HappySkin

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ariiratku, Módosítva: 2017. december 28.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nyugtatja az érzékeny bőrt. Segít visszaállítani a bőr normál pH-ját. Rózsavizes illat az uborka és aloe vera elegyével.

Ez a bio rózsavizes natúr arctonik segít visszaállítani a bőr normál pH-ját amellett, hogy üde, élettel teli érzést kölcsönöz. Nyugtatja az érzékeny bőrt a rózsavíz, alga, uborka és aloe vera verhetetlen keverékével. Parabénmentes, vegán, szintetikus színezék- és illatanyagmentes.

• Bio rózsavíz: Kedvelt kifinomult, harmonikus illatával, a damaszkuszi rózsavíz arcbőrt élénkítő, feszesítő hatásáért kedvelt öregedésgátló készítmény, finomságot kölcsönöz a bőrnek és csökkenti a bőrpírt.
  • Aloe vera gél: Erősen hidratáló, hegesítő, nyugtató és regeneráló hatású.
  • Uborka kivonat: Vitaminokban és nyomelemekben gazdag, erőteljesen hidratáló hatóanyag, faggyúszabályzó.
  • Alga kivonat: Méregtelenít, gyorsítja a sejtek megújulását.

Kokapu

2019. január 30.

Én voltam a hülye, mert nem néztem meg az INCI-t mielőtt megvettem. Siettem, és gondoltam natúrkozmetikum, biztosan jó. Csak bedobtam a kosaramban a Rossmannban. Otthon, amikor kinyitottam, szabályosan megcsapott az alkohol szag. Emiatt eleve rossz érzés volt használni, de bolond fejjel mégis kipróbáltam, és hát 3-4 nap múlva elkezdtek apró, fehér pattanások jönni rajtam. Eddig tartott nálam a pályafutása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

kredli

2018. július 4.

Imadom, ahogy felfrissiti a boromet. Szeretem, hogy semleges illata van es egy allat se szenvedett miatta. Igazi jollyjoker telen es nyaron is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid