Best of Beauty 2019

Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: richrd, az összetevőket feltöltötte: Martili, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

• Extra vízálló naptej
  • Véd az UVA és az UVB sugárzás ellen
  • Érzékeny területen is használható ( fül, száj, orr )
  • Érzékeny bőrre különösen ajánlott
  • Hypoallergén, alkohol mentes
  • A nemzetközi Bőrrák alapítvány is ajánlja

Nicy011

2017. június 21.

7 éve egy külföldi nyaralás alkalmával használtam. A legnagyobb erősségű napos időkben sem égett le a nagyon érzékeny, leégésre hajlamos bőröm, helyette szép egyenletes barna bőrszínem lett a nyaralás végére. (egyébként annyira jól véd, hogy barnulni is nehezen engedi a bőrt). Vízzel érintkezés után sem jött le. Arcra is használtam. Emlékeim szerint a krém befogta a vele érintkező ruhát is. Kellemes kókuszos illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

scintilla

2016. május 1.

Csatlakozom az ötcsillagosokhoz, mindenki szereti a kókuszos illatát, tényleg vízálló és maximálisan véd. Fehér a bőröm, arcra is használtam. A flakon könnyen használható és szép! Ajánlom azoknak, akiknek komoly napvédelemre van szükségük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

MissNickole

2014. május 26.

Aki esetleg tudja, hogy hol lehet manapság hozzájutni, kérem jelezzen!
Már ebay-en is néztem, s oda is ki van írva, hogy hiánycikk:( a gyógyszertárban pedig azt mondták, hogy a nagyker listájában sincs már benne:( ezért azt sem tudják mikor fognak tudni rendelni belőle nekem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Aki esetleg tudja, hogy hol lehet manapság hozzájutni, kérem jelezzen!

heather

2013. december 30.

Remekül véd! Nehezen kenhető valóban, de így legalább kénytelen vagyok alaposan eldolgozni.Teli vagyok festékes anyajeggyel, létszükséglet a megfelelő védelem, ez megadja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

cioccolata

2013. augusztus 5.

Jól véd és imádom az illatát. :) Kicsit nehéz elkenni, ha nem veszem rá a fáradságot, akkor kicsit fehér maradok tőle. Arcra nem a legjobb, bár nem okozott különösen sok pattanást, de zsíros és csillog.

Update: nagyon jól védett a déli tűző napon, és a vízbe menve se "ázott ki" belőlem, pedig előtte 2 perccel kentem be! Nagyon jó naptej ez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

stella06

2012. augusztus 2.

Hát, lett egy ilyenem is.:) Mivel a márka másik (bézs flakonban árult) 50+-os termékével nagyon elégedett voltam, gondoltam, ez is megér egy próbát. A felirat szerint ez a változat érzékeny bőrre való, bár szerintem csak abban különbözik a "klasszikustól", hogy ennek enyhébb és hamarabb elillanó illata van. Szerencsére a védelem itt is remek, legalábbis leégnem, napallergiát produkálnom eddig még nem sikerült vele.
További előnyök: pattanásokat nálam nem okoz, közben pedig remekül együttműködik a sminktermékeimmel (Manhattan Clearface alapozó + púder), még este is vállalható marad mellettük az arcom. MIndemellett nagyon baráti áron lehet kapni - igaz, hogy flakonja kb. 3000 Ft, viszont arányaiban, ha nem tévedek, még a DM-es Sundance-nél is olcsóbb.
Szóval én is csatlakoznék a rajongók táborához!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Szóval én is csatlakoznék a rajongók táborához!:)

amyesther

2012. július 19.

Annyi a módszerem lényege, hogy egy ásványvizes kupakba nyomok valamelyik naptejből félig, majd a kupak másik felébe Bioderma Sensibio Light arckrémet teszek. A naptej, ugye kicsit zsírosabb állagú, a Bioderma pedig matt, könnyű. Ezt keverem ki, és oszlatom el. Valahogy úgy, hogy a ''domborodó'' részekre a több naptejes cucc kerüljön.( gondolok itt az orra, a szemem alatti részre, állra. Magas homlok esetén pedig kicsinyíthetem, hogy a homlok körvonalára teszem, befelé haladva.) Az arccsontra és az almácskákra pedig inkább hidratálókrémeset viszek fel. Oké, kicsit időigényes reggel, de nyáron van időm. Nem sietek sehova.... :)
És egy hét után az arcom formáját is kiemeli, de egyszer sem égtem le. És ez nagyon nagy szó!! :)))
Mivel néha napallergiás tüneteket produkálok negyed óra után. Most minden rendben volt. Hál' Istennek. Ez a legjobb naptej, CSO-DA-SZER! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 19.

biusjj

2012. július 7.

Az illata nagyon jó! És tényleg véd!! Szóval egy nagyon jó kis naptej! DE!!!! Úgy befogja a ruhákat!! Okozott már kellemetlenséget.. :˛/ nálam max 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

sunshine565

2012. július 2.

Kicsit nehéz az eldolgozása,az illata tömény de tényleg véd,egykönnyen le se jón se sós se édes víztől.Nagyon ajánlom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

anita

2012. június 20.

Erősen meg kell küzdeni az eldolgozással, mert nagyon sűrű, én ki is szoktam tenni egy kicsit a melegre és akkor folyékonyabb egy picit. Nagyon tartós és úgy vízálló, hogy nem leszel tőle fehér csíkos :) Nem túl zsíros, az illata erős, de szerethető és negyed óra után már nem nagyon érezni. Kémiai fényvédő, napozás előtt 20 perccel kell felkenni. Nagyon sokáig elég rendszeres használattal is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone