Hask

Ár:   €5.99   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: sofinemeth, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   €5.99
Kategória:   Hajápolók

Mélyen tápláló, szerkezetjavító kondícionáló marokkói argánolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Agnes91P

2021. szeptember 9.

A Müllerben vettem, mert korábban a kókuszosból próbáltam a kis tasakos verziót, és azzal is elégedett voltam. Ebben sem kellett csalódnom, már az öblítéskor csúszósan sima lesz tőle a hajam. Szárítás után pedig jó puha és hidratált, nem csak az első napon. Nekem egyáltalán nem hagy réteget,egyetlen negatívumként a flakont tudnám felhozni, elég nehéz kiimádkozni belőle a terméket. Illetve nekem az illata se a kedvencem, de utána hajvégápolót is használok, úgyhogy mindegy is. De ezenkívül az egyik legjobb drogériás hajbalzsam, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

MrkAnita

2018. június 16.

Szerencsére csak a travel pakkot vettem meg kipróbálásra, kondícionálót és sampont is.
Rettenet!
Ilyen rossz hajápolási termékkel még az életben nem találkoztam!
Csúszósz, ragacsos, kiöblíthetetlen réteget képeztek a hajamon, szárítás után egy fakó, kócolódásra hajlamos, kezelhetetlen loboncot kaptam. Egyébként a hajtípusomnak megfelelő lenne, a megszokott márkámból is argánolajost használok és az tökéletesen működik.
Indolkolatlanul drága, rettenetesen túlhypeolt termék. Senkinek nem ajánlom, teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Rettenet!
Ilyen rossz hajápolási termékkel még az életben nem találkoztam!

nkmagda

2017. augusztus 12.

Mivel sok sampont próbáltam. S inkàbb olyanokat kerestem ami természetebb, s ne tartalmaz káros összetevőket, gondoltam megéri kipróbálni. Nekem magyon bevált, már többször újravettem. Elégedett vagyok ezzel a termékkel, hálisten a fejbőröm sem reagált rà rosszul. A hajamat jól ápolja, nem szàraz és nem zsirosít, nem mehezíti el a hajszálakat. Nekem egyelőre ez a sampon amit kerestem. Ugyan elsőre nem az argánajosat vettem, de bátran próbàltam ezt is ki, mivel a másik keratinossal is pozitív tapasztalataim voltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

sofinemeth

2017. március 2.

Tobbfele dragabb hajkondicionalot kiprobaltam mar, de eddig ez a kedvencem, igaz meg csak ketszer hasznaltam, de a festestol roncsolodott, szaraz hajamat pihepuhava varazsolja, nem nehez kimosni, nem zsirositja a fejbort. Az illata is nagyon kellemes. Eddig nalam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2