Head & Shoulders

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laura19, Módosítva: 2015. március 18.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon, tengeri természetes ásványokkal.

rebellische

2017. június 15.

Meg vagyok elégedve ezzel a samponnal. Heti 3x,4x szoktam hajat mosni eddig, de mióta ezt használom, elég a heti 2 is. Ez nagy szó, a korpásodás és a zsírosodás miatt egy nap alatt borzalmasan nézett már ki a hajam. Az illatát én szeretem, nem olyan erőteljes. Hajszárítás után puha lett az egész koronám. Nem szabad leragadni egy hajsamponnál, hiszen ha hozzászokik a fejbőrünk az adott termékhez, akkor már teljesen mindegy hányszor mossuk meg vele egy héten a sérónkat, úgyis egy nap alatt "beáll". Egy darabig ezt fogom használni vagy más kategóriáit, de aztán ugrás a kövi márkára! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

TaZsa

2017. március 16.

Mióta megszülettem az egész család csak H&S használ. Én a heti 1x-i hajmosáskor előmosásra használom, tökéletesen tisztít. 2. mosásra egy táplálóbb testesebb sampont használok. Így TÖKÉLETES. Váltogatni szoktam h melyik fajtáját használom imádom azt a friss tiszta tipikus H&S illatát! Korpával soha nem küzdöttem... valószínűleg nem a sampon miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

deborika

2016. december 10.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be ez a sampon. Az illata valami rettenetes, a fejbőrömet hajmosás közben nagyon irritálja (mintha égne a fejbőröm), és gyorsan is zsírosodik utána a hajam. Számomra teljes pénzkidobás volt, valószínűleg a kukában végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

HardCandy092

2016. július 22.

Nagyon sokáig nem használtam semmi mást a H&S-en kívül, mert amint leálltam vele, visszajött a korpa, aztán egy fodrász azt mondta, hogy ez azért van, mert a H&S "odaragasztja a koszt a fejbőrhöz" és a másik sampon ezt lemossa, csak egy rövidebb ideig lesz így. Megfogadtam ezt a tanácsot és valóban így lett. Nem tudom, hogy tényleg igaz-e, de én azóta nem használok H&S-t és teljesen elmúlt a korpásodás is.
Azért kap +1 csillagot, mert az illata a legjobb a H&S-ek közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Azért kap +1 csillagot, mert az illata a legjobb a H&S-ek közt.

Birkin22

2016. április 29.

Nagyon jó, kifejezetten tetszik, hogy hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Nagyon jó, kifejezetten tetszik, hogy hűsít.

Joba

2016. április 24.

Egyik nagy kedvenc. A korpát láthatóan eltünteti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

Egyik nagy kedvenc. A korpát láthatóan eltünteti.

pilluska

2016. január 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg direkt a legkisebb flakont, hogy kipróbáljam. Nekem nem korpásodik a hajam, viszont a legtöbb sampontól viszket. Ettől nem viszket szerencsére, és bizsereg tőle a fejbőröm, gondolom a mentol miatt :) DE! iszonyatosan gyorsan zsírosodik tőle a hajam, már két nap után borzalmas és kezelhetetlen, más samponok használatával 4-5 napot is kibír a hajam, szóval nekem csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

maczkovivien

2015. december 14.

A kedvenc samponom, évek óta használom, de sajnos most eleg rossz tapasztalattal gazdagodtam vele kapcsolatban. A szokásos esti hajmosás közben belement a szemembe, aminek a vége ügyelet, majd szemészet lett. Meglátta a szaruhártyámat és a kötőhártyámar, ami nagyon- nagyon fáj. Remélem massal nem esik meg hasonló! Csak óvatosan, csukott szemmel szabad használni!😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

JudithBeauty

2015. október 29.

Eddig a "Citrus Fresh" volt a kedvenc illatom a Head&Shoulders samponok közül, de most ez az óceános lett a kedvenc! Igazi tengeri, kicsit édeskés illat, és nagyon szépen tisztítja a hajat és a fejbőrt. Nálam nem a korpásodás volt az állandó vagy visszatérő probléma, hanem a viszkető fejbőr. Ez a sampon megoldotta a problémámat, szóval ezer köszönet, aki ezt kifejlesztette. Festett hajra is jó, nem "kopik le" tőle a szín. Ezután mindig ott lesz a polcomon a fürdőszobában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

gcsilla

2015. október 29.

Nekem a fejbőrömre ez a legjobb sampon. Ha váltottam valami másra, akkor mindig korpásodott a hajam. Jól tisztít, de mégsem szárítja sem a hajamat, sem a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!