Helia-D

Ár:   2094 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2013. július 11.

Ár:   2094 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Aquaboom a bőr zsírtartalmának növelése nélkül pótolja a hiányzó nedvességet, ezáltal csökkenti a túlzott faggyútermelés kockázatát és annak mellékhatásait.

Hatása:

• Gyors felszívódásának köszönhetően azonnal pótolja az arcbőr elveszített nedvességét.
  • Növényi antioxidánsai segítik az ártalmas szabad gyökök megkötését.
  • Revitalizál, szabályozza a vízháztartást és növeli a bőr feszességét.
  • Csökkenti a transzepidermális vízvesztést, erősíti a bőr védelmi funkcióit.
  • Véd a bőr öregedését okozó UV sugarak ellen.

Veronika8614

2017. március 13.

Régen én is próbálkoztam vele, tetszettek benne a kis kék pontok, meg gondoltam a zsíros bőrömnek jó kis könnyű hidratálás lesz.
Hát nekem is borzalmas volt, fénylő réteg az arcomon, ugyanakkor meg nem hidratált. Én azóta nem is használok a márkától semmit, nem merek, ez nagyon elriasztott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

hanka

2015. június 28.

Olyan krémet kerestem, ami az orcákon nagyon száraz, a T-vonalban viszont pattanásokra hajlamos, érzékeny bőrömet végre hidratálni tudja. Az első néhány alkalommal örültem, hogy nem okoz érzékenységet, sem pattanást és valamennyire hidratál is. Így elnéztem neki a felkenés utáni ragacsosság érzést is. Idővel viszont eltűnt a hidratáló hatás, maradt a ragacsosság... :-(
Itt olvasgatva a többi hozzászólás között, megpróbáltam én is a dekoltázs környékén használni... de a nagyon ragacsosságon kívül mást nem éreztem. Így egyetlen érdemének csak azt tudom betudni, hogy legalább problémákat nem okozott. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

nta2

2014. május 26.

Még régebben, nyaralás előtt vásároltam meg, gondolva hogy az úszómedence klóros szárító vizére majd kellemes hidratálást nyújt az arcomnak. Továbbá vonzó volt, hogy tubusos, kicsi, nem kell tégelybe nyúlkálni, így gadaságosan használható. Sajnos a ragacsos érzet nálam is állandó volt és a hidrátálás-bumm-ot, amit a neve ígér, sem váltotta be, még a nyaralás után sem. Ki is dobtam, mert nem ajándékoznám tovább jó szívvel senkinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

thimics

2014. március 17.

Zsíros a bőröm, ezért gondoltam ez a krém jó lesz az arcomra, és nem lesz tőle még zsírosabb. Zsíros nem lesz, de ragacsos viszont igen. Érdekes, hogy ez a ragacsosság meg is marad. Nem szívódik be,még reggelre is megmarad a ragacsos érzet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 17.

batpandarin

2013. szeptember 16.

Igazából nem emlékszem, hogy kifejezetten jól hidratált-e, elterelte a figyelmemet a ragacsosság. Ennél a krémnél sem voltam türelmes, az tény, de nem villantott sokat egy hét alatt :) Lehet, hogy működik, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Dark Purple

2013. július 13.

Használtam régebben, semmit sem ért, hidratáló hatása egyáltalán nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 13.

Használtam régebben, semmit sem ért, hidratáló hatása egyáltalán nem volt.

Bibus

2013. május 3.

Anno kétszer is megvettem ha jól emlékszem, de minek?! Az ég világon semmit nem ért, bár ez akkoriban éppen elég is volt a bőrömnek..:) Nem tudom az új, tégelyes változat milyen lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

jibjab

2013. március 22.

Nekem ezek az átlátszó zselék sosem jönnek be, mert jó, amikor felteszi az ember, de hamar elillan a hatásuk. Ez kivétel! főleg, ha vizes kézzel vagy nedves bőrre viszi fel az ember. Gyönyörűen kitelíti a bőrt és hosszú ideig úgy is marad. Gyakran alkalmazom vastagabb rétegben pakolásként, amikor nagyon dehidratált a bőröm. Sőt, nekem az ajkaimra is ez a csodaszer. Az ajakápolókból nincs olyan, amit ne próbáltam, volna, de a Carmexen kívül egyedül az jött be, hogy ezt a zselét kenem fel. Ettől nem cserepesedik ki a szám. Nekem ez igazi csodaszer. Állandóan használom, nem tudnék élni nélküle. Ha egy terméket vihetnék magammal egy lakatlan szigetre, akkor ez lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. március 18.

Kozmetikusom szerint túlszárítom/túlmattítom a bőröm felső rétegét, vízhiányossá vált, és csak még jobban termeli a zsírt önvédelemből. Ezért, a vízpótlás céljából gondoltam kipróbálni ezt a gélt. Megszüntette a bőröm húzódását, és sokkal puhább lett az arcom. Viszont nagyon ragacsos érzést hagy maga után, ezért csak este tudom használni. Azt hiszem, inkább valami mást fogok kipróbálni. A dekoltázsomon viszont csodát művelt, arra fogom elhasználni. Az illatát imádom.

Update: sajnos le kell pontoznom, a ragacsos érzésen kívül még kis fehér hólyagokat is gyullasztott az arcomra reggelre (az érzékeny, száraz orcákra, nem a zsírosabb T-vonalra), nem az én krémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 18.

klaresz

2013. március 15.

nagy elvárásokkal vettem meg... nem kellett volna. nem rossz igazából, mert pattikat nem okozott, de az illata szerintem nagyon zavaró, és ragacsos maradt a bőröm utána vagy nem is tudom, nem jó érzés, nem jó állagot hagyott maga után. meg se próbáltam sminkelni rá. inkább elhasználom én is a kezemre, térdemre, dekoltázsomra, nyakamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Propylene Glycol, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.