HappySkin

Ár:   5 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 5890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: psyhe, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   5 990 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Happyskin.hu, 5890 Ft

Natúr arckrém normál, zsíros, vegyes bőrre, magas BIO tartalommal. Magyar Termék Nagydíjas arcápoló, parabén mentes arckrém.

Bámulatos hatóanyagokat használtunk Magyar Termék Nagydíjas Élégance hidratáló arcsimító krémünkhöz, amelyet érdemes kipróbálnod, ha bőrödnek hidratálásra van szüksége. Egy olyan BIO virágvizes bázisú krémet alkottunk Neked, amely még a legnagyobb melegben is bátran használható, de nemcsak akkor. Alapja a BIO citromfűvíz, valamint olyan díjnyertes alapanyagot rejtettünk el benne, amely ráncsimító hatással bír.

Ár: 5890 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
kisanyo

2019. január 23.

Egyszerűen szuper ez a krém! Végre smink nélkül is kimerészkedem az utcára! A szintén kombinált bőrre való mályvás habzó arctisztítóval használom, remekül kiegészítik egymást. A bőröm alig várja, hogy felkenjem, nagyon kellemes használni. Folyós, mégis gazdag hidratáló, mely két nap után javított a függőleges homlokráncomon. Szinte azonnal beszívódik, nagyon puhává és rózsássá varázsolja az arcomat, pedig kifejezetten világos, sápadt a bőröm. Egyszerűen kipihentebbnek nézek ki tőle, ennél jobb napindító nem is kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Preciosa

2018. július 2.

Pár éve vettem nappali, zsíros bőrre való, nyári hidratáló krémnek. Néha van rá akció. Szerettem viselni, adott egy egységes bőrfényt az arcnak, de ez nem volt túlzó. Ki is simította a bőröm. Már nem venném újra, mert vannak ennél olcsóbb krémek is, amik ugyanezt tudják.. bár egyszer talán, ha még lesz akcióban. Az szimpi, hogy magyar termék nagydíjas, és nem véletlenül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

SarandBogyo

2018. június 23.

Nagy remények, nagy csalódás

Megrendeltem a krémet mert azt állapították meg hogy kombinált bőröm van ( T-vonalban zsírosabb, a többi részen érdesen száraz).
A szállítás és csomagolással minden rendben volt, nagyon szép, gusztusos kis csomag várt otthon.
Elkezdtem használni és valami irdatlan büdös kicsit élesztős kakaós avasabb szag csapott meg. Gondoltam elillan.. valóban így volt.
Azért a biztonság kedvéért írtam egy emailt nekik.
Sajnos az e-mailezésből az jött le, hogy egyáltalán nem foglalkoztak a problémámmal.
Nem küldtem vissza, használom, de a mostani szélsőséges időjárás alatt melegben leolvad a hidegben meg nem hat semmit.
Csomagolás: 5*
Összetevők: 5*
Magam bőrére hatékonyság: egyelőre 1*

Remélem ez változik (bár már 1 hónapja, hogy használom)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Nagy remények, nagy csalódás

Azért a biztonság kedvéért írtam egy emailt nekik.
Csomagolás: 5*
Összetevők: 5*
Magam bőrére hatékonyság: egyelőre 1*

Remélem ez változik (bár már 1 hónapja, hogy használom)

mlleeliy

2018. június 13.

nagyon szeretem ezt az arckrémet! :) tavaly ősszel ők ajánlották a Natural Beauty kezdőszettet kombinált bőrre, abban volt az Élégance, és beleszerettem. soha nem használtam ennél könnyedebb krémet arcra, nekem azonnal beszívódik és szuperül hidratálja a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

kissenikor

2018. június 4.

Rettentoen zsirositja az arcom! 1-2 oraval a kremezes utan mar torolni kell valamivel...Ejszakara hasznalom el epp emiatt, nagyon csalodott vagyok. Osszetevok szepek, de a hatas 0. Az allaga szerintem tul folyos es az enyem kellemetlen illatu (olyan gyogyszer szaga van es folyik - lehet, hogy romlott??). Legszivesebben kidobnam, annyira varom, hogy elfogyjon. De meg akciosan sem 2 filler, nincs szivem a kukaba tenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

balvenie

2018. március 23.

Majdnem egy éve vásároltam, a Dívával együtt, azóta használom rendszeresen. Valójában nem nekem való, mivel eléggé száraz a bőröm, mégis megvásároltam ezt a terméket, annyira kíváncsi voltam, milyen lehet. Az illata számomra picit fura, de nagyon szépen beszívódik, bár nálam egyfajta fényes, olajos réteget képzett reggelre (esténként használom). Viszont nagyon hamar fogy, nem tudom, ez hogyan lehetséges, mivel együtt vásároltam a Dívával, és azt többet is használom, mégis abban sokkal több van még mindig... Sajnos az látszik, hogy nem a száraz bőrűeknek szánják, ennek ellenére nagyon jó arcápolónak tartom, bár ahhoz képest, mennyire gyorsan fogy, kicsit magas az ára. Az egy pontot is csak ezért vonom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

varia

2018. február 28.

Nekem sajnos nem hozta meg a hozzá fűzött reményeket. A gyulladt, piros pattanásokat hamar lehúzza. Viszont nagyon nehéz krém, úgy érzem, hogy nem kap levegőt a bőröm. Vékony rétegbe kenem, de ennek ellenére rövid időn belül nagyon zsíros lesz. Megjegyezném, hogy extrém zsíros bőröm van. Ezért soha nem kenném fel nappalra. A homlokomon pici egyenetlenség van, sajnos a krém nem tudott ezzel mit kezdeni, szóval bőrsimítás 1 csillag. Ennek ellenére megvásároltam a második tubust is, mert összességében nem rossz krém. A csomagolás nagyon rossz minőségű és többször is belefutottam abba, hogy nem a megfelelő használati utasítás volt ráragasztva. Sajnos három csillagnál többet nem tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

Azurill

2017. április 12.

A bőröm a reggeli arcmosás után átlag 2 órával már úgy fénylik mint egy diszkógömb. Első körben csak a kombinált-zsíros bőrre való csomagot rendeltem meg, abban volt benne ez is. Első használat után 12 óra elteltével sem fénylik annyira a bőröm mint egyébként szokott. Nem is kellett nap közben felitatni a feles zsírt az arcomról. Ha beválik hosszú távon szerintem maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

zavive

2017. február 28.

Két héttel ezelőtt vettem a Müeller-ben, azóta használom reggelente és estére (itt jegyezném meg, hogy a 30ml elég gyorsan fogy így sajnos). Nagyon jó termék, eleinte zsírosította az arcbőröm, de mióta nedves kézzel kenem fel, minden rendben. Senki ne várja el a terméktől, hogy majd mattítani fog a zsíros bőrén, mert nem. De nem is ígér ilyet a gyártó. Ellenben egy könnyed krémről van szó, nem terheli az amúgy is fénylő bőrt. Legalábbis nekem:) Én biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

vaczkor

2017. február 17.

Nekem zsírosítja a T-vonalat, nem vált be annyira, mint az előttem véleményezőknek.Felkenés után 3 órával már fényes és zsíros lett az arcom, úgyhogy végül éjszakai krémnek használtam el. De legalább szépek az összetevői és tényleg nem okozott semmi irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.