Hask

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Borsolina, Módosítva: 2020. november 3.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Hajápolók

Könnyű, alkoholmentes olaj sérült vagy göndör hajra

pacsalia

2020. november 15.

Nagyon nyomják mostanában ezt a szilikonmentességet, na hát ez a termék tele van szilikonnal. Viszont szilikon ide vagy oda, ez egy zseniálisan jó olaj. Nem hagy ragadós érzést, nem tapasztja össze a hajszálakat hanem lágy esésűvé,fényessé, könnyebben kezelhetôvé varázsolja a hajat. Még az én gubancolódásra hajlamos, sérült hajamat is megmenti...
Lehet hogy csak ideiglenes/optikai megoldást nyújt, de kit érdekel, ha használ?
Első blikkre a kis üvegcse alapján kevésnek tűnhet a mennyisége, de egyszerre kevés kell csak belőle, így a hatását is figyelembe véve nekem ennyi pénzt bőven megér. Sztem 1-2 hónapra simán elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Lehet hogy csak ideiglenes/optikai megoldást nyújt, de kit érdekel, ha használ?

pamacska6

2020. november 10.

Itteni vélemények alapján vettem, de az egyetlen pozitívum, az az illata. Csak az illata miatt kencézem a hajamra (na meg hogy fogyjon már el) ,egyébként semmi hatását nem vettem észre. Sőt, ha bedolgozom a hajvégembe és utána átfutok rajta fésűvel, még száll is az egész és tapad össze-vissza. Kicsi üvegcsébe(?) van, de egy alkalomra kevés kell nagyon, így sokáig kitart szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Boudica

2020. október 22.

Müllerben szoktam venni, nem nagy adag, ettől függetlenül sokáig elég. Hajmosás után, nedves hajvégeken szoktam használni. Fényessé és egészségessé teszi a hajvégeket, amióta használom sokkal kevésbé töredezik. Nem nehezíti vagy zsírosítja a hajamat, az illata pedig valami istenien narancsos, karácsony illat, ami minden alkalommal jó kedvre derít. Mindig van helye a polcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

TBianka

2020. október 22.

Nagyon jó könnyű állagú olaj, szépen szét lehet oszlatni a hajon és nem hagy ragacsos zsíros érzetet. Ahhoz képest, hogy ilyen kicsi szerintem sok alkalomra elég. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

Riky1018

2020. október 17.

A DM-be vásároltam 999.- Ft áron. De nagyon megérte. Az illata kellemes mandarin. A hajon könnyen és szépen oszlik. Gyönyörű,fényes és lágy esésű tőle a hajam. Egyszerűen imádom! Nekem kB. 3-4 alkalomra elég. Hiányolom a nagyobb kiszerelését...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

fruza20

2020. október 2.

Szerencsére már a dm ben lehet kapni, szuper kis olaj, első használatnál már érezhető volt a különbség. Hajszárítás előtt tettem egy keveset a hajamra és szárítás után fényes, egyenes, lágy esésű lett tőle a hajam. Nekem sokáig elég pesig hosszú hajam van, de nem rakok rá túl sokat. A másik verzióját is kipróbáltam, a kókuszosat. Az se rossz, de az argán olaj sokkal hatékonyabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Tigrincs

2020. július 28.

Müllerben lehet kapni, kicsivel több mint 800 Ft, de nagyon megéri. A kis kiszerelés ellenére is sokáig kitart, gyönyörű fényes lesz tőle a hajam és kevésbé töredezett a vége. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Kiskutya

2020. május 21.

Illata jó, de borzasztó ragasos lesz a hajam tőle :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Illata jó, de borzasztó ragasos lesz a hajam tőle :(

eszterszekely

2020. március 8.

A krémmániás értékelés alapján vettem meg. Viszont nem néztem meg a kiszerelést és a Müllerben hosszú percekig pásztáztam a sort mert valamiért egy nagyobb flakont kerestem a formája alapján. Aztán végre megláttam ezt a miniatűr kis ampullát. Hát... Jó árban van (nyolcszáz valamennyi volt) de ár-érték arányban azért nem a leggazdaságosabb.
Pár hete több mint 10 centit vágtak a hajamból mert nagyon el volt vékonyodva. Úgyhogy az eredménynek valószínűleg ehhez is köze van, mert a hajam felfrissült és tömörebb lett.
Nem tudtam hogyan értékeljem a hatását aztán tegnapelőtt reggel a napfényben megláttam, hogy csillog az egyébként vékonyszálú, szőkített és általában (a rákent cuccoktól ugyan) puha de mindig matt hajam és nagyon megörültem neki.
Az illata (?) pontosan ugyanolyan mint gyerekkorom zselés szaloncukraiban a narancsos ízesítésű, nem annyira kellemes viszont a hajon már nem érződik szerencsére. Az első 2 hétben gyakorlatilag mindig kentem rá amikor csak kihúztam a fürdőszoba fiókot. :) Meg hajmosás előtt, után nedves hajra aztán szárítás után is. :) Szóval nem fukarkodtam vele. De így is megvan még a fele úgyhogy kiadós. Újra fogom venni viszont amiatt hogy az első 2 összetevő szilikon megpróbálom a natúr argán olajat is hátha ugyanilyen szépen felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

berenicée

2019. május 16.

Mióta ezt használom, mindig megdícséri a hajam a fodrászom.. :) pedig nagyon vastag szálú, és az alja igen csak hajlamas "seprűsödni". Müllerben lehet kapni, 1000 ft ha jól emlékszem, de mivel nagyon-nagyon sűrű, sokáig elég. Milkshake profi márkájú argán olajam volt előtte, azt is kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Szójabab lipidek, mely phospholipidek, szterolok és trigliceridek keveréke. A CosIng hivatalos besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló. A szójababról lásd részletesebben: szójaglicin.

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Sárga színezék.