Heimish

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Balzsam típusú arctísztító. Gyengéden olvad el a bőr melegétől, és alaposan megtisztítja az arcbőrt élénk színű sminktől, piszoktól. Használata után a bőr hidratált marad.

Heimish All Clean Balm - 5 ml
Ár: 700 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta/foxi

balazskrisztii

2021. április 9.

Enyhén citrusos illatú, tömör krém (?), ami kézben szépen felolvad és olajként lehet használni. Számomra hatásosabb, mint a DM-es baba masszázsolaj és ezerszer könnyebb lemosni. Adnak hozzá kis kanálkát, nem kell kézzel turkálni benne. Nem tudom, utazáshoz hogy tudnám magammal vinni, de emiatt nem vonok le

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

anile

2021. március 24.

Novemberben rendeltem, de rögtön félre is tettem annyira erős, szúnyogriasztóra emlékeztető szaga volt.
Kb két hete nyúltam érte újra, amikor vízálló szempillaspirált kezdtem használni. Gond nélkül megbírkózik vele, nincsenek fekete foltok a törölközőn sem arcmosás után.
Időközben a szagával is megbarátkoztam és a dermatitiszemwt sem hozta elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Időközben a szagával is megbarátkoztam és a dermatitiszemwt sem hozta elő.

bogcica505

2021. március 23.

Nem szoktam sminkelni magam, így ezzel kapcsolatban nem tudok véleményt írni, én azért rendeltem meg ezt a terméket, mert egy kíméletes ám hatékony arctisztítási opciót kerestem. Az én arcom nem bírja a habzó lemosókat és a napi egyszeri micellás vizes tisztítástól is észrevettem, hogy kicsit elkezdett kiszáradni és ráncosodni. Ez a termék valami hihetetlenül szuper! Egy kicsit sem szárít, de mégis tisztít, felfrissül utána a bőr. Este használom arctisztításhoz, csak egy pici kell belőle, utána nem lesz az a száraz, húzódó érzés, mint a habzó lemosók után. Imádom és újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

niki123

2020. szeptember 16.

Hmm...Nekem annyira nem jött be. Eddig olajos lemosókat használtam, amik általában maradéktalanul és kíméletesen eltávolították a sminket, még a makacsabb, vízálló szempillaspirált is. Ezzel kicsit az az érzésem, hogy brutál mennyiséget ki kell kanalaznom ahhoz, hogy eredményesen tiszítson és a második lemosómnak már tényleg ne maradjon semmi smink. Én annyira nem vagyok megelégedve vele és nem is valószínű, hogy újra veszem, persze nem rossz, de összehasonlítva az általam eddig használt lemosóval, nem üti meg a szintet. Kicsit az is zavar, hogy utána sokáig kell mosni az arcomat, hogy eltávolítsam az olajos, balzsamos réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Amadea

2020. március 24.

Úgy érzem, kicsit kakukktojás leszek a véleményemmel, mert a többiekével ellentétben az én bőröm kicsit szárítja ez a balzsam, de lehet, hogy a téli általános szárazság rájátszott erre az érzésre, szóval kitartóan fogok vele próbálkozni, mert maga a koncepció tetszik. Imádom a koreaikat, teletömködik a termékeiket mindenféle hasznos összetevővel és boldogan osztogatják a kis spatulákat a belenyúlkálós krémek mellé, mint amilyen ez is.
A folyó, olajos formulák után kicsit meglepő ezt a szilárd matériát széttapicskolni magamon, de gyorsan reagál a bőr hőmérsékletére és kis mennyiség is elég belőle. Szemre nem használom, mert utálom a homályos látást, max. egy kicsit elmaszatolom vele a felső szemhéjamon a sminket, hogy a micivíznek könnyebb dolga legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

szamira

2020. február 4.

Észrevettem, hogy a micellás víz+vattakorong kombótól ráncosodni kezdett a szemem körüli érzékeny bőr, így némi kutatómunka után áttértem a dupla lemosásra.

Ennek első fázisaként egy babszemnyi lemosóbalzsammal gyengéden átmasszírozom a bőrömet, ami teljesen feloldja a sminket, szempillaspirált. Ezután megnedvesítem a kezem, és így is átmasszírozom, majd leöblítem. Nem hagy réteget, puha tapintású lesz a bőr.

Második fázisként egy puha arckefével habzó lemosóval eltávolítom, ami még a pórusokban maradt.
Az ebay-en 3700 Ft volt akciósan, és 2 hét alatt ideért Koreából. 120 ml, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Staci

2019. október 2.

Nagyon szeretem, megéri az árát. Kevés kell belőle, és ha utána zselés lemosóval megtisztítom az arcom, még akkor sem lesz száraz a bőröm. Az alapozót, a rúzst jól leszedi, de van néhány tartós szempillaspirálom, amelyeket nem tűntet el nyomtalanul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

hambi

2019. augusztus 19.

Most gondolkodom, hogy megrendeljem e újra, mert kipróbálnék valami mást, de semmi nem vonz annyira. Nagyon elégedett vagyok vele, tetszik az illata, könnyen leszedi a sminket, kevés kell belöle és szép a csomagolása is, bár ez nem fontos. Elviselném, ha olcsóbb lenne kicsit. Attól még 5* és ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

hallo8x

2019. június 25.

Amikor elkezdtem használni az első tobozzal akkor nagyon tetszett az illata és valahogy jobban leszedte a sminket. A mostani újrarendelt adag mintha kicsit más lenne, lehet hogy megváltoztatták az összetevőket. Ettől függetlenül megérdemel 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

BLili

2019. június 12.

Nem tudta leszedni este a sminket, krémrétegeket. Csak állt az egész az arcomon. Nem gondoltam volna róla. A babafürdető kenőcs simán viszi az egészet (30 deka 600 Ft), de még a garnier micellás víz is, ez meg nem bírt el vele. Nagyon erős illóolaj illata van, ugyanakkor nem csípte a szememet. (Az érzékeny bőrömet meg azért nem, mert nem is jutott át a smink-, krémrétegeken...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szamártej. A legenda szerint Kleopára rendszeresen szamártejben fürdött, hogy megőrizze bőre szépségét. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi szerint bár  tudományos kutatások még nem támasztják alá, de a szamártej omega zsírsav, kálcium, D- és E-vitamin, valamint magas C-vitamin tartalma (ez utóbbi állítólag 60-szerese a tehéntejének) miatt az összetevő nagy valószínűséggel előnyös hatással bír a bőr számára.

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.