Best of Beauty 2019

Hawaiian Tropic

Ár:   2289 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: boshivaki, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

lndnmvlszl

2018. augusztus 30.

Egesz sokaig eleg, nem erzodik a borom es szep csillogo hatas!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Egesz sokaig eleg, nem erzodik a borom es szep csillogo hatas!

zita.herkovics

2018. január 26.

Babooca véleményét szinte teljes mértékben osztom, kivéve, hogy nekem nincs szárazolaj változatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

kismadár

2015. szeptember 5.

Sajnos fehér a bőröm, ami fényvédő nélkül könnyen megég, így próbálok fokozatosan napozni, alacsony faktorszámú naptejjel, így tudok barnulni is. Kertben napozáshoz még az én fehér bőrömet is megvédte, vízpart mellett, ahol visszaverődik a fény, egész napos strandoláshoz kevés. Nagyon szerettem, isteni trópusi illata van, könnyed, jól kenhető textúrájú. Egyáltalán nem zsíros, nem ragacsos, olyan, mint egy jó testápoló, és még szép "selyemfényt" is ad a bőrnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Babooca

2015. április 14.

Még tavaly szereztem be a DM-ben, mert elkapott a fényvédő-láz. Sokszor ég le a vállam, mikor a városba jövünk reggel és mikor délután megyünk haza. Sokszor fájni is szokott, ezt megelőzendő vettem ezt a lotiont. Régen nem szerettem a naptejeket, mert nem szívódtak be, fulladt a bőröm alatta és nem mellesleg fehér foltos voltam. Ennél semmi ilyen nincsen, jól ápolja a bőröm és még csak meg sem pirulok mellette. Mikor vettem nem volt 30-as faktorszámú az üzletben, de ez is elég júniusig. Az illata fenomenális, egyáltalán nem kín a kenegetés, hamar beszívódik, azonnal lehet ráöltözni és napközben is még kellemes az illata, nem savanyodik be. Ha elfogy biztosan újraveszem. Soha ilyen jó naptejem még nem volt. A családot is erre beszéltem rá, kuponnal a szárazolaj változatot vettük meg. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

anikoo

2014. június 23.

Ilyet én még nem tapasztaltam fényvédő kapcsán! Azaz: nem érzem, hogy bőrömön van! Mintha testápolóval kentem volna be magam, csak puha bőr és illat marad utána! Ez nagyon pozitív!
Védelméről és arról, hogy mennyire enged barnulni még nem tudok nyilatkozni, de update-elni fogok, amint leteszteltem ilyen téren is. Egyelőre megelőlegezem neki az 5 csillagot.
Igaz a kémai fényvédő nem tetszik benne... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

Igaz a kémai fényvédő nem tetszik benne... :(

Tvylvis

2014. május 25.

Abszolút favorit. Megfelelő védelmet ad (mondjuk ezt a 15 faktorost nyár végén használom, amikor már van egy kis színem), kifejezetten könnyen eloszlatható és kenhető, nagyon hamar, maradéktalanul beszívódik. És ami a legjobb, hogy nem hagy maga után semmilyen réteget, csak puha, illatos bőrt. Ez nálam nagyon fontos, mert sokszor azért lógtam el a naptej használatát, mert maradt az a réteg a bőrön, és úgy éreztem, hogy beleizzadok. Ez főleg akkor volt utálatos, ha mondjuk nem strandon voltam, hanem bringáztam, sportoltam, kirándultam. Ezzel a krémmel viszont ez sem gond, nagyon jó érzés viselni. Az illatát pedig imádom, és azt is, hogy a férjem imádja puszilgatni a napocskaillatú bőröm :-)
Legnagyobb bánatom, hogy itt Németországban, Berlinben nem látom. Ha valaki tud infót, hol lehet venni, írja meg legyen szíves, köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.

Aaaudrey

2013. november 8.

Évek óta ezt a naptejet használom, a legjobb! Volt, hogy próbálkoztam mással, néha muszájból mert elfogyott és nem lehetett ilyent kapni, de mindig rá kell jönnöm, hogy nincs ennél jobb! A régi narancssárga falkonosnak kicsit más picit talán jobb volt az illata, de midnegyiket imádom! A nyár illata számomra. :) Kicsit kókuszos beütésű.
Könnyen felszívódik, puha, ápolt lesz a bőröm de nem marad után ragacsos, olajos érzés mint sok másik naptejnél. Nagyon könnyű kenni, eldolgozni.
Nem vagyok világosbörű, a 15-ös faktor mindig elegendő. Páromnak is bevállt és elegendő volt ez a 15-ös tengerparton, pedig ő fehérebb börű, csupán arra kell figyelni, hogy rendszresen újrakenje. Arcra használunk egyedül erősebb, kimondottan arcra való naptejet.
Sosem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Sosem cserélném le.

korok23

2013. szeptember 26.

Kb. 15 éve a Hawaiin Tropic fényvédőket használom minden nyáron, mindig jól teljesített, soha nem égtem le, még csak meg se pirultam. Elég fehér bőröm van, de ezzel mindig biztonságba vagyok akár a tengerparton, akár a kertbe bóklászva. Csudijó az illata, igazi nyár van , napozzunk, nyaraljunk feeling, viszonylag hamar beszívódik, nem úgy mint a Nivea, és az ára is barátságosabb! Többször megmaradt előző évről a vége, de nem avasodik meg, én meg nem vagyok pocsékoló típus..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.