HappySkin

Ár:   2 490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lillacstoth, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   2 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A teljesen természetes alapanyagokból készült szantál és cédrus illatú dezodor, garantáltan nem tartalmaz nehézfémeket és kemikáliákat sem. A hozzáadott szantál illóolaj nem csak a termék illatában játszik fontos szerepet. A kínaiak a szantált bőrelváltozások megelőzésére is alkalmazták. A dezodoráló hatás legfőképpen egy speciális hatóanyagnak köszönhető, melynek hatása klinikailag igazolt. A hatóanyag kíméletes és natúr. Ezt kiegészíti a hammamelis víz, ami pórusösszehúzó. Így biztosítva számodra az egész napos frissességet.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól,  parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Vitelotte

2019. február 20.

Nálam se vált be. Kettest azért megeresztek az illat és a baráti összetevők miatt, de használtam már mentes deót ami katonásan bírta a melót, úgyhogy szívesen adtam ki rá kétszer ennyit. Még jó hogy ezért nem kértek el horror árat.

Update: Hát ez durva. Idővel javult az ellenállóképessége az izzadsággal szemben, viszont egy hét után enyhe viszketésre lettem figyelmes, és a tükörbe nézve elszörnyedtem mekkora gombás foltra emlékeztető piros paca terítette be mindkét hónaljam faltól falig. Mivel nem éreztem erős késztetést hogy piszkáljam, anélkül meg nem fájt, bátor kislány révén kíváncsiságból használtam tovább a deót hogy megtudjam vajon roszabbodik-e, vagy elmúlik magától. Cirka egy hónap után meglepetésemre javulni kezdett, és mára már el is tűnt. Annyi érdekelt volna csak hogy az alkohol okozza-e vagy valamely gyógynövény hogy a jövőben el tudjam kerülni, de az biztos hogy ezt senkinek nem ajánlom kísérletezésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Gaddemon

2017. május 28.

Sajnos hatalmas csalódás. Már évek óta "mentes" dezodorokat használunk, így gondoltuk, kipróbáljuk ezt is. A férjemnek vettem, de nagyon nem jött be, ugyanúgy folyik róla az izzadság és szegény bűzlött is, holott semmi megerőltetőt nem csinált - akkor milyen lehet sportolás közben... Utána én használtam, hogy ne kelljen kidobni, de nekem ugyanígy semmit nem ért. Hiába mindenmentes, ha a hatása nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Mizabella

2016. március 4.

Az aluminiumsó mentes deokat nem lehet 1-2 napig tesztelni és leszerepeltetni...Ezekre át kell álni, ami hosszabb idő. Nekem nem ez volt az első ilyenem. De eddig nálam ez a best!! Nincs férfias illata, (ezért tetszett és használom ezt még nőként is!)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

ancsi79

2014. szeptember 7.

Férjemnek vettem meg és nagyon leszerepelt szegény deo: nulla hatás, két-három nap tesztelés után a polcra került. Kár érte, mert ígéretesek voltak az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water