HappySkin

Ár:   4 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 4590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. február 5.

Ár:   4 990 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Happyskin.hu, 4590 Ft

A krém legfontosabb funkciója a hidratálás, vagyis a bőr normál vízháztartásának visszaállítása. Ebben lesz segítségedre a benne lévő bio mandula-, illetve bio jojobaolaj is. A jojoba olaj (esetünkben bio) nagyon hasonlít az emberi bőr által termelt faggyúhoz, így szabályozza annak képződését, megköti a nedvességet a bőr szarurétegeiben.

Nem tartalmaz az arckrémünk sem vizet, csak bio minősítésű római kamilla virágvizet, mely gyulladáscsökkentő és nyugtató hatású. A termék mesterséges színezéktől, illatanyagtól, parabénektől mentes.

Ár: 4590 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
goldengirl

2019. július 16.

Számomra nyáron túl sok, ezért csak télen használom nappalra. Nagyon szépek az összetevők, teljesen jól hidratálja a vízhiányos bőrömet, pattanásokat nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

nagylina

2019. július 15.

Nagyszerű krém, érezhetően természetes összetevőkkel, nagyot jót tesz a bőrömnek, kevesebb lett a pattanásom és sokkal kisimultabb lett a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

magdalena047

2019. május 3.

Szuper krém, éjszakára használom, nincs tőle pattanásom, nekem már ez is nagy szó... Sőt ami volt, arról is levitte a gyulladást. Jó összetevők, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Vancsa

2019. február 19.

Szuper arckrém, az én kedvencem. Nem nehezíti el a bőröm, és nem hagy zsíros érzetet maga után, viszont szuperül hidratál, mintha védőréteget alkotna. Mióta ezt használom arcbőröm egyenletesebb, nincsenek se zsírosabb se szárazabb felületek. Adagolóját tekintve, ki kell tapasztalni ki mennyire erősen nyomja meg a pumpáját. Lehet vele jó sokat kinyomni (akár az egész család arcát bekenhetném vele), de lehet borsószemnyit is ami nekem épp elég, ezáltal egyáltalán nem fogy gyorsan. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

kredli

2018. július 4.

Könnyű, nem hagy nehéz érzést a bőrön és nagyon kevés elég belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Könnyű, nem hagy nehéz érzést a bőrön és nagyon kevés elég belőle!

kissenikor

2018. június 4.

Egynek elmegy, kiprobaltam, de ahhoz meg draga. Az allaga kicsit tulzottan folyekony, a tubus alja fele jarok mar - eleinte finom habos krem volt. Illata natur. Vegyes, normal arcborom van, fullra zsirositja a krem, ugy csillog tole, mintha olajjal kentem volna be. A pumpaval kicsit sokat adagol egyszerre. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Dolce

2018. május 8.

Màr èvek òta kerestem söt kutattam egy ilyen fantasztikus krèm utàn mint a veszta!Ès most megvan!Ez igaz az összes happySkin termèkre pròbàltam màr a szappanokat is ès a sminklemosòit is amik gyönyörüen hidratàljàk a szàraz börömet!A màsik szempont pedig az volt,hogy bio összetevöi vannak ès nem szennyezem mindefèlèvel a böröm!Nálam a következő happyskin arckrém a hyaluronsavas lesz!Sőt most akción vannak a termékeik a webshop-ban és elszaladt velem egy kicsit a ló...arckrém ,szappanok,hajsampon,ajakàpolo,sminklemoso😊hàt igen!Alig vàrom,hogy megèrkezzen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

nkriszti98

2018. május 5.

Eddig még nem találtam jobb hidratálót a problémás bőrömre. Nem okoz pattanásokat, sokkal szebb lesz utána az arcom, szépen mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

hahota

2018. március 3.

Teljességgel elégedett vagyok a krémmel. Éjszakára használom, mert sajnos min. rozáceás a bőröm, így nappalra más készítményt használok. Viszont nagyon klasszul hidratál, simít, és nem zavarja az érzékeny bőrömet. Ami még nagyon fontos számomra, hogy hazai termék! Nálam ötcsillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 3.

Dinorbia

2017. július 5.

Nos elérkezett az idő, hogy leírjam : Megtaláltam a tökéletes hidratálót! 1 éve használom...eddig nem szerettem egyet sem így szóval számomra perfect. ...puha lesz az arcom, pattanást nem okoz, élettel teli lesz tőle a bőröm. 5*
Tapasztalatom:
télen: csodálatos hidratálás, 1x elég használni egy nap.
Nyáron: 2 naponta is elég használni, kényelmes, gyorsan beszívódik

Hátrány: Büdi, eleinte gyorsan fényesedett az arcom. Később azonban hozzászokott a bőröm. Ez sem probléma igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Tapasztalatom:
télen: csodálatos hidratálás, 1x elég használni egy nap.
Nyáron: 2 naponta is elég használni, kényelmes, gyorsan beszívódik

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid