Hask

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Borsolina, az összetevőket feltöltötte: Klaudiia77, Módosítva: 2021. május 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Könnyű, alkoholmentes olaj sérült vagy göndör hajra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Teokleia

2024. május 2.

Száraz hajra használtam két nagyobb cseppnyit hajmosás után - vállig érő vékony szálú alacsony porozitású hajam van - de nekem ez a mennyiség eléggé zsírosított sajnos. Nyilván se nem elég sérült se nem göndör ehhez a hajam. Egyébként az illata finom narancsos de nem tolakodó vagy tartós, és az állaga meglepően sűrű. Szívesebben kipróbálnám a márka kókusz-olajos kondiját és olaját, ez nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 2.

Dorcikahh

2024. április 19.

Legjobb olaj, amit valaha használtam. Nem zsírosít, nem áll tőle össze a haj, nem lehet vele túlzásba esni, és isteni narancsos-csokis illata van. Hamar beszívódik. Tetszik a csomagolás, könnyen beszerezhető, és olcsó is. Nagyon hamar helyre tette a katasztrofálisan széttört hajvégeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 19.

SaltyDog

2024. január 31.

Göndör hajúként- B3- rá esett a választásom, pláne, hogy pár használatnyi van a szívemcsücske, megszüntetett és beszerezhetetlen L'oreal Botenicals olajomból. Az illata olyasmi, mint gyerekkoromban a narancsos zselés szaloncukornak, szerencsére hamar illan. A kiszerelése szerintem rendben van, az elérhetősége is kényelmes, az adagolásával talán vigyáznom kell, de ezt nem róhatom fel neki. Amire nem alkalmas, az a meleg pakoláskénti használat, egy löttyedt, semmilyen, megnyúlt hajat hagy maga után, és az az érzetem sem volt, hogy teljesen beszívódna. Mosás utáni átfürtösítésben vizsont nagyon jó, nem ragad, nem ül ki a szálakra, de nekem a táplálás is célom egy olajjal, úgyhogy nem vagyok biztos abban, hogy megállapodom nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 31.

SuSza

2023. december 8.

Szép fényt ad a hajnak, a keratinos tesójával felváltva használom, azzal is meg vagyok elégedve de az illata miatt ez jobban tetszik. Citrusos, kicsit barackos az illata és teljesen beszívódik a hajvégekbe, más olajakkal ellentétben. Drágának tűnik de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 8.

Lina14

2023. október 1.

Nekem a keratinos verzió egy picit jobban tetszik, az átlátszó, ez egy picit pirosas, de ha ezt meg az illat különbséget vesszük, amúgy a hatás ugyanaz, szeretem ezt is, de a másik egy picit jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 1.

Bonnieoo7

2023. július 27.

Illata nagyon enyhe citrus, a hajon ez nem érződik, természetesen nem képez kitételt. A fiola bájos, könnyen lepattintható, stabil kupakkal bír, nem ereszt, nem folyik, tiszta marad. A száraz hajon alkalmazva én azt vettem észre, hogy nem ragacsos, kicsit egységesebbé teszi és megszelídíti a rakoncátlan tincseket. Ezután megfésülöm és szép egész nap. Minden nap teszek rá egy kicsit, nekem tetszik, de valószínűleg meg lennék nélküle. Habár 2 adagot rendeltem, elég lesz egy darabig a jó hosszú hajamra napi szintű használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 27.

LauraGy

2023. június 13.

Nagyon szeretem. A hajam mindig nagyon puha a használata után még több napig is. Többször is újravettem már és nem bántam meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 13.

Evelin123

2023. április 13.

Nekem valamiért nem vált be, semmit nem csinál nagyon a hajammal. A L'Oreal olajai jobbak voltak. Az illatát -ami egyébként narancsos- sem szerettem de szerencsére nem volt sem erős sem tartós. Szeretnék még esélyt adni egy másik változatának, ha egyszer végre valamelyik boltban találok belőle. Pozitívum, hogy a hajam szépen beissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 13.

Penci0808

2023. február 17.

Eddigi legjobb olaj amit használtam. A legtöbb olaj amit próbáltam teljesen össze állt tőlük a hajam, de ennek az illata is fantasztikus és csodás puha szép az eredmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 17.

tbzsan1995

2022. július 8.

Évek óta a szőke és a barna között állok éppen milyenre festem a hajam, persze ezzel a hajvégeimet megöltem. Száraz töredezett lett a hajam(sajnos vesztettem is kb 10 centit). Sok drágább hajvégápolót, szérumot használtam már bízva, hogy megáll a töredezés. Sokszor nézegetem ezt de elég kicsike az árához képest de végül belekerült a kosaramba és de jól tettem! Soha egyik drága kence se tette helyre így a hajam mint ez a kicsike. Az állaga sűrű, az illata citrusos de nem marad meg amint felkened elillan. A hajam elsőnek puha lett és láthatóan fényesebb is és sokkal jobban kezelhetőbb. Bárcsak lenne nagyobb kiszerelés de ez is elég nekem kb 3 - 4 hétre. Biztos újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4, Butylene Glycol

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Sárga színezék.