Helia-D

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. november 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gél formulájú krém amely azonnali, intenzív hidratálást nyújt, és javít a bőr rugalmasságán.

Officina Hydra Concept: saját fejlesztésű, válogatott hatóanyagokat tartalmazó hidratáló formula.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vicus

2021. november 30.

Krémmánia box által ismertem meg és nagyon megszerettem. Egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, egyszerre akár 3 pumpálásnyit is el tudok használni, mert nagyon könnyen beszívódik. Rétegzős rutinban hidratáló toner után, egyéb szérumok, C-vitamin/retinol előtt van a helye. Így csapatban nagyon jól működik, szuper az állaga, nem morzsolódik, jól feltölti a bőrömet. Tetszik a letisztult, egyszerű üvege, szuper a pumpája is. Ha picit kedvezőbb árban lenne, simán újravenném, bár szeretek mindig új terméket kipróbálni, így erre van esély a legkevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

veci

2021. november 4.

Szintén beauty boxból ismertem meg. Nekem önmagában nem elég hidratálóként, szérumként pedig többre lenne szükségem. Nem rossz termék, de van más, ami összességében jobban összeilleszthető a többi termékkel, amiket használok. Örülök, hogy kipróbáltam, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

bernadettu

2021. szeptember 8.

Akkor használom, ha szeretnék egy kis extrát az aktuálisan használt esti szérumom mellé. Az üvege kicsit nehézkes, de az adagolója jól működik.
Még nem tudom, hogy újraveszem-e ha elfogy mert kapni olyan hyaluron savakat amik ár-érték arányban jobban megérik, mint ez. Nem vettem észre, hogy nagyon hiányzik, ha éppen nem használtam, de egyébként hidratáltabb tőle a bőr, így nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

floserban

2021. augusztus 18.

Szintén KM boxból ismertem meg. Kombinált bőröm van, de vízhiányos is. Az egész arcon nedves bőrre szoktam kenni, úgy hamarabb beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Cofi1234

2021. június 17.

Nem rossz, elkenegetem, de nem látok túl nagy változást. A kiszerelést szeretem, hogy ilyen pumpás és nem pipettás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

zsizska

2021. május 18.

KM Boxból ismertem meg. Szerintem nagyon jó a felszini vizhiány okozta húzódó érzés megszüntetésére, szépen hidrtatál. Én nagyon megkedveltem, újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

d.anett89

2021. május 15.

KM box által van lehetőségem kipróbálni. Hamar felszívódik, viszont ennyi. Egyenlőre nem vettem észre semilyen más pozitívumot. Ha változik akkor majd velemenyezem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

jubileum

2021. május 14.

Mi tagadás, én már rendeltem is az utánpótlást a KM box után, hogy ingázás közben mindkét helyre jusson egy fél üveg, gyorsan kiderült, hogy ez és a Kiehl's széruma voltak a doboz nagy számai a számomra, nagyon gyorsan és látványosan rendbe rakták a bőröm, az alapozót színezett púderre cseréltem, korrektort is alig használok, a szem alatti apró ráncok sokkal jobban néznek ki, nem gondoltam hogy lesz még ilyen :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

széna

2021. február 10.

Évek óta nem tapasztaltam ilyen szintű javulást a bőrömön! Én is a hidratálóm fölé kenem, előtte még kis vízpermettel rámegyek az arcomra, és kész. Olyan hidratált és kisimult vagyok, mint még soha. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

judika

2020. július 5.

Pont ilyen könnyű, nem tolakodó hidratálóra volt szükségem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Pont ilyen könnyű, nem tolakodó hidratálóra volt szükségem!

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Diglycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, PCA, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PCA h
Sorbitol h 1 1