Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi) DM Kedvenc
Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi) DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

noradrenalin

2019. december 4.

Dm kedvencek dobozban volt, nem nagyon használok ilyeneket de ha már volt gondoltam miért ne. Szépen tisztított, nem szárított, nem okozott pattanásokat, kellően nedves volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Emiii

2019. október 28.

Annak idején a KM boxban várt rám. Magamtól biztos nem vettem volna ilyet, mert nem igazán használok arctörlő kendőt. Meg már herótom van, hogy mindent azzal adnak el, hogy micellás. Először a víz, aztán a lemosó, majd a samponok, meg a kendők. Kíváncsi vagyok mikor robban a piac, és hozakodnak elő a micellás WC papírral, mert az jobban tisztít…
Visszakanyarodva a Helia-D kendőjére sokáig csak lökdöstem, hogy mire is fogom használni. Kéztörlésre luxusnak éreztem, így bevágtam a hátizsákomba és a munkába bringázás maradványait törölgettem le magamról, ha épp nem jutottam a zuhanyzó közelébe. Erre mondhatni tökéletes volt. Alig érezhető az illata, nem hagy ragacsos érzetet, nem szárítja, irritálja a bőrt. Halleluja! Szóval feltaláltam a micellás zuhanyzáshelyettesítő kendőt (szigorúan csak végszükség esetére).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

matanee

2019. szeptember 24.

Én ennek köszönhetően jöttem le a micellás víz-vattakorong kombóról. Nagyon szeretem, mindent leszed az arcomról, a legmakacsabb szemöldökgélem is. Sokadjára vettem már újra, de szerintem örök szerelem marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Makk Zsuzsó

2019. szeptember 23.

Utazához elmegy. Nem egy csúcsminőség, de végszükségben megteszi. A nagyját leszedi a sminknek, bár nem valami kíméletes a bőrhöz, nem túl lágy a kendő anyaga, rettentő parfümös. Érzékeny, rozaceás, ekcémás bőrűek kerüljék! Utána mindenképp le kell mosni valamivel a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

mafalda

2019. augusztus 9.

Egy újsághoz járt teljes kiszerelés, magamtól sosem vettem volna meg. Csak a csomagolása újult meg. Nem jó, nagyon dörzsöl mintha smirglit huszkodnék az arcomon..egyedül az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Fridus0807

2019. május 5.

Nem jött be. Eddig még nem használtam ilyen kendőt így nem tudom mihez viszonyítani. De szerintem nem túl hatékony. Dörzsölni kell at arcot, hogy le szedje a sminket. Vízálló szempillasprirált tuti nem viszi le, mert a simát is elég nehézkesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Snowflower

2019. május 4.

Abszolút nem vált be! Műanyag, fura szaga van, illetve csípi a bőröm. Nehéz vele a sminket letörölni, dörzsölni kell az arcot. Nem ajánlanám senkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

niki

2019. április 15.

Na, ez az a kendő ami mindent visz! Én takarításhoz használom és ahhoz is nagyon hasznos, ha címke eltávolítás után a ragasztó maradványt szeretnéd eltávolítani. Mi lehet benne, ha leszedi a ragasztót?! Ebből kifolyólag az arcomra soha nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

dunaimano

2019. április 14.

Update: Néhány hét rendszeres használat után egyre inkább csípett. Bár ennek mértéke nagyban függött a bőröm állapotától is, nem elbanyagolható. 2019.04.14.

Edzés előtti/utáni sminklemosásra vettem. Egyelőre meg vagyok vele elégedve. A micellás vizekkel általában nem vagyok jóban, mert irritálják a szemkörnyékemet, de ez alapvetően egész jó, nem nagyon csíp. Valószínűleg még fogok kísérletezni más hasonló termékkel, ha annak függvényében változik a véleményem, megírom. 2019.02.10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

domanybeatrix

2019. április 10.

KM dobozból volt nekem is, most használtam el hétvégén az utolsó darabot.
Erősebb smink eltávolítására használtam, volt, hogy pluszban még tettem rá a sminklemosómból. Valóban erősebb, durvább anyagból volt, mint amire számítottam, de hatékony volt, és nekem ez volt a lényeg.
Az meg hogy csípett, nem volt meglepő, ekcémás bőröm van, szóval hozzá vagyok szokva, hogy néha csípnek a termékek.
Újravenni nem fogom. Nem én vagyok a célközönség, mivel nagyon ritkán nyúlok ilyen jellegű sminkeltávolítóhoz, másrészt ennél környezetbarátabb módon is megoldható az arctisztítás számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

KM dobozból volt nekem is, most használtam el hétvégén az utolsó darabot.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).