HappySkin

Ár:   2 490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lillacstoth, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   2 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2290 Ft

A termék hatóanyaga egy olyan alapanyag, 24 órán keresztül fejti ki hatását, klinikailag tesztelt. A Francia minőségellenőrző és minősítő szervezet (ECOCERT) pozitívan ítélte meg.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól,  parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
izabellamarton

2019. január 17.

Amúgy is fontos számomra, hogy natúr kozmetikumokat használjak, talán a dezodoroknál a legfontosabb. Kellett egy kis idő mire megszokta a bőröm,de már észre sem veszem, hogy változtattam. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki. Talán az illata kicsit erős a nyári napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Kalu

2016. június 11.

Egy hónapja vettem a (citromfűvizes) terméket, mert a Müllerben épp nem volt kapható a Sante spray, amit venni szerettem volna. A Sante roll-os deóval volt az első natúr próbálkozásom, a szagokat teljesen lefedte, de ha valamiért izzadtam, ami nem túl gyakori, az látszott. Az eladó hölgy biztosított, hogy ez a termék erre is tökéletes, sem izzadás, sem szag nem lesz. Hát mindkettő van, már pár óra után olyan, mintha semmi nem lenne rajtam. Talán télre jó lesz, de mivel nem gondoltam magamat eddig sem izzadósnak, lehet, hogy akkor sem lesz semmire sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Nikk89

2016. március 18.

És ez nagyon jó dezodor. Természetesen az izzadást nem gátolja (azt csak az alumíniumosok tudják), viszont szagsemlegesítő hatása profi.
Én ezért szerettem meg, mert bár a citromfüvet csak felkenéskor érzem, de a szagokat tökéletesen semlegesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Hannita

2016. március 7.

Már évek óta csak aluminiumsó mentes dezodort használok, de mindegyikkel kellett kompromisszumot kötnöm... Míg rá nem leltem erre a termékre! Bizton állíthatom ez úgy tökéletes ahogy van! Nem drága, nincs szagom tőle, és nem kell napi többször használnom. Megéri az árát! És pozitívuma még, hogy BIO összetevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

eviszv

2015. október 20.

Alumíniummentes kategóriában a legjobb nekem, de nyárra sajnos ez sem elég...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Alumíniummentes kategóriában a legjobb nekem, de nyárra sajnos ez sem elég...

Blackxentric

2014. október 8.

Drága, és hatástalan. Egy óra múlva már szaglottam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Drága, és hatástalan. Egy óra múlva már szaglottam...

Aquariusgirl

2014. május 18.

Vadul keresgéltem itt a Krémmánián a natúr termékek között, mert jól berágtam a parabenekre.... Ráleltem Happyskin-ékre, böngésztem a weboldalukon és rendeltem is egy csomagot 5 db termékkel, ami 10.000,-FT-ba került!! (Egy sampon, egy hajbalzsam, egy szappan, ez a deo és egy testápoló.) Amikor átvettem a csomagot kezdett gyanús lenni a dolog, ugyanis igen kicsi volt a doboz. Mikor kibontottam, kiderült, a termékek 100 ml-s!!!!!!!!!!! kiszerelésűek. (Biztos én voltam a figyelmetlen, hogy a kiszerelésről közölt info-t nem vettem észre rendeléskor.) A cég is érezheti, h valamivel kompenzálnia kell, mert kaptam tőlük + egy szappant ajándékba. Miután lehiggadtam, használni kezdtem a termékeket. Ez a deo szerintem kb annyit ér, mint halottnak a csók. Pedig nem tartozom a nagyon intenzíven izzadók táborába. Ráadásul legalább 5 perc, mire beszívja a bőr és nem ragad. Nincs sem fullasztó narancs, sem levendula illata, de mind2-t lehet érezni. És az ára sem szimpi. Azért el fogom használni, de újravenni biztosan nem fogom. Csak a "biosága" miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 18.

kittyleo

2013. szeptember 20.

Nekem sajnos nem vált be... a polcon pihen. Naponta legalább négyszer kellett újrakennem (igaz akor még melegebb volt), de úgy éreztem, hogy nincs is rajtam semmi. A hónaljam ki is pattogott, bár ez lehet a méregtelenítő folyamat beindulása miatt... Illata sem tetszett :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Toposz

2013. szeptember 10.

Én is úgy gondolom, hogy nem rossz, de nem is túl jó. Egy stresszesebb napot nem él túl, sőt, pár stresszesebb órát sem. Végeredményben hármas, mert természetes, magyar, nem borzalmas, de nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

kittyleo

2013. szeptember 10.

Az összetevői messze a legjobbak azok közül amiket eddig nézegettem, de nekem sajnos nem vált be az izzadásgátló hatása. Vagyis nem is izzadásgátló hatást vártam egy natúrkozmetikumtól, hiszen számítottam rá, hogy jobban fogok izzadni, de sajnos napi 4-5 alkalommal újra kellett kennem, és még így sem volt friss illatom... Hétvégente, hidegebb időben fogom csak elhasználni. Nem reggeltől estig tartó munkabeosztáshoz való... Ezenkívül kicsit kipattogott tőle a hónaljam, de ez talán a méregtelenítés beindulásának is betudható. Sajnálom, hogy nem vált be, de ez a dezodor dolog kényes téma. Tovább keresgélek. 3 csillagot szerintem megérdemel az összetevői miatt, plusz lehet másnak beválhat, aki nem annyira izzadós fajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Glycerin