Hask

Ár:   €2,5   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   külföld (Primark)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Borsolina, Módosítva: 2015. november 3.

Ár:   €2,5
Lelőhely:   külföld (Primark)
Kategória:   Hajápolók

Könnyű, alkoholmentes olaj sérült vagy göndör hajra

eszterszekely

2020. március 8.

A krémmániás értékelés alapján vettem meg. Viszont nem néztem meg a kiszerelést és a Müllerben hosszú percekig pásztáztam a sort mert valamiért egy nagyobb flakont kerestem a formája alapján. Aztán végre megláttam ezt a miniatűr kis ampullát. Hát... Jó árban van (nyolcszáz valamennyi volt) de ár-érték arányban azért nem a leggazdaságosabb.
Pár hete több mint 10 centit vágtak a hajamból mert nagyon el volt vékonyodva. Úgyhogy az eredménynek valószínűleg ehhez is köze van, mert a hajam felfrissült és tömörebb lett.
Nem tudtam hogyan értékeljem a hatását aztán tegnapelőtt reggel a napfényben megláttam, hogy csillog az egyébként vékonyszálú, szőkített és általában (a rákent cuccoktól ugyan) puha de mindig matt hajam és nagyon megörültem neki.
Az illata (?) pontosan ugyanolyan mint gyerekkorom zselés szaloncukraiban a narancsos ízesítésű, nem annyira kellemes viszont a hajon már nem érződik szerencsére. Az első 2 hétben gyakorlatilag mindig kentem rá amikor csak kihúztam a fürdőszoba fiókot. :) Meg hajmosás előtt, után nedves hajra aztán szárítás után is. :) Szóval nem fukarkodtam vele. De így is megvan még a fele úgyhogy kiadós. Újra fogom venni viszont amiatt hogy az első 2 összetevő szilikon megpróbálom a natúr argán olajat is hátha ugyanilyen szépen felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

berenicée

2019. május 16.

Mióta ezt használom, mindig megdícséri a hajam a fodrászom.. :) pedig nagyon vastag szálú, és az alja igen csak hajlamas "seprűsödni". Müllerben lehet kapni, 1000 ft ha jól emlékszem, de mivel nagyon-nagyon sűrű, sokáig elég. Milkshake profi márkájú argán olajam volt előtte, azt is kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Krikike

2019. május 11.

Nagyon kevés elég belőle, így sokáig elég. Szép puha lesz a haj tőle. És én a narancsos/mandarinos illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Mandel

2018. október 7.

Első használat után írom, hogy csodát tett a vékonyszálú, száraz-sprőd hajammal.
Nedves hajra tettem, 3x borsó mennyiséget eloszlattam a tenyeremben, először a szárazabb részekre, majd az egesz hajon eloszlatva.
Félszárazra megszarítottam, tettem rá egy kis lenmag gélt és készre szárítottam.
Nagyon elégedett voltam az eredménnyel, szép, fényes hajam lett.
Viszont kár, hogy ennyi piros összetevője van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Nagyon elégedett voltam az eredménnyel, szép, fényes hajam lett.
Viszont kár, hogy ennyi piros összetevője van.

raczrenike

2018. április 11.

Mindenki ajánlotta,hogy mennyire jó, de nekem nem használt. Jo illata van, de semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

frufru

2018. február 13.

A legjobb csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

A legjobb csodaszer!

KisManka

2018. február 13.

Nagyon nagyon nagyon imádom!!! Ezt és a keratinosat vettem és használom felváltva. Nem nehezíti el a hajamat, nagyon kevés elég belőle és érezhetően sejmesebb, puhább tőle a hajam. Sokkal simább és fényesebb tőle a hajam mint bármelyik más olajtól eddig.
Tuti újraveszem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Tuti újraveszem ;)

vitizsofi

2018. január 2.

Bár külföldön veszem (Ausztria, BIPA) ,de a legjobb, amit valaha használtam. A hajvég kellemes puha töle. Kár, hogy ilyen kis kiszerelésben lehet csak kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Kiscju

2017. december 4.

Szenzációs illata van és csodát tett a hajammal! Müllerben találtam rá és újra fogom venni 😘sőtt van még kókuszos és keratinos is belőle! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Adri994

2017. augusztus 19.

2 kiszerelésben is van a Müllerben, ez a pinduri és egy jóóó nagy flakonos :) ár-érték arányban a nagyobb kiszerelés (kb tusfürdő adag) jobban megérte volna, de az első próba és a praktikus méret miatt erre esett a választásom. Májusban vettem,és rendszeres használat mellett (3 naponta hajmosások után használom), még mindig megvan a fele :) elég 1 keveset csippenteni. Nekem határozottan narancs illata van, imádom, nagyon kellemes :)
Újravevős ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Újravevős ^^

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Szójabab lipidek, mely phospholipidek, szterolok és trigliceridek keveréke. A CosIng hivatalos besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló. A szójababról lásd részletesebben: szójaglicin.

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Sárga színezék.