Helia-D

Ár:   390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. június 26.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kényeztesse bőrét a hidratáló hatású argánolajjal. A tusfürdő használatával bőre felfrissül és ápolttá válik.

Adri994

2017. augusztus 19.

Múltkorában Coop szuper és Interspar üzletben is találtam 4-500ft környékén, el is kapkodtam, mert nagyon szeretem az illatát :)
(*A meggyes szerintem borzalom :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

(*A meggyes szerintem borzalom :))

Dorothy747

2017. július 11.

Újra találkoztam a termékkel az újpesti StopShop-ban lévő Euro Family üzletben. Meggyes is volt, meg talán mégegy illat, egy-két hónappal ezelőtt, akkor, amikor már sehol máshol sem volt. Sajnos addigra alábbhagyott a vágyam, részben a kritikák, részben az összetevők láttán, pedig régóta kiszemelt volt kipróbálásra. 5*-ot adok, mert muszáj pontozni, és látatlanban nem ér lepontozni valamit, plusz az állagát megnézve ár-érték arányban bizalmat szavazok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

94Tia

2016. április 14.

Az illata szerintem is jó, de az összetevői nem tetszenek. Nem vettem észre hogy hidratálta volna a bőröm. Olcsó, jó illatú de nem hosszan tartóan. Nem venném újra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Dius24

2015. június 1.

Az illata kellemes de bőrön szinte nincs illata , alig vártam hogy elfogyjon és eléggé szárít!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

csikosmatyas

2014. október 25.

Jó illatú, pont a kellő mértékben olajos. Nekem tetszik, biztos, hogy újraveszem. Végre valami amit nem azért veszek meg mert magyar, hanem azért mert jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

pancsus

2014. augusztus 6.

Rettenetesen szárít, néhány használat után kézmosóként végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Rettenetesen szárít, néhány használat után kézmosóként végezte.

Umesyan

2014. március 30.

Az első két alkalommal kellemes volt használni, de nem éreztem semmilyen hidratáló hatást. A harmadik és a többi használat alkalmával már kifejezetten szárította a bőrömet, nem kicsit, hanem nagyon! Csak azért kap tőlem három csillagot, mert az illata nagyon finom, és mivel nővéremnek nagyon bevált, így nem tudom nyugodt szívvel kijelenteni, hogy borzalmas. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Madi

2013. december 2.

Nekem annyira nem jött be, nem érzem hidratáltabbnak a bőröm, az illata pedig csak közvetlenül a dobozba szagolva érezhető, magamon szinte semmit sem éreztem fürdés után. Egynek elment, de a Nivea tusik vitték eddig a prímet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Tyuki

2013. november 27.

Kellemes az illata, de semmi extra, ráadásul engem szárított. Azért elfogyott, nem volt se jó, se rossz. Újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

eyeye

2013. október 7.

Finom illata van. Nem szárítja a bőröm. Magyar termék. Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Finom illata van. Nem szárítja a bőröm. Magyar termék. Nálam 5*.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Emulgeálószer, felületaktív anyag.