Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2021. október 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az érzékeny bőr gyengéd tisztítására kifejlesztett készítmény. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Nyugtató szőlővizet tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

reka9123

2021. október 25.

Esténként használom, lefekvés előtt egy gyors tisztításként, de van, hogy reggel is, vagy sminkelés előtt. Valóban eltávolítja szerintem a szennyeződéseket és a sminket, az illata is jó, de mióta használom, olyan, mintha kiszáradt volna tőle a bőröm. A szemzugokban és az orrom mellett a legfeltűnőbb, annyira száraz lett, hogy már testápolózom. Egyébként is szárazabb az arcbőröm, de a szemöldök és homlok környéke meg inkább zsíros. Lényegében ez a víz egyenletessé tette a bőrtípusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

NovErke

2021. október 12.

Igaziból nem erre voltam kíváncsi a márkától, hanem egy arckrémre, de mivel nagyon fogy a micellás vizem, megvettem, mondom akkor már ne külön márkát használjak, legyen így szettben.
Hát teljesen másra számítottam. Micellás víz, ugye nem kéne leöblíteni. De ez annyira habzik, hogy muszáj, illetve ha nem teszem, irritálja a szemhélyamat. Csípi, illetve elkezd hámlani. Tehát nem hozza amit ígér, nem jó érzékeny bőrre, valamint amitől hámlik, az nem hidratál. El fogom használni, mert amúgy meg jól tisztít, a sminket is leszedi, így jó, hogy leöblítem. Csak ezért kap 3 csillagot meg a szép csomagolásért. De amúgy maradok a sima Garnier micellás víznél. Az hibátlan, még az összetevői is egy kicsit szebbek, kár volt variálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

kocsis.reka84

2021. október 9.

Kombinàlt bőrömre nagyon jó,könnyedèn megbírkózik a sminkel,szempillaspiràllal.Ha sokat öntök a vattapamacsra valóban kicsit habzik de nem zavar.A csomagolàsa pedig nagyon szèp,elegàns.Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

pilleriin

2021. szeptember 30.

esküszöm cefre szaga van :D pont olyan jó, mint a rózsaszín kupakos Garnier, csak ennek valóban van hidratáló hatása, plusz magyar. Örök darab lesz nálam
Update: többször újravettem. Fontos számomra, hogy magyar termék, és hogy egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. szeptember 20.

Kellemes használni, nem szárít, szőlőillatú. Reggelente használom, nem marad ragacsos a bőröm, de mégis van annyi ápoló hatása, hogy akár azonnal sminkelhetek, nem húzódik a bőröm, nem száraz tapintású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

A.Csenge

2021. július 17.

Szeretem. Igazából más micellás vízet nem is próbáltam, annyira bejött. Jól tisztít, bár inkább csak a smink maradványait érdemes letörölni vele kendő használata után. Az érzékeny, kombinált bőrömet nem bántja. Bár lemosom, azért szeretem azt a kellmes érzetet, amit maga után hagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Vikica94

2021. június 22.

A sokadik garnieres próbálkozás után váltottam erre. Megláttam, megtetszett a csomagolás, gondoltam egy próbát megér. Nem bántam meg! Nagyon kellemes érzetet ad a bőrömnek használat után. Nem hagy ragacsos érzést maga után, nem szárít. Nem smink lemosásra használom, igaz. Csak reggelente natúr arcbőrön, vagy smintelen napokon reggel este. De arra abszolút hozza amit kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

RimmelAthen

2021. május 25.

Az arckémje mellé vettem meg, hogy párhuzamosan használjam. Sajnos ez a termék annyira nem nyűgözött le. Nem tudja 100%-san eltávolítani a sminket és a zuhanyzásnál mindig jön még le szempillaspirál. Nem szárít, nem lettek tőle pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

rekav11

2021. május 21.

Nagyon szép összetevők, egy teljesen semleges valami, ami szépen lehozza a sminket, utána csak a kellemes érzés marad. Előtte a Bioderma micellás vizét használtam, de ez kifejezetten egy olcsó termék, így ezerszer jobban megéri, mert u.azt tudja. Csak ajánlani tudom. Nagyon-nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

radioaktiva

2021. február 13.

Nekem ő az igazi. Sokat kipróbáltam, de mindegyiknél volt valami kifogásolnivalóm. Ennél nem. Remélem még sokáig kapható lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin