Hawaiian Tropic

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nussera, az összetevőket feltöltötte: szucsnikky, Módosítva: 2020. július 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Kókuszos-mangós száraz olaj spray, mely gyorsan felszívódik, és nem hagy zsíros érzetet.

Misa

2020. augusztus 10.

Tényleg kókuszos-mangós illata van, elég erős, de aki szereti az ilyen édes-trópusi illatokat, az szerintem kimondottan kellemesnek találja majd. Viszonylag sokáig érezhető, de egy idő után inkább kókusz, mint bármi más.
Nagyon egyszerű használni, tényleg másodpercek alatt beszívódik, viszont számomra nehéz eldönteni, hogy mennyit kell ebből fújni ahhoz, hogy elég legyen. Egy picit azért ragadós a réteg, amit maga után hagy, de jóval kevésbé kényelmetlen, mint a normál naptej esetében. A mennyiség nem túl sok, és a fújkálás miatt elég sokat vesztegetek el a levegőbe, gyorsan fogy, ehhez képest nem olcsó.
De egyébként finom az illata, egyszerű a használata, teszi a dolgát, és a csomagolása praktikus (tök jó, hogy van egy zár a kupakon, így nem kell attól félni, hogy véletlenül benyomjuk). Annyi kritikai észrevételem van, hogy a hajtógázas cuccokat nem túl biztonságos nagy melegben hagyni, mert tűző napon akár fel is robbanhat a túlnyomás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Dancyy

2020. július 13.

Nagyon szeretem, egyszer sem égtem le vele a napon hanem szépen bronz barnára sültem.
Az illata olyan finom, hogy egy méhecske letámadott - dehát ezért nem vonhatok le pontot nem igaz?:D

A nyár napolaja számomra! Nem fogok már naptejet használni ezután szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

A nyár napolaja számomra! Nem fogok már naptejet használni ezután szerintem.

szucsnikky

2020. július 3.

A csodás illatán kívül semmi pozitívumot nem tudnék róla mondani. Nem szívódik be a bőrbe rendesen, ragad, tapad, fénylik, vízben tartózkodás után lejön az egész. Az összetevőiről pedig ne is beszéljünk, fizikai fényvédő helyett tele van kémiai fényvédőkkel, amik borzalmasan károsak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Cora0205

2019. június 26.

Nagy híve vagyok a Hawaiian Tropic termékeknek. Ez sem okozott csalódást, szuper gyors, nem kell hosszú percekig kenegetni magad, ami pozitívum.
Az illata finom, a megszokott Hawaiian Tropic illat. 😊
Egyetlen negatívuma, amiért levonok egy csillagot, hogy hamar fogy és elég nagy mennyiség megy kárba, mert a szórófej nagy sugárban fújja a terméket.
Még úgy is gyorsan fogy, hogy ketten használjuk a barátommal; egy teljes családnak gyerekekkel nem ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Az illata finom, a megszokott Hawaiian Tropic illat. 😊

pomme

2019. január 4.

Az illata nekem kicsit sok, de nem ez a legnagyobb baja... A pozitívumok: nagyon praktikus, fél perc alatt kész van a "kenekedés", elzárható a fej, tényleg véd a naptól. Amit nem szeretek az az, hogy megfogja a ruhát, de nagyon. Mivel nem feketében járok strandra, így kellett külön "strandramenős-játszós" pólókat beiktatnom, mert amint hozzáért a ruhához, besárgult, és még a Clorox se vitte ki :( Másik baja, hogy elég gyorsan fogy még úgy is, hogy én arcra nem merem használni. Itt Máltán egy ilyen flakon 16-18 euróba kerül (nem a parton, hanem a legnagyobb szupermarketben a sziget közepén). Oké, itt minden drágább, de ennyiért nem éri meg sehogysem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

SchmitterBettina

2017. július 5.

Véleményem szerint már minden féle fajta napozó terméket kipróbáltam már, de ez a termék eddig a top! Egyszerűen imádom!!! Amióta rá találtam csak ezt használom ! Kb 1 perc alatt magamra fújom , még a hátamat is egyedül , 10 másodpercet várok és kész is, beszívódik ! Nincs semmilyen olajos, ragacsos érzés! Nem ragad, nem fogja meg a ruhát. Az illatát is imádom. Szépen szór a feje, nem kell belőle sok! Gyönyörű barna bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Ophelia

2017. május 30.

Ha napozós termék, akkor csakis hawaiian tropic! Ezt a fujkálós (számomra) újdonságot kiárusításban szereztem 2900 helyett nem egész 800 forintért, de már teljes áron is megvenném.
Konkrétan másodpercek alatt túlvagyok azon hogy befújjam magam, nincs órákig tartó ragacsos kenegetés, bőrömre ragadó hajszálak meg szöszök, nincs fehér réteg... Szuper! A permet valóban nagy volumenű, de nem kell sokat fújni. Természetesen érezni, hogy magamra fújtam valamit, de ennél kellemesebb viseletű naptejem\napolajam sosem volt. Nekem tetszik az illata, kókuszos, nyárias. Legeslegjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

ZoeAZs

2017. április 6.

Nem túlzok, hogy ketten 2 azaz kettő nap alatt elhasználtuk. Mikor megvettük, azért esett rá a választás, mert "biztos könnyebb lesz eloszlatni", stb. Hát mondanom sem kell, hogy továbbálltunk a rendes fújós változatra, abból pedig még hoztunk is haza a nyaralásból és működött is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

reku0304

2016. szeptember 21.

Mindig szerettem volna egy Hawaiian Tropic-ot nyárára, de még csak most jött össze...
Régebben valamelyik olaját próbáltam ki, de erre esett a választásom. NAGYON kókuszos az illata, visszafogottabbra számítottam. Fújás után marad valami zavaró réteg a bőrömön, ami kifejezetten zavar. Nem mondanám ragacsosnak, de valami olyasmi... Hamar elfogyott és ez már az én bénaságom, de nem mindig csak a bőrömre fújkáltam, hanem jócskán ment mellé is, ami szerintem a fújókája miatt is volt.

Ezt a terméket nem venném újra, de valamilyen kencés változatát szívesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Ezt a terméket nem venném újra, de valamilyen kencés változatát szívesen!

nussera

2016. augusztus 2.

Nagyon szeretem! Áttetsző, gyorsan "száradó" spray, mely ugyan fénylő réteget képez a bőrön, de egyáltalán nem ragad. Ha hozzáérek a tenyeremmel a bekent felülethez, nem marad olajos. Minden szempontból tökéletes, eddig nem találtam jobbat nála! Az illata kókuszos-mangós, inkább a kókusz dominál. Az egyetlen probléma vele az, hogy gyorsan fogy, de ezt a többi márka ilyen kiszerelésű termékeinél is tapasztaltam már. Sajnálom, hogy nincs SPF50-es változata, de ez nem befolyásolja a termék minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology