Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

nius

2021. május 8.

Nagyon sok gond van a hajammal, hamar zsírosodik, alul meg olyan száraz mint a Szahara. Na, ettől a sampontól olyan korpás lett a hajam, hogy öröm volt nézni, majdnem elsírtam magam amikor fésülködtem. Egy gond nem volt sosem a hajammal azelőtt, mégpedig a korpa. Köszi, de nem, köszi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

purplekiwi

2021. április 8.

Hagyományos sampon. Nekem nem árt a fejbőrömnek, nem szárít, teljesen megfelel. Az egyetlen,amit nem szeret a H&S samponokban, hogy mindegyiknek ugyanolyan az illata. (Legalábbis amiket próbáltam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Mercury91

2021. február 16.

Nem annyira rossz, mint a klasszik HS, de ettől sokkal jobb a Cien citromos korpásodás elleni samponja, sokkal hamarabb hat, az árkülönbségről meg ne is beszéljünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Anita97

2021. február 11.

Hosszabb idő után mint a mentolos változatánál, de ennél is előjött a zsírosítás, sőt korpás lett tőle a hajam és eszméletlen módon viszket a fejbőröm az összes sampontól a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Fiszuli

2021. január 3.

Ennek a samponnak a neve ezentúl: a sors iróniája. Elpakoltam az "életértelméhez" az ünnepekre, így december 18-án a munka végeztével már nála igyekeztem átszellemülni és levetkőzni magamról az azt megelőző hetek felemésztő, munka miatti elmebaját, kezdve egy fürdéssel. Persze akkor jöttem rá, hogy üres a samponos flakonom, amikor vizes hajjal parádéztam a kádban, így kénytelen voltam R-nek ezt a samponját használni, miközben ő töredelmesen bevallotta, hogy egy hétig használta a samponomat, mert azt hitte, hogy tusfürdő és kérte, hogy ne dobjam ki a flakont, mert még van benne neki egy fürdésre való. Szuszá. Mint sokan mások, én is csak addig használtam H&S sampont, míg gyerekként nem volt beleszólásom a dolgokba, szóval tiszta nosztalgia volt és rájöttem, hogy ezt a fajta sampont is használtuk az előző évezredben. Még a fejbőr hűsítő hatás is kellemes, bizsergető nosztalgiával töltött el, az illata is ugyanolyan jó volt, mint rég. A fenék alá érő hajamat két körben mostam meg vele, kárt nem csinált, nem zsírosított különösebben, korpát sem vettem észre és nem is viszkettem, de hát persze nem volt mese, vasárnapi vacsora közben ki is jelentettem, hogy másnap irány a bolt, sampont kell venni, ha már "valaki" elpancsolta, plusz megejtjük az utolsó körös "mindenes" bevásárlást is, mert hogy én ünnepek előtt/között nem fogok boltba menni az őrültek közé, az hétszentség. Ezen kijelentésem után 1 órával R úgy gondolta, hogy feldobja az ünnepeket és mentőzik egyet, mert olyan idén még úgysem volt. Másfél óra alatt összerakták sürgősségin, majd ezek után jöhetett a veled egy magasságú, és egy súlyban lévő kisportolt pasi hátsó ülésre való betuszkolása - pedig te sem vagy egy törékeny menyecske -, aki bokától farpofáig be van gipszelve és nemsokkal azelőtt még magzatpózban összegörnyedve, a térdét szorítva halálért kiáltott... de nem baj, mert már hatott a fájdalomcsillapító is és nemhogy őt, de már téged sem érdekelt, hogy kijárási tilalom alatt kocsikáztok haza... de a hajad még mindig tart... jah nem, az másik márka.

Remélem nem degradáló, de itt szeretnék KÖSZÖNETET MONDANI MINDEN EGÉSZSÉGÜGYI DOLGOZÓNAK azért a munkáért, amit végeznek ebben az időszakban. A mentősök, a kórház bejáratnál lázmérő, adatfelvevő dolgozók/ápolók, és a sürgősségi osztály ápolói és orvosai mind olyan szintű kedvességgel és türelemmel voltak felénk, és felém is - pedig fel voltam készülve, hogy kemény harcok árán fogok tudni bejutni R után a kórházba ezekben a vészterhes időkben -, hogy megdöbbentő volt. Kedvességet, türelmet, emberséget és hihetetlenül gyors és profi ellátást kapott, kaptunk. Még kétszer kellett megjelennünk visszahívásra a balesetin, akkor is ezek a tapasztalataink voltak, az időpontokat is percre pontosan tartották. A kórház portájánál és bejáratánál lévő KATONÁK is kedvesek, emberségesek voltak mindannyiszor, és jó szavuk is mindig volt hozzánk, pedig nem csak mi ketten "kirándulgattunk" a kórházba két hét alatt háromszor. Hatalmas köszönet mindenkinek, akik tartják a frontot és hogy ennyire EMBEREK maradtak mindeközben.

Ugyanígy szeretnék kalapot emelni mindenki előtt, akik EGYEDÜL VISZIK A HÁTUKON az ünnepi időszakot, akár szülőként, nagyszülőként, vagy gyermekként, esetleg olyan személyként, akik "pusztán" önfeláldozásból teszik ezt. Nekünk ez az 5. karácsonyunk volt együtt, sose volt egyszerű, marha sok logisztikát és rohangálást igényelt, mert nagy a család mind a két részről, ráadásul egyre több a kicsi gyerkőc is, akik miatt főként életben kell tartani a karácsonyi meghittséget és annak lángját, de ezt most egyedül csinálni egy félig magatehetetlen emberrel... kemény volt. Fürdetés, öltöztetés, éjszakai virrasztások, felriadások minden pici rezdülésre... mindezt úgy, hogy ne essen csorba a karácsony becsületén... plusz 2-3 naponta talán engem is utolért a fürdés, fogmosás és a hajmosás... hát nem tudom meddig bírnám csinálni ebben a tempóban.

Újév alkalmából KÖSZÖNET MINDENKINEK, mert mindenki HŐS.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Újév alkalmából KÖSZÖNET MINDENKINEK, mert mindenki HŐS.

tamila

2020. július 19.

A problémás, seborrheas fejbőrömre nagyon jó. Néha beiktatok más sampont is kúraszerűen,de aztán amikor viszketni kezd újra visszatérek hozzá. A hajvégeknek viszont nem tesz jót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

szandrah

2020. július 13.

Én annyi sampont használtam már, de mindig vissza térek ehhez. Nekem csak ez a jó. Egy hétre kihúztam már a hajmosást vele és korpám sincs. Nagyon egészséges a hajam tőle és az illatát is nagyon szeretem..érdekes,hogy mennyien lepontozzák.. Én nem is tudok mást elképzelni a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Vivus94

2020. július 13.

Amióta az eszemet tudom korpás a hajam és ezt a sampont használom (vagy valamelyik másik illatú tesóját). Időnként kipróbáltam más samponokat (évente kb 1x), de akkor is mindig felváltva használtam ezzel, nehogy még korpásabb legyek, ha elhagyom a régi öreg Head & Shoulderst. Általában 3-4 naponta mostam hajat, évekig a rutinom alapját ez képezte. Aztán olvastam itt, hogy ez a sampon korpásít. Gondoltam egyet, és elhagytam, lecseréltem egy totál más márka, teljesen másfajta samponjára. Ennek kb másfél hónapja, azóta csak hetente szükséges a hajmosás, és nem zsíros, nem korpás egyáltalán. Szép fényes, puha, nincs kiszáradva. Így a sok-sok évnyi hitem ebben a samponban megdőlt, rájöttem, hogy becsaptam magam, mikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

lassugepard

2020. június 21.

Jól tisztít, jó az illata, de nagyon szárítja a hajat, és korpa ellen sem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

JasmineK

2020. június 8.

Anyám mióta az eszemet tudom, megveszik ezekért a vackokért! Csak ez van itthon!
Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy bár az én hajam akár egy hetet is ki szokott bírni, ettől másnapra tocsogott a zsírban! Mentolos emiatt jobb! Mint ha nem létezne más, meg ez milyen "olcsó". Meg neki zsíros a haja, citrus van, tetszik, nem tetszik, ez van...

Plusz itt jön a pláné, KORPAHEGYEKET OKOZ! Kiskoromban sosem éttettem, miért ilyen a hajam. Minden Head sampon korpát csinál, de ez főleg...

Akkor veszed észre a változást, ha hozzájutsz más márkához, hogy jé ettől nem lesz korpás a fejed hegyekben, meg nem tocsog másnap zsírban, ja meg érdekes fényes is. Ami erről nem mondható el...

A mentolos egy fokkal válalhatóbb, de korpát az is csinál...

Akkor veszítek észre a változást, mikor mást kezdtek használni, vagy néha...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

A mentolos egy fokkal válalhatóbb, de korpát az is csinál...

Akkor veszítek észre a változást, mikor mást kezdtek használni, vagy néha...

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.