Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

justagirl

2020. június 1.

Utóbbi időben eszméletlen zsíros volt a hajam, pedig annyira nem voltam rá hajlamos, de mostmár konkrétan 2 naponta kellett mosnom. Nagyon régen használtam ezt a sampont, akkor nem fordult elő ilyen, ezért hosszú ideig nem is gyanakodtam, hogy itt lehet a probléma. Elképzelhető, hogy lecserélték az összetevőket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Fairy0124

2020. május 21.

Pár hete szerintem megfázott a fejbőröm, mert nagyon hullani kezdett a hajam, korpás lett a fejbőröm és viszketett már 2.nap. Head & Shoulders sampont még nem próbáltam, gondoltam megpróbálom ezt. Már első használat után megszűnt a viszketés, korpa sem vészes, hajhullás, hát, lehet tavasz van és azért hullik jobban... De én elégedett vagyok a samponnal, zsírosodásra is mintha egész jó lenne, 1 nappal kitolja a hajmosást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 21.

Nagyon szárítja a fejbőrt és számomra semmi jót nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 21.

Nagyon szárítja a fejbőrt és számomra semmi jót nem tett.

BLili

2020. április 13.

Ettől a sampontól nekem nagy lemezekben lesz korpás a fejbőröm :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Ettől a sampontól nekem nagy lemezekben lesz korpás a fejbőröm :D

Lina14

2020. március 28.

Az én fejbőrömet sajnos szárítja, így csak ritkán haszálom, amikor a többi sampon már nem csinál olyan sokmindent a halyammal. Nem rossz, de nekem hosszú távon nem használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Rekaa24

2020. február 16.

Ez vált be a legjobban a hajamra. Ezt a sampont sokáig lehet használni. Jó állaga van, nem kell kiborogatni a fél flakont, hogy egyszer hajat moss.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Zyra

2020. február 16.

3 évig használtam tinédzserkorom korpásodási időszakának megszüntetéséért. Eleinte bevált, puha volt a hajam szárítás után. Másnap mikor felkeltem viszont egy merő zsír. Naponta mostam vele a hajam, amitől nem csak a fejbőröm kezdett faggyút termelni, hanem már az arcom is. Tele lettem pattanással amit 2 éven keresztül kezeltetnem kellett bőrgyógyásszal és még most sincs vége. A vállam tele van hegekkel amik soha nem múlnak el, a mellkasom pedig annál durvábbakkal. A kezelés felénél úgy ahogy volt kib@sztam a kukába örömömben. Azóta szerencsére helyreállt a fejbőröm, 3-4 naponta mosok hajat, balzsamot és hajvégápolót használok és kicsit biosamponozok is. Szerencsére a hajamon nem látok jelentős mértékű károsodást. De eléggé véonyszálú lett a hajam tőle stb. Viszont tényleg a termék rendkívül erősen marja a fejbőrt, ez idézheti elő a zsírosodást és rongálást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

demeterne

2020. január 3.

Mit is mondjak. Zsíros hajra kerestem megoldást, és most erre esett a választásom. Csalódtam. Az illata finom az elismerem, de a hatása 0. Kimostam este, megszárítottam, reggelre olyan zsíros lett tőle a hajam, mintha semmit sem csináltam volna vele. Számomra semmit nem ér, pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

umpalumpa

2019. december 27.

Tudjátok mit? Maradok a büdös, gyógyszertári kénes samponnál. Szárítja ugyan a hajszálaimat, de azt pakolással ellensúlyozom. A fejbőröm egészséges marad.
Ez a vacak 3 mosás után hazavágta a hajzatomat. Zsírosodik, KORPÁSODIK! Eddig ilyen bajom nem volt, a kénes kezelte. Inkább legyen kicsit kénszagú a fejem.
Még a finomszálú ruhákhoz sem engedem (azt ajánlják samponnal mosd a gyapjút, kasmírt, selymet....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

Nikica28

2019. november 12.

Első használat után frissítő érzés volt a fejbőrömön, de utána semmi. Korpa maradt, a sampon elfogyott, és nem vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.