Helena Rubinstein

Ár:   103 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   103 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai krém az öregedés jeleit mutató, meggyengült bőrre. Javítja a tökéletlenségeket, nyugtat és táplál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

emb1p3

2020. december 29.

Csak mintám volt, de a kevert/száraz bőrömnek nagyon tetszett, kiválóan hidratált, de hamar felitta a bőröm, és egyértelműen bársonyos, puha, csodás állagú lett a pofim. Ez az azonnali boldogság nyilván a hármas számú összetevőnek, a szilikonnak köszönhető, ezt azért magamtól is sejtettem már az első kenegetés idején. Az illata csodálatos, egyszerű tisztaságillat. Nagyon boldog és komfortos dolog volt, amíg tartott, ezért is jöttem megnézni, mi ez, és ugyan nem vagyok egy nagy összetevőbúvár, így megköszönöm, ha jelzitek, ha tévedek, de nem látom, hogy mi a csuda kerül ezen százezer forintba. A 2-3000 Ft-os szilikonos krémektől is egyből ilyen csodás lesz az alapvetően problémamentes bőröm, ha egyébként jó állapotban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Lina14

2020. január 18.

Kaptam erről mintát. Elég nehéz krém, lassan szívódik be. Táplál, de nem olyan nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.