Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Nikica28

2019. november 12.

Első használat után frissítő érzés volt a fejbőrömön, de utána semmi. Korpa maradt, a sampon elfogyott, és nem vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

allebag2

2019. október 6.

Régebben jó volt ez a sampon, hosszú ideig használtam. Aztán áttértem a volumennövelőre, ami szintén nagyon bevált. Most visszatértem erre, de már nagyon nem a régi a minőség. Konkrétan zsírosítja a hajam, és bár nem volt korpám, ezzel a samponnal szépen megjelent a korpa is. Katasztrófa, egy fillért nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

98SzAnDi19

2019. október 2.

Hát, nekem beduplázta korpám és viszket is a fejem tőle, nem is próbálgatom tovább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

jblancaa

2019. szeptember 21.

Csak azért 1 csillag mert minuszba nem lehet menni. Én régebben használtam huzamosabb ideig. Heti 2x mostam vele hajat, mivel azt írja mindennapi használatra, így gondoltam nem erös és belefér. Hatott is, nem zsirosodtam stb. Egyszercsak elkezdett hatalmas csomókban hullani a hajam és nem állt meg, bármit csináltam vele. Amikor már a fele kb kihullott, végsö elkeseredésemben elmentem egy ingyenes hajvizsgálatra. Kamerával megnézték a fejböröm és rendesen hányingerem lett az ott látottaktól. Egy napos hajjal mentem és úgy nézett ki, mintha hetek óta nem mostam volna meg. Megkérdezték mit használok és mondta a nö, hogy mindent ért. Ettöl a sampontól úgy begyültek a hajhagymáim zsírral, hogy ami volt kihullott, és nem tudott új nöni. Azóta is szenvedek vele.
Tanulság: rövid távon teljesen jó, hatásos. Hosszú távon maradandó károkat okozhat, ha érzékenyebb a fejböröd, amit én akkor még nem tudtam, mivel akármit használtam, semmivel nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Ennie86

2019. szeptember 21.

Az eredeti célom nem a korpásodás megszüntetése volt hanem a zsírosodás mérsékelése. Nem igazán szeretem a H&S samponjait, mert tele vannak mindenféle rondasággal. Viszont azt kell mondjam, ez bevált. :) Minden másnap mostam hajat, de most elég 3 naponta. Meg vagyok vele elégedve. :) Amíg hozzá nem szokik a fejbőröm addig biztos ezt fogom használni. Az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

evasimonyi

2019. szeptember 19.

csak ezt hasznalom evek ota, imadom. nem korpasodik, kevesbe zsirosodik, es a friss illatat is nagyon szeretem.

update: a szilikon miatt lecsereltem syoss-ra, de amig hasznaltam, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

update: a szilikon miatt lecsereltem syoss-ra, de amig hasznaltam, szerettem.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Nagyon sok drága sampont kipróbáltam már zsíros korpára (Bioderma, Vichy és a többi), de egyik sem használt igazán. Csak ez az egy sampon ami bevált! Ár-érték arányban nagyon jó, a többi igazán fölösleges pénzkidobás volt, mert meg sem közelítették ennek a hatását. Hosszú hajam van és elég heti 2 hajmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

mirellaa

2019. július 23.

Talán több mint 10 éve kezdett korpásodni és zsírosodni a hajam, azóta a HEAD & SHOULDERS samponját használom.
Időközben volt hogy kipróbáltam más, neves márkákat, mert szerettem volna valami finomabb és illatosabb sampont használni, de mindegyik csalódás volt, egyik sem vált be úgy mint ez. A fejbőröm teljesen korpamentes hosszú évek óta (amikor váltottam, újból előjött), illetve a hajamat is szép tisztává varázsolja. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

hetesiedit

2019. július 10.

Évek óta használjuk ezt a förmedvényt, de most hogy látom az összetevőlistát, 1000 %, hogy váltani fogunk. Egyre inkább beigazolódik a számomra, hogy minél híresebb egy márka, annál szörnyűbb összetevőket kever a termékeibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Vivus94

2019. június 27.

Ez az a sampon aminél érzem, hogy tisztít, eltávolítja a korpa nagy részét (néha azért nem teljesen), nem szárítja a hajam. körülbelül pont annyit tud, amennyit elvárok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!