Heimish

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Balzsam típusú arctísztító. Gyengéden olvad el a bőr melegétől, és alaposan megtisztítja az arcbőrt élénk színű sminktől, piszoktól. Használata után a bőr hidratált marad.

hambi

2019. augusztus 19.

Most gondolkodom, hogy megrendeljem e újra, mert kipróbálnék valami mást, de semmi nem vonz annyira. Nagyon elégedett vagyok vele, tetszik az illata, könnyen leszedi a sminket, kevés kell belöle és szép a csomagolása is, bár ez nem fontos. Elviselném, ha olcsóbb lenne kicsit. Attól még 5* és ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

hallo8x

2019. június 25.

Amikor elkezdtem használni az első tobozzal akkor nagyon tetszett az illata és valahogy jobban leszedte a sminket. A mostani újrarendelt adag mintha kicsit más lenne, lehet hogy megváltoztatták az összetevőket. Ettől függetlenül megérdemel 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

BLili

2019. június 12.

Nem tudta leszedni este a sminket, krémrétegeket. Csak állt az egész az arcomon. Nem gondoltam volna róla. A babafürdető kenőcs simán viszi az egészet (30 deka 600 Ft), de még a garnier micellás víz is, ez meg nem bírt el vele. Nagyon erős illóolaj illata van, ugyanakkor nem csípte a szememet. (Az érzékeny bőrömet meg azért nem, mert nem is jutott át a smink-, krémrétegeken...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

selmeczireka

2019. március 8.

Csodálatos balzsamos lemosó, remek áron. Higiénikus használat. Messze van olyan jó, mint a Clinique, és kb. féláron (azt is használtam, de ezt sokkal jobban szeretem). Vízálló spirállal is elbánik, vízzel simán le lehet mosni, én utána azért egy géles habzó lemosóval még át szoktam mosni az arcomat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

kicsitortaszelet

2019. január 5.

- Csomagolás: Kellemes színekkel játszó, szép, a fürdőszoba éke. Utazásbiztos, illetve - hogy ne kelljen kézzel belenyúlni - kis spatulát mellékeltek.
- Állag: Jellegzetes, finom illata van. Kellemesen terül az arcon, kis masszírozás után egészen olajos állagot vesz fel.
- Hatás: Teszi a dolgát: tisztít, nem szárít. Kis türelemmel kell használni (kb. 2 percig masszíroztam vele az egész arcom), így lehozza a szemfestéket is. Igen érzékeny a bőröm, de nem komedogén, és az ekcémám sem jelent meg, amíg használtam. Kiváló double cleansing első felvonásához.
- Ár - érték arány: Kb. 3 hónapra elegendő. Abszolút megéri, öröm használni, igazi wellness - élmény kölcsönöz, ami csak hab a tortán. Az összetevői szépek, és nagyon különlegesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

mazsola11

2018. november 25.

Nagyon homályosan láttam a használat után és csípte a szememet is. Igazából azt hittem ez normális, amíg el nem kezdtem használni a Clinique Cleansing balmját, ami fényévekkel jobb volt.
Ettől függetlenül szépen tisztít, a sminket leszedi és a design nem csak gyönyörű, de még praktikus is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Minocska

2018. szeptember 12.

Most már egy ideje felváltva használom a két lépéses arctisztítási rutinom első képéseként The Face Shop - Rice water bright cleansing oil termékével, attól függően, hogy éppen melyik fogyott el. Mindkét termékkel tökéletesen elégedett vagyok, nem váltanék egyikről sem, sőt, nem is kísérleteznék már mással. Dörzsölés nélkül, viszont hibátlanul szedi le a vízálló szemsminket is, az én bőrömet nem irritálja, az illata pedig sem nem kellemes, sem nem kellemetlen, viszont tény, hogy nem engem áldott meg az ég a legkifinomultabb szaglószervvel. :)
Azért része egyébként mindkettő a háztartásnak, mert a Face Shop termékét a pumpás kiszerelés miatt nem szerettem magammal vinni utazáshoz, mert egy kicsit legalább, de mindig összemaszatolta a neszeszerem belsejét, hiába a hozzá adott "stopper" gyűrű. Ezért kezdtem keresgélni egy alternatív megoldást, és a pozitív leírások, valamint a kellemes árfekvése miatt végül ennek a terméknek a kipróbálásánál döntöttem. És mivel mind a kettő csillagos ötös, maradnak a fürdőszobában. Legalább nincsenek egyedül. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Michelanghela

2018. június 9.

Nemrég érkezett Koreából, azóta minden esti rutin egy élmény. Állagra leginkább a kókuszzsírhoz hasonlít, ami hőre azonnal lágyul, olvad. Illata van, de nem tolakodó, bár fölöslegesnek tartom. A csomagolás nagyon egyedi, a kozmetikumhoz képest nagy méretű tégely két részre van osztva, alul a balzsam, és elkülönítve, felül a kis spatula, hogy higiénikusabban juthassunk hozzá a termékhez. Mogyorónyit szoktam használni, és azonnal a szememre rakom, amit nem csíp, nem irritál, nem látok homályosan tőle :P Viszont MINDEN sminket leszed, a vízálló tust is. Egyszerűen lemasszírozom vele a sminket. Utána egy hidratált, egyáltalán nem olajos, de nem is nyikorgósra polírozott, tiszta bőrt kapok. Én nem szoktam habzó lemosóval utána még átmosni az arcom, mert nem érzem azt, hogy kellene. Végtelenül érzékeny, rozáceás bőröm van, és egyáltalán nem bántja, az összes többi termékkel ellentétben, amit használok. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

clara12

2018. június 1.

Kellemes illatú és állagú sminklemosó, ami hatékonyan, de gyengéden távolította el a sminket és a fényvédőt (bár hozzátenném, hogy nincs vízálló termékem, ami feladná a leckét). A csomagolás nagyon ízléses, de én személy szerint jobban szeretem a pumpás, folyékony olaj állagú lemosókat, de aki sokat utazik, annak egy ilyen balzsam nagyon praktikus lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Amari

2018. május 11.

Elsőre kicsit fura volt az illata, de hamar hozzászoktam. Minden sminket nagyon könnyen eltávolít, még a hírhedt Catrice Rock Couture vízlló spirálját is. Ha a kelleténél többet használok, kicsit elködösíti a látásom, de egy kis extra vízzel kimosható a szemből. Nagyon jó benne, hogy a szemet nem csípi. Nekem zsíros réteget sem hagy maga után. Eddig semmi sem volt képes ennyire gyengéden, mégis hatékonyan leszedni a sminkem, pedig a kétfázisú sminklemosók közül nem eggyel próbálkoztam, és volt olyan is amit kifejezetten vízálló smink lemosásához ajánlottak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szamártej. A legenda szerint Kleopára rendszeresen szamártejben fürdött, hogy megőrizze bőre szépségét. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi szerint bár  tudományos kutatások még nem támasztják alá, de a szamártej omega zsírsav, kálcium, D- és E-vitamin, valamint magas C-vitamin tartalma (ez utóbbi állítólag 60-szerese a tehéntejének) miatt az összetevő nagy valószínűséggel előnyös hatással bír a bőr számára.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.