Hask

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Borsolina, az összetevőket feltöltötte: Klaudiia77, Módosítva: 2021. május 17.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Könnyű, alkoholmentes olaj sérült vagy göndör hajra

katuska8

2021. november 10.

A második ilyen kis üvegcsével használom éppen, és egyszerűen imádom! Puhák és ápoltak tőle a hajvégeim, nagyon szépen kordában tartja őket és a töredezést is szuperül meggátolja. Ez a mennyiség számomra 1 hónapra elegendő minden napos használat mellett. Biztos vagyok benne, hogy még sokszor fog a kosaramban landolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Kri23

2021. október 18.

Rengeteg hajolajat próbáltam már ( tényleg ) és eddig nagyon elégedett vagyok vele.
Tök jó,hogy kisebb kiszerelésben is lehet kapni, mintha egy kis teszter lenne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

duchess_g

2021. szeptember 22.

Az első drogériás hajolaj, amit teljesen el tudtam használni, mondjuk ez valszeg köszönhető a mini kiszerelésének is. Annak ellenére, hogy kicsi, okáig elég, mert kevés kell belőle. Nekem tetszett az illata, gyorsan elillan, nem lesz tőle büdös a haj. Nem tapaszt össze, nem lapít le, fényt is ad a hajnak. Viszont én kicsit csalódtam benne, úgy tűnt, mintha ápolna, de szerintem hosszú távon inkább kiszárítja a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

cattitude

2021. szeptember 4.

én nem érzem, hogy sokkal jobb hatása lenne, mint egy bármilyen más hajolajnak. a hajam utolsó 2-3 centijére használom csak, mert szilikonos, szépen beszívja a hajam, nem ragad, nem tapasztja össze a hajszálaim, de az ápoló hatása átlagos. pozitívum, hogy tényleg nagyon kevés kell belőle (főleg ha az ember nem használja teljes hosszra), így sokáig kitart. az illata nekem nem jön be, jaffaszörpös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Pancsi

2021. augusztus 13.

A legjobb hajolaj. Annyi vacakot kipróbáltam olcsót - drágát, teljesen mindegy volt, egyik sem hozta a szöszösödésre hajlamos hajra várt hatást, mind a kukában végezte. Nem is értem, hogy adtam ennek esélyt, talán a kis kiszerelés miatt, egy próbát megér alapon. Már a harmadik kis flakonkával veszem újra, és egyszerűen imádom. Szuper jó, a benne lévő szilikon, vagy piros összetevő sem érdekel, mert a hajam szépséges lett tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Constantina88

2021. június 21.

A DM-ben és a müllerben lehet kapni kb 1000ft-ért. Kicsit tartottam tőle, hogy nem fog-e ragadós érzetet hagyni, de jelentem nem! :)
Az illata nekem semleges. Viszont hamar megszárad és csodát tesz a hosszú hajam végeivel.
Csak javasolni tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Csak javasolni tudom!

Nemtudoommm

2021. június 21.

Csoda!! Nem nehezíti el a hajat és gyönyörű fényes tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

Csoda!! Nem nehezíti el a hajat és gyönyörű fényes tőle

Momo87

2021. május 22.

Csoda olaj! Kevéske ugyan ,de nagyon megéri! Nekem a száraz hajam megmentője lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

fabulyafernanda

2021. május 18.

Nagyon elégedett vagyok vele! Sokkal fényesebb a hajam és kevésbé száraz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Nagyon elégedett vagyok vele! Sokkal fényesebb a hajam és kevésbé száraz

pont

2020. december 1.

teljesen impulzusvásárlás volt, nem olvastam utána, ami nálam ritka, de nem bántam meg, hogy megvettem. valóban csalóka a kis kiszerelés, de mivel elég sűrű az olaj, tényleg csak pár csepp kell belőle a hajvégekre, nem kell a fél ampullát a hajra borítani, akkor nem is csoda, ha összeáll és ragad.. én majdnem napiszinten használom és elég sokáig kitart így. személy szerint jobban is tetszik a kis kiszerelés, mert könnyebb vele utazni és jobban elfér a fürdőben. nyilván a töredezett hajjal már nem fog csodát tenni, de megelőzésre tökéletes, most elég hosszúra megnőtt a hajam úgy, hogy nem csúnyák a végei és nem kell még vágatni, részben ennek is betudható szerintem, amúgy könnyű állagú és nem ragacsos, napi szinten lehet használni száraz és vizes hajra egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4, Butylene Glycol

Sárga színezék.