Helia-D

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2013. december 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A száraz bőr mindennapos ápolására kifejlesztett testápoló értékes növényi hatóanyagai segítségével hidratál. A benne lévő avokádó olaj és shea vaj fokozza a bőr nedvességmegkötő képességét, napraforgószár-kivonat tartalma ráncelsimító hatású, az E-vitamin segít a szabad gyökök megkötésében, a B5 provitamin pedig puhítja a bőrt. Gyorsan felszívódik.

Candelaah

2014. október 1.

Imádom az illatát! Kicsit sűrű és zsíros, de az én érzékeny bőröm jól tolerálja és a feladatát jól végzi. Télen, a pikkelyesre száradt bőrömre nem ezt használom, de a köztes időben tökéletes. Ár-érték arányban 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

rozuska

2014. január 31.

Jé, én vettem egy ilyet egy DM-ben és még elég sok volt, pedig látom, már nem gyártják... Szóval, én nagyon megvidámodtam az illata miatt. Teljesen olyan, mint a régi Nivea testápolóé, ami a '90-es években volt és hasas volt a flakonja, nem olyan, mint manapság. Anyukám használta meg a Creme 21-et.
Egyébként nekem tetszik, illata, állaga, hatása. Nem zsíros, de telt krém, gyorsan beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 31.

Dorinaa

2013. december 7.

Nagyon szeretem, az illata kellemes testápoló illat, gyorsan beszívódik és nagyon baba lesz tőle a bőröm, ami egyébként hihetetlen módon ki tud száradni. :( :) Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 7.

Klau7

2013. november 15.

Szuper kis testépoló! Jól hidratál és az ára is nagyon kedvező:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 15.

Szuper kis testépoló! Jól hidratál és az ára is nagyon kedvező:)

givenchy

2013. szeptember 26.

Nagyon jó kis testápoló! Könnyen kenhető, nem zsíros. Illata finom! Nekem bejött! ajánlom a száraz bőrűeknek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Szerafin33

2013. július 3.

Az illata elsőre egy kicsit szokatlan volt, de hamar megszoktam. Ajándékba kaptam, és elolvasva a csomagolására írt szép dolgokat, nagyon megörültem neki. Száraz bőrre, avokádóolaj, shea vaj, vitaminok, hidratál. Mi kell még?! Este és reggel szoktam használni, leginkább a lábszáramra. De az a baj, hogy ha bekenem reggel, estére már nem nagyon érzem a hidratáltságát (normál bőrön). Sajnos. Pedig annyira akartam. Ne kövezzetek meg érte, de átlagosnak mondanám. Plusz pont mindenesetre jár érte, mivel magyar. És hát szeressük a magyart! Ezért 4 csillagot adományoznék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Maniac

2013. május 20.

Valamiért mosóporszagúnak érzem. Ha ezen túlteszem magam, akkor bekenem magam vele, és istenien hidratál. Szeretem, a csúnyácska összetevői ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

manoka1758

2013. május 17.

A kedvenc testápolóm :) Szuper jó, tartós az illata, jól beszívódik, puha, selymes tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

nat_getzeny

2013. április 18.

ebben az árkategóriában az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

ebben az árkategóriában az egyik legjobb.

mango13

2013. április 7.

Jól hidratál, jó az ára, isteni az illata, még kézmosás után is megmarad ez az illat, nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Stearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Triethanolamine, Stearyl Alcohol, Ceteareth-6
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Stearyl Alcohol, Ceteareth-6
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Linalool, Citronellol, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, BHT, Isobutylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.