Helia-D

Ár:   1141 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipacs, Módosítva: 2012. július 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Helia-D Szemfesték lemosó Gél tökéletesen és kíméletesen távolítja el az érzékeny szemkörnyékről a vízálló sminket is. B5-provitamin tartalma révén védi, hidratáljs és kondícionálja a szempillákat. Nem csak tisztítja, ápolja is a bőrt. E-vitamint és ránccsökkentő, bőrnyugtató hatású naprafprgószár kivonatot tartalmaz. Alkoholmentes.

esztycske

2013. november 18.

Teljesen véletlenül akadtam rá, épp akciós volt a Tescoban :) Használom már egy ideje, így elég jól elmélyült a kapcsolatunk és összességében elégedett vagyok vele. Személy szerint írtózom az olajos lemosóktól, valahogy rossz érzés a bőrömnek, viszont tény, hogy ezek szedik le legjobban a sminket. Namármost a nem olajosok közül viszont eddig számomra ez vált be legjobban. Kellemes érzés felvinni, picit rajtahagyom vattával együtt és utána simítom le, így gond nélkül leszed kb mindent. Ami kicsit zavaró, hogy utána azért marad egy enyhe pandamaci folt a szemeim körül, ezeket egy tonikkal szoktam eltűntetni és már teljesen tiszta is a bőröm. Ár-érték arányban szerintem remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Csücsök

2013. október 11.

Nemrég vettem és csak utána olvastam, hogy itt miket írnak róla. Nekem sokakkal ellentétben bevált! Nem vártam csodákat, de elég volt egy borsónyi adag és leszedte elsőre a tus vonalat ami mellesleg vízálló és a szemhéj púdert plusz a szempillaspirált! Szóval szerintem megfelelő! Utólag írom most ide! Sajnos kb a 10. használat után már nem olyan jól távolítja el a sminket. Sajnos így már nekem sem tetszik, nem tudom mi változhatott meg. Lehet valami elpárolgott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

jibjab

2013. március 22.

Használni nagyon kellemes, de a hatékonysága nem megfelelő. A nem vízálló szemfestékkel sem bánik el. Nagy csalódás. Egyetlen igazi pozitívuma, hogy nem szárítja a szemkörnyék finom bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

natasha

2013. március 6.

Régen elhasználtam több tubussal is, nekem nagyon jó volt és gazdaságos is, csak egy kicsit kellett kinyomni és szinte mindent leszedett. Ha újra lenne a boltokban újravenném tuti. Nálunk itt nincs egy drogériában se.:s

Juhuuuuuuuu!! Végre találtam a Tescoban egy raklappal!! Ennél jobb szemfesték eltávolító a világon nem létezik.
Nem húzódik a bőröm,nem olajos stb amit megszokhattunk, hidratál,sminklemosás után egyből beszívódik a bőrbe. Nem nyúzza a szemet,tényleg kevés is elég belőle, a füstös szemsminkemet 3 korongvattával lehozta! :)

-1 pont. Még mindig szeretem ezt a lemosót,ez irritálja a szemem legkevésbé,hiába nem natur cucc,de a tubus vége felé járva elég gyorsan fogy,ahhoz képest hogy az elején azt hittem hónapokig ki fog tartani:s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

sephora

2013. január 23.

Régebben használtam ezt a szemfestéklemosót, de nem voltam megelégedve a hatékonyságával. A nem vízálló spirált is nehezen távolította el. Talán két tubussal használtam el, de már vártam mikor fogy el...
A szemem egyébként jól bírta (kontaktlencsét viselek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

A szemem egyébként jól bírta (kontaktlencsét viselek).

kmaja

2013. január 17.

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, mert alapvetően támogatnám a magyar termékeket, de ez az eddigi legrosszabb sminklemosóm. Egyszerűen nem lehet vele maradéktalanul eltávolítani sminket.
Lentebb azt írtátok, hogy mert nem vízálló sminkre való. Pedig az van ráírva, így jogos az elvárásom...
És hogy nehogy igazságtalanul lepontozzam a Helia-D-t, most a véleményezés előtt közvetlenül újra kipróbáltam, és nem hozta le a sminket, más lemosóval kellett befejeznem. Ennyire azért ne legyen kíméletes egy sminklemosó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

bogcsa

2013. január 14.

Eredetileg Kallos lemosót akartam venni, de pont elfogyott és az eladó ezt ajánlotta. Hát nemtudom. Nekem a festék helyett a szempilláimat "távolította el" így egy hét tesztelgetés után kénytelen voltam venni egy másikat.(akciós L'oréal mellett döntöttem). Az illata viszont tényleg jó erre jár a csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 14.

Tournesol03

2013. január 11.

Nehéz beszerezni, az biztos.. Szépen leszedi a sminket, csak a tubusa miatt nem gazdaságos. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Yndre

2013. január 11.

Évekkel ezelőtt használtam, annak idején többször újravettem. Tetszik a zselés állaga, kellemesen hűsít és a sminket is szépen eltávolítja. Amiért levonok egy pontot az a bronopol. Általában nem szoktam brutálisan szigorú lenni az összevetőket illetően, de azért itt mégis csak a szemünk világáról beszélünk. Ennek tudatában már biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

c_andersen

2013. január 11.

Avízálló spirálokat olajos lemosók hozzák csak le, az ilyen zseléses, mint ez nem. Nem arra való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.