HappySkin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicia, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2690 Ft

A mangóvaj hidratálja, nyugtatja a bőrt, s lassítja annak kiszáradását. A mangóvaj ekcémás és pikkelysömörös bőrre is hatásos. A benne lévő csipkebogyóolaj pedig bőrregeneráló, bőrnyugtató hatású.

A termék mesterséges színezéktől, illatanyagtól,  parabénektől mentes.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
Kira279

2018. január 21.

Első felkenésre nekem kissé ragadós, de utána már rendben van. Nekem később szîvódott be, de ugye ez bőr típus függő.
A csomagolása borzasztó, nem lehet egyszerűen kivarázsolni belőle a krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

A csomagolása borzasztó, nem lehet egyszerűen kivarázsolni belőle a krémet.

Sofia1

2017. március 31.

Nagyon jó termék, hamar felszívódik, kellemes az illata. Egy óriási nagy problémája van csak: a hosszú flakonból nem lehet kiimádkozni a krémet, főleg ha már fogyóban van. Én fűrésszel levágtam a flakon tetejét és úgy tudtam hozzájutni a krémhez :D Katasztrofális a csomagolása sajnos. Tégelybe kellene tenniük. Csak emiatt adok 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

tiszafanni

2016. szeptember 8.

Az elmúlt 2 hétben vásároltam, mindennapos használatra, akár reggeli zuhanyzás utánra is használhatom mert gyorsan beszívódik!! Tökéletesen hidratál, és puha, baba bőröm is lett!! 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 8.

scisneros

2016. június 13.

Gyorsan beszívódik, nem ragad, kellően hidratál és isteni az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Gyorsan beszívódik, nem ragad, kellően hidratál és isteni az illata.

jolie

2016. május 27.

Magamnak vásároltam, és nagyon szeretem mert könnyen felszívódik, és tartósan hidratálja az egyébként nem túl száraz bőrömet. Egy héten 3-4x használom, de rá tudok néha kattani, mert imádom a selymest bőrt amit használat után kapok :))) Már 3x újra vásároltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

deakreka

2015. december 10.

Nagyon kellemes állagú, könnyen beszívódó krémes testápoló :) én mindig fürdés után használom este,és egész másnap selymes a bőröm, és nem szárad ki, persze a happy skines tusfürdőt használom, így a kettő együtt nagyon megteszi a hatását :) Bizos hogy újra veszem :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. február 28.

Nagyon elégedett vagyok a testápolóval. Állaga folyósabb, mint a bolti testápolóké, de jól kenhető, hamar beszívódik a bőrbe, nagyon gazdag összetevőkkel rendelkezik. A bőrt nagyon puhán tartja. Kitűnően hidratál,puhít, ápol. Másnap is puha, hidratált a bőröm tőle, ami a bolti testápolókról nem mindig mondható el. Én kókusz darabkákat nem éreztem benne, de ez a kitűnő ápoló hatását nem csökkenti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 28.

fuge7

2013. november 29.

Hamar beszívódik, jól hidratál, kellemes az illata, kiválóak az összetevők. Vannak benne pici kókusz darabkák, amik finoman radíroznak. :)
Én nem csak testápolóként, hanem arcra is használom, így hamar fogy. És elég drága, ha azt vesszük, 100ml kerül 1590 Ft-ba... Ha akcióban van, vagy kuponod van hozzá, akkor mindenképpen megéri megvenni, mert szuper jó kis krém. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!