Heidi Klum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Női hajtógáz nélküli pumpás parfüm dezodor a Heidi Klum Shine Rose illatával.

Andrea79

2017. február 25.

Pár éve szereztem be ezt az illatocskát akkor nagyon bejött. Sokáig kitartott egy üveg, de a végére már nem bírtam kivárni míg elfogy annyira ráuntam. Szúrósnak és fejfájdítónak éreztem.
Sajnos a kukába landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Sajnos a kukába landolt.

Erika1111

2016. január 4.

Nem olyan rossz de biztos hogy soha nem veszek tul tömény illatu

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Nem olyan rossz de biztos hogy soha nem veszek tul tömény illatu

Jelizz

2015. december 6.

előszőr tetszet az illata, meg olcsó volt megvettem.. hát csalódás nagyon férfias és erős illatot váltott ki....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

GNóri

2015. május 18.

Azért tetszett meg, mert első szaglásra hasonlított Carolina Herrera VIP Rose-jára, csak ez egy jóval olcsóbb opció volt. Sajnos tényleg nem tartós, reggel magamra fújom, és már akkor nem érzem magamon, amikor egy órával később beérek a munkahelyemre. Légfrissítőnek használom most itthon, ehh..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Moncsi044

2015. május 1.

Ajándékba a kaptam, gyorsan meg is szabadultam tőle :) Tartóssága , addig tart míg magadra fújod, ami pedig az üvegben van "illat" nem nevezhető annak :) HEIDI KLUM egyik illata sem az én világom . Erőtlen, olyan..semmilyen :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 1.

Csilla91

2015. január 30.

Igazán finom és nőies illat, viszont nem tart sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Igazán finom és nőies illat, viszont nem tart sokáig.

anitaanett

2015. január 8.

Tartós, nőies, sexy illat, sokáig elég, én nyáron kaptam és még most is van belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.