HappySkin

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. november 16.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Natúr habzó arctisztító minden bőrtípusra. Mályva kivonatot és mandarin illóolajat is tartalmaz.

• BIO glicerin: A megfelelő mennyiségben adagolt glicerin hidratálja a bőrt, megakadályozza annak kiszáradását.
  • Mandarin illóolaj: Antibakteriális olaj. Nem fényérzékenyít. Friss, üde, citrusos illatú.
  • Mályva kivonat: Kínzó bőrviszketés esetén hasznos, illetve ha valaki bőrbetegségben szenved, a mályva ezt is kezeli. Csillapítja a viszketést és nyugtatja a bőrt.

goldengirl

2019. augusztus 11.

Nyáron mindig ezt használom, mert ebben a melegben nem tudok elviselni semmi mást. Remekül tisztít, és miután lemosom, nem kiált a bőröm azonnal hidratálóért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

HFanni95

2019. július 25.

Zsíros arcbőrömhöz nem is találhattam volna jobb tisztítót. Minden este fürdésnél jó alaposan átmosom vele az arcom, gyönyörűen elmattította. Végre nem kelek úgy, hogy félek belenézni a tükörbe. Láthatóan javította a bőrhibáimat is, a pattanásokról lehúzza a gyulladást. Reménykedem benne, hogy a hosszútávú hatása is ilyen jó lesz, mert akkor biztosan nem váltom le. Nagyon finom, frissítő illata van, és az állagát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

mlleeliy

2019. június 12.

Ebben a melegben mindig visszatérek ehhez az arctisztítóhoz, és rájövök, hogy nincs ennél jobb az én bőrömnek. Szuperül mattit ebben a hőségben, még nap végére sem csillog a bőröm. A pattanásaimat is feltűnően nyugtatja, és ritkábban jönnek elő. A sminkemet maradéktalanul eltávolítja. A citrusos illatáért oda vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Vancsa

2019. május 9.

Egy hete kezdtem el használni ezt az arctisztítót. Nagyon sok félét kipróbáltam az elmúlt időszakban és sajnos egyik sem vált be igazán. Szívesebben használok natúr kozmetikumokat ezért gondolkodás nélkül megrendeltem a terméket. Először mikor kinyomtam engem is meglepett az állaga, de használata után az eredmény egyből kárpótolt, egyenletes és puha bőröm tőle. A sminkemet könnyen el tudom vele távolítani, nem szárítja ki az arcbőröm és a szememet sem csípi. Az illata nagyon finom. Ezzel a termékkel is teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

tami99

2019. január 7.

Hááááát, magam sem tudom mit is gondolok erről a termékről.... Valóban kíméletesen tisztít, illetve puha utána a bőröm. VISZONT... nekem sem felrázva, se máshogy nem hozza a mousse állagot, inkább egy félig habos, félig vizes termék jön ki az egyébként szép csomagolásból, emiatt úgy érzem elég pazarlós az arctisztítás vele, ugyanis folyik mindenhova, csak oda nem jut ahova kéne, éppen ezért nagyon gyorsan fogy..
Hiába tisztít jól, pazarolni nem szeretek, így biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Hiába tisztít jól, pazarolni nem szeretek, így biztos, hogy nem veszem újra.

johitimi

2018. október 21.

MInden este használom ezt az arctisztító habot és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kíméletesen tisztítja a bőrömet, használat után puha, tiszta érzést kelt. Egyetlen hibát tudnék felróni, hogy a mousse állagot csak és kizárólag úgy lehet elérni, ha az ember közvetlen a használat előtt tényleg nagyon erősen felrázza. Számomra fontos, hogy cruelty-free, nem tesztelték sem a terméket, sem az alapanyagokat állatokon, parabénmentes, szintetikus színezék és illatanyag mentes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 21.

izabella73

2018. március 28.

Még csak pár hete használom de eddig tökéletes!Pont egy ilyen mindenmentes natúr arclemosót kerestem,szép összetevőkkel,ami nem szárít,nem irritál,mégis jól tisztít.Na ez éppen ilyen.

UPDATE:Sajnos le kell pontoznom,már 2x újra vettem,de mióta megváltozott a csomagolása az állaga sem olyan mint volt és sokkal jobban szárit.Pedig elvileg az összetétele nem változott,így nem értem hogy hab helyett miért egy folyékony szappanszerű valami jön belőle.A bőrömet is teljesen kiszárította,holott előtte nem volt ilyen problémám vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

carmenxo

2018. január 12.

Számomra nagy csalódás volt, főleg 3000 forintért. Egy ideig nem volt kapható a megszokott Balea sensitive lemosó ezért kellett keresnem egy hasonlóan szép incivel rendelkező terméket, így vettem meg ezt. Először is ha már habzó lemosóként árulják akkor legyen is az, ne egy víz állagú buborékos valami. Én kifejezetten utáltam használni, összevissza folyt és az illata sem tetszett. Másrészt pedig sajnos nagyon szárított, bár pont a legnagyobb hidegben használtam úgyhogy az lehet nem a termék hibája, mindenesetre nem venném újra az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

laszti

2017. június 5.

Szeretem, mert kíméletes, nem szárít, de elvégzi, amit el kell. Ha szembe kerül egy picit csíp, de annyi baj, ne legyek ügyetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Please

2017. január 26.

El kell mondjam, nekem semmi sem hozott ekkora változást és puha arcbőrt, mint ez. A mályva-kivonatnak köszönhetően, mint megtudtam. Nagyon jó bőrnyugtató, kíméletes, mégis tisztít. Nagyon szépen hidratál. Az illata citrusos (nekem jól esne egy kicsit lágyabb illat). Ami még feltűnt, hogy nagyon szépen mattítja a bőrömet, egyáltalán nem fényesít, így én reggel a sminkelés előtt is szoktam használni. Nagyon kevés fogyott még így napi 2 használat során is, pedig már 1 hónapja megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.