Harkányi Thermal

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vvirdzsi, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Az évek múlásával bőrünk víztartalma fokozatosan csökken, de szerencsére a megfelelő testápoló használatával tudunk javítani bőrünk szerkezetén. Míg normál esetben a bőr felszíni rétegei akár 25% vizet tartalmaznak, bőrszárazság esetén és idős korban ez az érték 10% alá is süllyedhet. A bőr természetes hidratáló anyaga a karbamid (urea), amely egészséges állapotban 1%-ban található meg bőrünkben. Bőrszárazsággal, atópiás dermatitisszel és pikkelysömörrel (psoriasissal) küszködők esetében ez az arány lényegesen kevesebb."

bere145

2019. október 10.

Nagyon szeretem. A száraz vízhiányos bőrőmre használom, valamint az ekcémámra is sokáig ezt használtam. Nagyon jó könnyed állaga van, valamint az illata is nagyon kellemes nem utolsó sorban pedig tényleg segít a bőrödnek. Az ekcémás száraz területeken sokat segített a vízhiány és a vakarózás leküzdésében.
Mindenkinek bátran ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Mindenkinek bátran ajánlom

Greta970921

2018. június 5.

Nagyon száraz a bőröm. Nekem ez a termék teljesen bevált, sok mindent próbáltam már, de igazán ez megéri az árát!És az illata is jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.