Heimish

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Funnyface, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2023. július 4.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2021-ben megújult összetétel!

Balzsam típusú arctísztító. Gyengéden olvad el a bőr melegétől, és alaposan megtisztítja az arcbőrt élénk színű sminktől, piszoktól. Használata után a bőr hidratált marad.

Heimish Trial Kit
Ár: 2.500Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új - Mini szett, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Packeta / Posta

jdtntl

2024. január 14.

Éppen azon vagyok, hogy többféle olajos/balzsamos lemosót kipróbáljak, hátha eljön az igazi. Most ő van soron. Nagyon jó első lemosó, mindent leszed, utána a második lemosónak már nincs sok dolga. Ami nem tetszik, hogy szerintem elég sok kell belőle és így gyorsan fogy, illetve az erős szúnyogriasztó illat, ezek miatt nem biztos, hogy ő lesz a végső befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 14.

KonDori

2024. január 14.

Imádom! Első ilyen termékem, eddig több olajos lemosót próbáltam, de ez a balzsamos cucc nagyon jó. Könnyen lehozza a sminket, fényvédőt, nsm csípi a szemem. Nem okoz miteszereket, pattanásokat. Utána selymes az arcom, szóbal szuper első lemosó. Azzal, hogy egy alkalommal mennyit használjak kicsit bajban vagyok, még nem teljesen jöttem rá, így elég gyorsan fogy, de ez az én bénaságom. Az árát kicsit húzósnak találom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 14.

Mystical

2024. január 4.

MyBelle.hu-ról rendeltem, szuper termék. Gazdaságos, sokáig kitart, spatulát is adnak hozzá amivel könnyebb kivenni a balzsamot. A szempillaspirált is szépen feloldja. Illata enyhe, kellemes. Esténként használom első lépésben, ezt követően pedig vizes bázisú arctisztítót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 4.

Ejszakaikoboldmaki

2023. december 17.

Semmi pillanat alatt lekap minden, de minden sminket. Valami zseniális. Könnyedén lemosható, semmi maradvány vagy homály.
Szívből ajánlom, egy micellás dörzsikézés egészen más kategória, ez fényévekkel alaposabb és kíméletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 17.

LateBloomer

2023. december 13.

A Stylevana-ról rendeltem, és bevállt. Viszonylag gazdaságos, én főleg a vízálló szempillaspirál lemosásához használtam, így sokáig kiartott. Tetszett, hogy nem kellett vele dörzsölgetni a szememet, könnyen oldja a sminket. Meg lettem volna az illat nélkül, kb citromos szúnyogriasztóra hasonlít, de nem írritált nagyon. Nem vettem újra, mert most mást próbálok ki, de nem bánnám újra használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 13.

Torpece

2023. november 29.

Itteni ajánlások alapján kezdtem el használni. Nagyon szuper termék valóban! Tökéletesen végzi a dolgát. Valóban leszed mindent, a legmakacsabb sminket is pikk pakk feloldja, majd egy sima vizes lemosással az utolsó csepp is eltüntethető. A szemem egyáltalán nem csípi, van egy pici mentolos illata amit kimondottan kedvelek. Mióta megvan csak ezzel tisztítom az arcom, a korábbi babaolaj+ babafürdetős lemosás a múlté. Igaz, hogy nem a legolcsóbb termék, viszont nagyon sokáig elég, ha így nézzük nem is annyira vészes beruházás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 29.

inspiredina

2023. október 4.

Hasonló kategória nálam, mint a Banila Co balzsam lemosója. Ez is nagyon szépen lehozza a sminket, kissé illatos, de nem irritál. Pihe-puha marad utána a bőröm. Újravevős.
UPDATE: Tartós használat mellett észrevettem, hogy eléggé szárítja a szemem környékét. Sajnálom, mert ár-érték arényban ez volt a legjobb lemosó balzsam amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 4.

kollarluca258

2023. május 16.

A The Ordinary Squalane Cleanser után kezdtem el nemrég használni, azzal ennyire nem voltam megelégedve. Nem szeretem a citrusos illatokat annyira, ennek viszont kellemes, citromos sorbet illata van, egyáltalán nem erős, tolakodó illat. A sminket maradéktalanul leszedi, a Balea Med géles arctisztítóval nekem tökéletesen leszedi a sminket+fényvédőt. Ami nekem pozitívum, hogy van hozzá kis spatula, amit egy elkülönített felső "fiókban" lehet tárolni, így nem kézzel kell kiszedni. Ár-érték arányban megéri az árát, a 120 ml-es kiszerelést a Stylevana oldaláról rendeltem körülbelül 4800 ft-ért, a The Ordinaryvel összehasonlítva ez jóval tovább fogja bírni és olcsóbbra jön ki. (gyorsan számolva az Ordinarys balzsamos lemosó kb 80 ft/ml, a Heimish kb 43 ft/ml)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 16.

revontulet

2023. február 23.

A legjobb balzsamos-olajos lemosó, amit eddig használtam. Kicsit tartottam eleinte a benne lévő illatanyagoktól, féltem, hogy irritálni fog. Szerencsére semmi problémát nem okozott eddig, pedig mar pár hete használom minden este. Szuperül lemosható vízzel és mindent is leold, így utána a második lemosónak már nagyon könnyű dolga van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 23.

Chayenne

2022. december 27.

IImádom ezt a balzsamos lemosót. Pici illata van, de nekem inkább kellemes, mint zavaró. Alapozót, fényvédőt és szemsminket is nagyon könnyedén leszedi, és az amúgy mindenre érzékeny és bepirosodó, könnyedző szememnél sem tapasztalható semmi irritáció. Nem használok vízálló spirált, így azzal is könnyen elbánik. Nekem semmi más nem szedi le ilyen könnyen és gyorsan a cuccot az arcomról, szememről, mint a balzsamos lemosók, és az én vízhiányos érzékeny bőröm utána selymes, bársonyos és élettel teli lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 27.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.