Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

AnnaR

2022. május 26.

Egyszer vettem ilyet, de soha többet...! Botrány. 2 naponta hajat kellett mosnom, annyira bezsírosította a hajam. A Garnier oil repair samponja helyett vettem, de nagyon megbántam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

Regi1

2022. április 12.

Kűzdök a visszatérő zsíros korpával. Nyárra mindig ezt a sampont veszem. Ilyenkor gyakrabban mosok hajat. Jó illata van, frissítő. Jól habzik. Nem tesz csodát, de szinten tart. Már néha ennek is örülök. Egy flakon elég egy szezonra, ősszel mindig váltok. Amíg nem találok jobbat újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

DragonX33

2022. március 27.

Én meg apukám régóta küzdünk a korpával. Sok sampont kipróbáltunk már, de egyik sem segített, egyedül csak a teafa olaj. Hallottuk több ismerőstől, hogy a Head & Shoulders sampon jó szokott lenni a korpára. Gondoltuk kipróbáljuk és pozitívan csalódtunk. Már első mosásra is látszódott a javulás, most harmadik mosás után szinte teljesen eltűnt a korpa mindkettőnknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 27.

Betti1113

2022. március 20.

Kiskorom óta egészen olyan 15 éves koromig csak Head&Shoulders samponokat használtam.. Hát.. nem akarom lehúzni de számomra valami borzalmasak voltak.. seprűszerűre szárították a hajamat, bármelyik változatát is használtam, ráadásul nagyon durván korpásodott tőle a hajam (annak ellenére hogy pont ez ellen kéne tennie) , évekbe telt eltűntetni a korpát, és rendbe rakni a száraz fejbőrömet.. semmi pénzért nem kenném újra ezt a fejemre.. szóljon mellette hogy az illatát azért kedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 20.

Nairam

2022. március 20.

Tini korom óta sok sok sampont kipróbáltam már, a legújabbaktól a legdrágábbig, de a fejbőröm sokszor viszketett utána, vagy volt amelyik statikusan feltöltött és állandóan rázott minden amihez hozzáértem, igen a sampon is okozhat ilyet! Sebborreás a bőröm, érzékeny. Utoljára egy Schauma sampon okozott durva fejbőr viszketést,és a hajam is tocsogott tőle a zsírban. Na mondom, elég volt a csajos illatú, csili vili csomagolású,drága, de hasztalan samponokból, a jó öreg Head&Shoulders nem okozott még gondot. Elkezdtem megint használni,azóta nem viszket a fejem, nem zsírosodik a hajam. A frissítő citromos érzet,illat nekem megfelel, úgyis be vagyok sokalva a sok édes illattól. A hajvégeket valóban szárítja, de úgyis fújok,kenek rá ápoló szereket, más samponok után is kell használni balzsamokat..stb úgyhogy ez nem gond. Csodát nem tesz,nem lesz új hajad tőle,mint egyik sampontól sem. A viszketést elmúlasztja, a zsírosodást kordában tartja, a fejbőrömet felfrissíti, tiszta érzetet ad. Sok sampon a tömény illatal próbálja imitálni a tisztítást, aztán mégis 3-4 nap múlva büdös a haj. Na ennél a samponnál nincs így!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

En041112

2022. január 23.

Az almás és a mentolos head and shoulderen kívül mindet imádom! Tudom nem szépek az összetevők de nekem csak ezek a jók. Nem annyira zsírosít de a korpasodas a fő problémám azt kordàban tartja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

nius

2021. május 8.

Nagyon sok gond van a hajammal, hamar zsírosodik, alul meg olyan száraz mint a Szahara. Na, ettől a sampontól olyan korpás lett a hajam, hogy öröm volt nézni, majdnem elsírtam magam amikor fésülködtem. Egy gond nem volt sosem a hajammal azelőtt, mégpedig a korpa. Köszi, de nem, köszi :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

purplekiwi

2021. április 8.

Hagyományos sampon. Nekem nem árt a fejbőrömnek, nem szárít, teljesen megfelel. Az egyetlen,amit nem szeret a H&S samponokban, hogy mindegyiknek ugyanolyan az illata. (Legalábbis amiket próbáltam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Mercury91

2021. február 16.

Nem annyira rossz, mint a klasszik HS, de ettől sokkal jobb a Cien citromos korpásodás elleni samponja, sokkal hamarabb hat, az árkülönbségről meg ne is beszéljünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Anita97

2021. február 11.

Hosszabb idő után mint a mentolos változatánál, de ennél is előjött a zsírosítás, sőt korpás lett tőle a hajam és eszméletlen módon viszket a fejbőröm az összes sampontól a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.