Best of Beauty 2019

Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2014. március 7.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Egy könnyű hajbalzsam, zsíros, korpasodó hajra.

Kiszerelés: 400 ml

Pocok96

2018. február 27.

A samponjával együtt használtam. Teszi a dolgát, nyáron pedig kimondottan frissítő ez a citromos változat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Klajdi

2016. október 29.

Head&Shoulders sampont használok évek óta, és sokáig próbálkoztam ezzel a balzsammal is, de nekem sajnos csak elnehezítette a hajam, este megmostam, és következő estére már látványosan zsírosodott, Sampon maradt, a balzsamot lecseréltem, és nyertem plusz egy napot a hajmosásig. Az illata viszont nagyon jó, ezért a két csillag, de egyébként biztosan nem használnám többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

kaposztamester

2016. június 20.

nagyon átlagos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

nagyon átlagos

kgyrk

2016. június 15.

A párom vette meg magának véletlenül a sampon helyett, gondoltam kipróbálom... Az én hajammal ez valami csodát tett! Meglepően selymes és puha lett tőle a tapintása, imádom, ezerszer jobb mint a L'Oreal Elseve balzsamom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Dettyke9510

2016. március 29.

Tetszik, tetszik...nem nehezíti el a hajam, de mégis könnyebben fésülhető lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Tetszik, tetszik...nem nehezíti el a hajam, de mégis könnyebben fésülhető lesz!

Etta22

2016. február 25.

Samponával együtt használtam. Sok változást nem tapasztaltam, viszont nem szárított és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

bubita

2015. október 4.

Múltkor vettem meg először, akcióban a citrus fresh samponnal együtt. Örültem neki, mivel a sampont nagyon szeretem, de féltem is, ugyanis nekem a balzsamoktól gyakrabban zsírosodik a hajam. Szerencsére nem történt semmi ilyesmi! Nagyon puha és lágy lett tőle a hajam, egyáltalán nem nehezítette el vagy lapította le és a használatával egyáltalán nem zsírosodott be gyorsabban, én csak a végekre vittem fel. Az illata mint a samponé, amit nagyon kedvelek. Nálam 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

featherflying5

2015. szeptember 2.

Először furcsálltam, hogy balzsamot a hajtövekig, ráadásul zsíros hajra? De aztán be kellett látnom, egy ezzel a balzsammal nem lehetetlen. Szerettem nagyon, felváltva használtam a Pantene családdal, viszont valahogy úgy alakult, hogy egyszer nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

missmarple

2015. február 28.

Bátyám véletlen sampon helyett vette meg és nekem kellett elhasználnom. Végre egy balzsam, ami nem nehezítette a hajam és az illata sokáig megmarad, de nem túl tolakodóan. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 28.

DNM

2014. november 17.

Nizoral mellett használom (azt csak hetente kétszer lehet, mosnom viszont kétnaponta kell). Kellemes az illata, a kettő együtt eltünteti a korpát tényleg. Muszáj mellé balzsamozni mert nagyon durva tapintású lesz a hej. De összességében nagyon hasznos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Hidratálók: Glutamic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.