonok le pontot, nekem az nem létszükséglet. Kiadóssága szerintem nem túl jó, olyan közepes - a 100 ml kiszerelés max. 12-15 mosásra lesz elegendő nekem, akinek rövid, vékonyszálú hajam van. Akinek hosszabb, dúsabb szerintem lényegesen kevesebb mosást tud ebből kihozni.

Update: Időközben félretettem, mert kipróbálva egy másik magyar natúrkozmetikumot (Magister) azt sokkal jobbnak találtam. Az a termék 1-2 hét alatt megszüntette a fejbőrszárazságom, hámlásom és tartja a jó fejbőr állapotot. Kíváncsiságból egy alkalommal visszatértem ehhez a samponhoz és hajmosás után azonnal visszatért az eredeti panaszom (fejbőrhámlás, szárazság, húzódó érzés), úgyhogy azóta a fürdőszoba polcon pihen a flakon. Lehet, hogy másnak jó és működik, én így jártam vele - örülök, hogy csak a kisebb kiszerelést vettem meg és annak még inkább, hogy találtam több szempontból is jobb terméket ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 14.

Borsolina

2016. november 6.

Először is leszögezném: a mi kapcsolatunk egy hónapig tartott, sajnos ha nagyon szerettem volna sem lett volna hosszabb,eddig bírtam,kész,vége. A korpásodásra hajlamos fejbőrömre szerettem volna valamilyen natúr sampont beszerezni végre, így találtam rá. Izgatottan el is látogattam az egyetlen budapesti boltjukba és be is vásároltam, hogy akkor hűű de jó lesz nekem és a bőrömnek mindez. Na aztán az első használatkor jött a fekete leves: egyáltalán nem tisztít. Lehet csak nekem nem vált be, de nekem nagyon nem. Már a hajmosás utáni napon teljesen zsíros lett a hajam, tapintható és sajnos látható volt benne a zsírosság....így megint megmostam..megint ugyanez,egyszerűen nem tudta kimosni a hajamból. De azért még adtam neki egy hónapot.Nem változott semmi. Lehet több idő kell,hogy megszokjam, de nem szeretnék zsíros hajjal és korpás fejbőrrel mászkálni, ez szerintem érthető. A másik pedig az,hogy egy hónapja használom,de már a fele elfogyott a nagy kiszerelésnek...remélem találok azért ilyen árkategóriában hasonló sampont, ami rendesen tisztít és még tovább is tart,mert ez nekem sajnos nagy csalódás volt. Sajnálom nagyon,mert egyébként a márka több terméke is kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

tiszafanni

2016. szeptember 8.

Gyorsan zsírosodó volt a hajam, és elég problémás volt ez nekem. Ez a sampon elég jól, alaposan megtisztítja, mert használata után sokkal több napot bír a hajam! És szép fényes is, bár azért a biztonság kedvéért a balzsamukkal együtt használom, ami szintén nagyon bevált, mert a hosszú hajamra mindig használok ápolót!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 8.

markusgina

2016. július 10.

Saját részre vettem meg és nagyon szeretem, azóta egyáltalán nem zsíros a hajam, és a vége pedig nem töredezett és száraz :)) Párom is elkezdte használni, mivel ő minden nap mossa ezért neki főleg nem mindegy, hogy milyen sampont használ :) Kiszárították a fejbőrét a sűrű mosások, de ez a sampon szépen rendbe hozta neki :) biztos, hogy újra fogom vásárolni!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

jolieangelina

2016. június 18.

Teljesen rendbe hozta az egyébként gyorsan zsírosodó, és kissé korpás hajamat. Kellett egy kis idő, hogy a hajam hozzá szokjon ehhez a szulfát mentes samponhoz, és azóta szépen rendbe hozta a hajam :)) Csillog is, egyáltalán nem hullik és sokkal egészségesebb!! Nálam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

macika777

2015. november 14.

Nekem nagyon bevált, szép fényes lesz a hajam tőle és sokkal rkevésbé zsírosodik a hajam azóta amióta ( kb 1 hónapja ) használom. Azonnal nem hozza rendbe a rossz faggyú termelést egy sampon sem, van, hogy 1 évnek is el kell telnie mire helyre áll a normál működés, nem kell azonnal csodát várni!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

ancsi79

2014. július 18.

Sajnos nem csökkentett semmit a zsírosodáson:( Ezzel a samponnal 2-3 naponként mosni kellett, míg általában 4-5 napig ki szokta bírni a hajam. Az összetevői szépek, más natúrtermékekhez viszonyítva az ára sem volt riasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid, Betaine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid