Helia-D

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: Ascyra, Módosítva: 2024. február 7.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Vízhiány

2023-ban megújult összetétel!

SPF 50+ fényvédő, amely gyorsan felszívódó, lágy textúrájának köszönhetően nem ragad. A krémben lévő fényvédők széles spektrumú UV védelmet nyújtanak, mivel az UVA és UVB sugarak ellen is hatásosak, ezzel támogathatják a bőröregedés elleni harcot. Ellenállóbbá teszi a bőrt, miközben hidratál és hozzájárul a puhább bőrérzethez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lestyaneniko

2024. május 21.

Nekem nem jött be, kukacosodik és fényesebb is, mint szeretném. Minimál rutinnal lehet a kukacosodás ki lehet védeni, de amíg van másik opció, ami szérumok felett is működik, én inkább azt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 21.

molnardorci

2024. május 20.

Téli időszakban szuper, tavaszra/nyárra kerestem egy könnyedebb állagút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 20.

Téli időszakban szuper, tavaszra/nyárra kerestem egy könnyedebb állagút.

dorombolopillecukor

2024. május 18.

Eddig a próbált fényvédők közül nekem ez vált be legjobban, kellemes érzet a bőrön, igaz kissé ragacsos, mikor felkenem, de ez engem nem zavar, általában sminkelek rá. Ez az egészen nehéz, tömör állaga szintén tetszik és jól beszívja a bőröm. Sajnos nekem teljesen átzsírosodik pár óra után, ha mozgásban vagyok, így nem ez lesz a tökéletes fényvédő számomra, de egy nyugisabb napon még csak nem is fénylik túlzottan. Nem tökéletes, de gond nélkül újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 18.

kovacsanett43

2024. május 16.

Revoxot váltottam erre, mert a harmadik tubusnál egyszer csak elkezdett brutális ragyákat okozni. Nehéz krém, az biztos, de én pont ezt az állagot szeretem, noha kombinált a bőröm. Ennek ellenére hamar becuppan, alá balea hyaluronos hidratálót használok, felé Holika bb-krémet, csodálatos a bőrképem és nem fényesedik, kukacosodik. Nagyon jó árban van, és ebből kényelmesen fel tudom kenni a megfelelő mennyiséget. Nagyon tetszik, maradok ennel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

Jorsolya84

2024. május 16.

Gyorsan beszívódik, de nehéz erzetu krém. Ragacsos marad a finishe. Nem fénylik, nem kukacosodik. 2 ujjnyit 2 részletben kentem fel, egyben nem szívódik be.
Itthonra no make up day-eken kertészkedéshez elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 16.

Itthonra no make up day-eken kertészkedéshez elhasználom, de nem veszem újra.

Sunrise

2024. május 15.

Ár-érték arányban verhetetlen fényvédő számomra, könnyű eldolgozni, könnyen beszívódik, nem csillog tőle az arcom, kellemes az illata és sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

Vkriszta

2024. május 10.

Mióta megvettem csak azt használom. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire fogom szeretni. Száraz a bőröm, ezért nekem nem lesz fényes,. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 10.

RimmelAthen

2024. április 30.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg és nem bántam meg. Szuper fényvédő és ár-érték arányban teljesen megéri. Picit fényes a hatása de én ezt szeretem, egészséges finishe van a bőrömnek. Nem kukacosodik és nem okozott bőrirritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 30.

Rozsaszinponilo

2024. április 29.

Meglepően jó fényvédő!
Én a koreai fényvédőkön szocializálódtam, úgyhogy a masszív krém állag picit megingatott, hogy mennyire lesz képes beszívni a bőröm. Simán beszívja. Sőt, a sminket sem dobja le.
Nem fulladnak meg alatta a pórusaim, a finishe valahol a matt és a dewy között félúton van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 29.

Meglepően jó fényvédő!

Alma12

2024. április 27.

Már a második tubusnál járok, nekem bejött. Közvetlen felkenés után valóban ragad egy picit, de 10-15 perc után kellemes érzetet hagy a bőrön. Én sminkelni is kényelmesen tudok rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.