Hej Organic

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az élénkítő, frissítő tonik eltávolítja a szennyeződéseket és tiszta, egyenletes arcszínt ad. A grapefruit kivonat és a fügekaktusz virágából nyert víz hidratálja a bőrt, ragyogó megjelenést és rugalmasságot biztosítva.

Valentina0930

2018. december 30.

Teljesen rendben van ez a tonik - bár igazából tonikból még nem találtam igazán kiemelkedőt, mindegyik hasonlóan teszi a dolgát. Nem irritál, nem csíp, az illata kellemes, és nem marad tartósan a bőrön (amit én kifejezetten nem szeretek arcápolásnál). Az ára miatt levonok egy csillagot. A csomagolás pedig szerintem rettenetes, legalább ne lenne műanyag, nem is értem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

dervalicskira

2018. július 24.

Nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Nekem nagyon bejött :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!