Heimish

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Funnyface, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2021. november 18.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2021-ben megújult összetétel!

Balzsam típusú arctísztító. Gyengéden olvad el a bőr melegétől, és alaposan megtisztítja az arcbőrt élénk színű sminktől, piszoktól. Használata után a bőr hidratált marad.

Ár: 4 900 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Packeta / Posta

Laylie

2022. május 15.

Egyik kedvenc balzsamos lemosóm a pyunkang és a banila co balzsamosa mellett. Szerencsére ezekben a termékekben abszolút nem irritál vagy zavar az illatanyag, 1-2 perc használat után úgy is lemosásra kerül, így semmi problémát nem okoz.

brigi50c véleményére reagálva, meg kell tanulni ennek is a technikáját és simán leszed mindent.
A kérdésre hogy minek költene bárki erre ennyi pénzt, amikor ott a micellás lemosó ami ugyanezt a feladatot ellátja, pedig az a válaszom, hogy én meg azt utálom. Értem, van aki meg az olajosan nem szívleli, de nekem a micellás legtöbbször csíp, csípi a szemem és sokszor a bőrömet is, dörzsölni/rángatni kell vele a vattával a bőrt, nem kíméletes.
Bár az olajos / balzsamos lemosók némileg időigényesebbek, mert "le kell olvasztani" velük a sminket, sokkal kíméletesebbek a bőrhöz.

Ezen kívül ha valakinek sötétebbek a pórusai orron / állon vagy bárhol az arcon, akkor egy jó rutin amiben van minden este 1-2 perc olajos / balzsamos lemosóval való kis gyengéd masszázs ezeket szépen tisztán tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 15.

cicafun

2022. március 22.

A kedvenc balzsam alapú olajos lemosóm, imádom, hogy könnyen kezelhető, nem fröccsen el mindenhova, mint a hagyományos folyékony olajos lemosók. Tökéletesen teszi a dolgát, kíméletesen és hatékonyan eltávolítja a fényvédőt, a sminket, a szennyeződést a bőrről. Vízalapú lemosóval megtámogatva tényleg tökéletes. Irritációt, húzódó-szárító érzést nem hagy maga után. Van egy minimális "tisztaság" illata, de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

HCHB11Cl11

2022. március 7.

Alapvetően jó termék, jól tisztít. Nem sminkelek, csak a fényvédőt mostam le vele, ahhoz elég volt. Nem irritált, em szárított. Az illata nem annyira tetszett (nem tusom, inkább parfümös-citrusos). De maradok inkább a pumpás olaj verzióknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 7.

brigi50c

2021. november 5.

Tavaly ilyenkor jött meg Koreából az 50 milis verziója, amit nagyjából fél év alatt elhasználtam. Már ott halvaszületett ötlet volt, hogy valójában utálom az olajokat és az olaj alapú balzsamokat, ugyanis egyébként is rántottát lehet sütni a fejemen pár óra után (tényleg, egyszer kozmetikus megkérdezte, hogy milyen krémet raktam fel mielőtt odamentem, és el kellett mondanom, hogy semmit, ez natúran ilyen).
Ennek az illata jó volt, nem tömített, és mivel mindennapos full arc sminkelő vagyok, ezért maga az elgondolás nem lett volna rossz - valaki másnak. Én viszont nem szeretem az olaj érzetét a bőrömön, és mikor a szemedet dörzsölgeted vele, ki se látsz az olajos ködösségtől, a szempillaspirált és a tust pedig nem fogod az ujjacskáiddal ledörzsölgetni onnan, főleg, ha vízálló. Sajnos oda mechanikai behatás kell, minimum egy kendő vagy valami. Ezáltal most minek használjak Magyarországon 7-8ks cleansing balzsamot, ha ugyanezt a funkciót egy lidlös micellás víz és egy 300 ft-os török gyártmányú nedves törlőkendő is elláSSa? Utána úgyis arcot kell mosni valami habzóval. Nem én vagyok a célközönség, de ettől másnak még működhet, működik is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

balazskrisztii

2021. április 9.

Enyhén citrusos illatú, tömör krém (?), ami kézben szépen felolvad és olajként lehet használni. Számomra hatásosabb, mint a DM-es baba masszázsolaj és ezerszer könnyebb lemosni. Adnak hozzá kis kanálkát, nem kell kézzel turkálni benne. Nem tudom, utazáshoz hogy tudnám magammal vinni, de emiatt nem vonok le

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

anile

2021. március 24.

Novemberben rendeltem, de rögtön félre is tettem annyira erős, szúnyogriasztóra emlékeztető szaga volt.
Kb két hete nyúltam érte újra, amikor vízálló szempillaspirált kezdtem használni. Gond nélkül megbírkózik vele, nincsenek fekete foltok a törölközőn sem arcmosás után.
Időközben a szagával is megbarátkoztam és a dermatitiszemwt sem hozta elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Időközben a szagával is megbarátkoztam és a dermatitiszemwt sem hozta elő.

bogcica505

2021. március 23.

Nem szoktam sminkelni magam, így ezzel kapcsolatban nem tudok véleményt írni, én azért rendeltem meg ezt a terméket, mert egy kíméletes ám hatékony arctisztítási opciót kerestem. Az én arcom nem bírja a habzó lemosókat és a napi egyszeri micellás vizes tisztítástól is észrevettem, hogy kicsit elkezdett kiszáradni és ráncosodni. Ez a termék valami hihetetlenül szuper! Egy kicsit sem szárít, de mégis tisztít, felfrissül utána a bőr. Este használom arctisztításhoz, csak egy pici kell belőle, utána nem lesz az a száraz, húzódó érzés, mint a habzó lemosók után. Imádom és újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

niki123

2020. szeptember 16.

Hmm...Nekem annyira nem jött be. Eddig olajos lemosókat használtam, amik általában maradéktalanul és kíméletesen eltávolították a sminket, még a makacsabb, vízálló szempillaspirált is. Ezzel kicsit az az érzésem, hogy brutál mennyiséget ki kell kanalaznom ahhoz, hogy eredményesen tiszítson és a második lemosómnak már tényleg ne maradjon semmi smink. Én annyira nem vagyok megelégedve vele és nem is valószínű, hogy újra veszem, persze nem rossz, de összehasonlítva az általam eddig használt lemosóval, nem üti meg a szintet. Kicsit az is zavar, hogy utána sokáig kell mosni az arcomat, hogy eltávolítsam az olajos, balzsamos réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Amadea

2020. március 24.

Úgy érzem, kicsit kakukktojás leszek a véleményemmel, mert a többiekével ellentétben az én bőröm kicsit szárítja ez a balzsam, de lehet, hogy a téli általános szárazság rájátszott erre az érzésre, szóval kitartóan fogok vele próbálkozni, mert maga a koncepció tetszik. Imádom a koreaikat, teletömködik a termékeiket mindenféle hasznos összetevővel és boldogan osztogatják a kis spatulákat a belenyúlkálós krémek mellé, mint amilyen ez is.
A folyó, olajos formulák után kicsit meglepő ezt a szilárd matériát széttapicskolni magamon, de gyorsan reagál a bőr hőmérsékletére és kis mennyiség is elég belőle. Szemre nem használom, mert utálom a homályos látást, max. egy kicsit elmaszatolom vele a felső szemhéjamon a sminket, hogy a micivíznek könnyebb dolga legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

szamira

2020. február 4.

Észrevettem, hogy a micellás víz+vattakorong kombótól ráncosodni kezdett a szemem körüli érzékeny bőr, így némi kutatómunka után áttértem a dupla lemosásra.

Ennek első fázisaként egy babszemnyi lemosóbalzsammal gyengéden átmasszírozom a bőrömet, ami teljesen feloldja a sminket, szempillaspirált. Ezután megnedvesítem a kezem, és így is átmasszírozom, majd leöblítem. Nem hagy réteget, puha tapintású lesz a bőr.

Második fázisként egy puha arckefével habzó lemosóval eltávolítom, ami még a pórusokban maradt.
Az ebay-en 3700 Ft volt akciósan, és 2 hét alatt ideért Koreából. 120 ml, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.