Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi) DM Kedvenc
Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi) DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

niki

2019. április 15.

Na, ez az a kendő ami mindent visz! Én takarításhoz használom és ahhoz is nagyon hasznos, ha címke eltávolítás után a ragasztó maradványt szeretnéd eltávolítani. Mi lehet benne, ha leszedi a ragasztót?! Ebből kifolyólag az arcomra soha nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

dunaimano

2019. április 14.

Update: Néhány hét rendszeres használat után egyre inkább csípett. Bár ennek mértéke nagyban függött a bőröm állapotától is, nem elbanyagolható. 2019.04.14.

Edzés előtti/utáni sminklemosásra vettem. Egyelőre meg vagyok vele elégedve. A micellás vizekkel általában nem vagyok jóban, mert irritálják a szemkörnyékemet, de ez alapvetően egész jó, nem nagyon csíp. Valószínűleg még fogok kísérletezni más hasonló termékkel, ha annak függvényében változik a véleményem, megírom. 2019.02.10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

domanybeatrix

2019. április 10.

KM dobozból volt nekem is, most használtam el hétvégén az utolsó darabot.
Erősebb smink eltávolítására használtam, volt, hogy pluszban még tettem rá a sminklemosómból. Valóban erősebb, durvább anyagból volt, mint amire számítottam, de hatékony volt, és nekem ez volt a lényeg.
Az meg hogy csípett, nem volt meglepő, ekcémás bőröm van, szóval hozzá vagyok szokva, hogy néha csípnek a termékek.
Újravenni nem fogom. Nem én vagyok a célközönség, mivel nagyon ritkán nyúlok ilyen jellegű sminkeltávolítóhoz, másrészt ennél környezetbarátabb módon is megoldható az arctisztítás számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

KM dobozból volt nekem is, most használtam el hétvégén az utolsó darabot.

Hiuz

2019. március 10.

Előttem többen írták, hogy èrdesebb kendő mint az àtlag, nos én ezt egyáltalàn nem tapasztaltam. Nagyon jól nedvesìtett, friss illatú kendő, sminket is szèpen leszedi. Előtte Garnier szőlőset hasznàltam, most ez az új kedvenc :) nem tudok rá rosszat mondani. Újravevős.

Update: sajnos kb 2 hét használat után nálam is előjött, hogy csípte, karistolta a bőrömet, áttörlés után fájt az áttörölt terület. Nem tudom, korábban miért nem csinálta, viszont egyáltalán nem volt kellemes, így 2 csillagot adok. Visszatérek a szőlőshöz, annál ilyen érzést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Elenir

2019. január 4.

Mintát kaptam belőle (magazin). Tény,hogy a sminket szépen leszedi...de mint a smirgli,úgy karcolta a bőrömet. Iszonyatosan kellemetlen volt a bőrömnek a durva,vastag kendő. Sokkal jobb minőséget vártam volna a márkától. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

bolgifanni

2019. január 1.

Érdekes, hogy durva a kendő anyaga, viszont az én bőrömről mindent rendesen eltávolít, nem csíp, én az illatát is szeretem. Jól zárodik a csomagolás, nem szárad ki a termék. Mivel sok másik puha kendőnél sokkal jobban tisztít, nálam meg a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

FDA

2018. december 29.

A sminket jól eltávolítja, de irritálja a bőröm a kendő anyaga, nekem túl durva. Egyes részeken konkrétan csípi a bőrömet. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 29.

silver

2018. november 27.

KM dobozban volt anno, el is használtam. Hogy maga a kendő anyaga szúrós-e, vagy az irritál, amivel át van itatva, nem tudom, de durvább érzete van az arcon, mint amire számítottam, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Andy88

2018. november 11.

Ez az a termék, amit biztos, hogy soha nem adtam volna pénzt... Egy újság mellé volt csomagolva, így volt lehetőségem kipróbálni. Végülis, egész jó kis micellás kendő, a sminket szépen leszedi az arcomról. Sajnos azért utána kell tisztítani vattakoronggal, hogy teljesen leszedje a maradék sminket, mert a használata után még nem érzem teljesen tisztának az arcom. Amivel nem vagyok kibékülve, az az illata és az anyaga. Minden Helia-D termék számomra iszonyat büdös, és ennél is ugyan az a helyzet. Ráadásul ahogy előttem is írták, fura anyaga van, és karcolja a bőrfelszínt. Irritációt nálam sem okozott, de kellemetlen a használata. Utazáskor talán hasznát veszem, egyébként csak a szekrényemen porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

vinetta

2018. november 11.

Szerintem szörnyű az anyaga. Nagyon karcolja a bőrt. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).