Hedonia

Ár:   5970 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szreka1986, Módosítva: 2022. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Klinikailag bizonyított hatóanyagokkal, a kutatások által meghatározott mennyiségben/százalékban. Egyszerű és gazdag formulába zárva, irritáló összetevők nélkül. Könnyed, vizes, gyorsan beszívódó szérum.

• anti- aging hatású, egymás hatását felerősítő peptidekkel
  • öregedő, petyhüdt bőrre, a mimikai ráncok csökkentésére.
  • Koffein; a szem alatti karikák és puffadás ellen.
  • Egységesíti, hidratálja, és üdévé teszi a bőrt.
  • Ránctalanító összetevők: 10% ARGIRELINE® peptide + 3% SYN-COLL® peptide + 2% Coffein + 0,1% Arbutin

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csizi

2023. június 16.

Arcra és szemkörnyekre használom, nagyon szuper! Gyorsan beszívódik, hatásos, a kombinált érzékeny bőröm nagyon szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 16.

rrituss

2022. december 1.

A korábban próbált Argireline szérumok nem igazán győztek meg, de neki akartam adni egy esélyt még, és nem csalódtam. Konkrétan nem tudom megmondani, mit tett, de összességében úgy látom, szebb az összkép a fejemen, mióta őt is használom. Sajnos a retinalra újabban nem reagál túl jól a bőröm, nagyon nagyon ritkán tudom csak használni (a nyári hőség tette be a kaput nála), de mindenképp szerettem volna valami smart aging szérumot a rutinomban tudni, és őt nagyon megszerettem.
Esténként használom, mivel nagyon folyós állaga van, toner után ő az első, majd hialuron szérum, és csiganyál esszencia, és hidratáló. Gyönyörű, kisimult arc az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Szreka1986

2022. július 15.

A szemem körül használom reggel és este. Nagyon szeretem,szépen enyhíti a sötét karikákat és a puffadást.
Update: Harmadszor rendeltem újra. Továbbra is nagyon szeretem. Már láthatóan csökkentette a mimikai ráncok mélységét is! Biztosan újravevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 15.

julill8

2022. május 21.

Pár hónapja használom az apad és a ceramidos szérumukkal együtt. Nem látok különbséget más peptides szérumhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 21.

Antioxidánsok: Caffeine, Arbutin
Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-5

Közismertebb nevén argireline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő egyik gyártója (a Lipotec) azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Bár szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, a Lipotec kutatásai szerint 10% Argeline 15 nap alatt 17%-kal képes csökkenteni a mimikai ráncok mélységét, illetve mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.