Helia-D

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: HeliaDKft, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. október 15.

Kategória:   Hajápolók

A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb. Nők és férfiak egyaránt alkalmazhatják.

Az esszencia rendszeres használata elősegítheti a:

• Hajhullás csökkenését, a hajvesztés megállítását.
  • Hajszálak megerősödését, tartásuk és minőségük javulását.
  • Fejbőr korpásodásának megszűntetését.
  • Haj zsírosodásának optimalizálódását.
  • Haj újbóli növekedésnek elindulását (életképes hajhagymák megléte esetén).

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mirc99

2022. október 4.

Néhány éve használtam kb 2hónapig. Akkor a fodrászom vette észre, hogy egész sok babahajam lett és gyorsabban nőtt a hajam. Végül a drága ára miatt még is abba hagytam sajnos. Viszont most újra elkezdtem használni 3hete, illetve a szépségvitamint is szedem mellette. Ebből a kis sprayből napi 1-2x fújok a fejbőrömre. Elkezdtem heti 1x ricinusolajos pakolást csinálni amit néhány órára a hajamon hagyok. Így nem tudom, hogy csak a Helia-D érdeme vagy így egybe mindennek, de a környezetemben többször is megdicsérték a hajamat az elmúlt napokban. Dúsabbnak, hosszabbnak, egészségesebbnek látják. Én magamon minimális változásnak élem meg ezt, de még csak 3 hete csinálom, így ez is hatalmas dolog számomra. :) (Vékonyszálú, kevés hajam van) Kb 2 hónap múlva jövök update-elni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 4.

kerteszke

2022. július 25.

Egy hónap rendszeres használat után ki merem jelenteni, hogy szt sem ér és ráadásul nagyon drága. Senkinek semmilyen körülmények között nem ajánlom. A samponját is megvettem, de így sem ért semmit, ugyanúgy vagy talán picit jobban is hullott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 25.

Honeyhair

2022. július 21.

Még csak két hete használom, így a hosszú távú hatásáról nyilván nem tudok nyilatkozni. Azért azonban már most hálás vagyok, hogy milyen praktikus az alkalmazása. Nagyon jó a szórófeje és az anyag jól porlasztható, így ha nem rakom rá a hosszú, vékony "fúvócsövet", akkor is könnyű pont a kívánt helyre juttatni.

Nekem az utóbbi időben a fejtetőmön, ott is elsősorban a homlokom fölötti részen kezdett el ritkulni a hajam, ha picit lehajtott fejjel nézek a tükörbe, rögtön átüt a tincsek között a fejbőröm fehérsége. Mivel a fogaim rendben vannak és vitaminokat, ásványi anyagokat is fogyasztok eleget, hormonális eredetűnek tulajdonítom a problémát, már csak a koromból fakadóan is. Megvettem a termékcsalád minden tagját (sampon, balzsam, esszencia, szépségvitamin), és nagyon várom, hogy tudnak-e ezzel valamit kezdeni. Majd jövök update-elni, addig megelőlegezek 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 21.

Agnes91P

2022. július 16.

A régi változatát nagyon szerettem, és mindig ahhoz nyúltam, ha hajhullással küzdöttem. Most is ebben a reményben vettem meg, de a szülés utáni hajhullásommal nem tudotz mit kezdeni. Két flakonnal elhasználtam, gyakorlatilag nulla eredménnyel. Visszatértem a Varga csepphez, az jelenleg sokkal jobban működik. Nem értem, hogy ha valami jó volt, akkor miért kell megújulás címén elrontani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 16.

Eszti115

2022. június 20.

Valószínűleg vashiány, szervezetben lévő gyulladás miatt (is) hullik a hajam sajnos már elég régóta. Kipróbáltam a pozitív vélemények miatt ezt az esszenciát, hogy valamit ez is segítsen a különböző kapszulák, orovosságok mellett és nem csalódtam benne igazából. Az én hajkoronámat valamilyen szinten nehéz lesz helyrehozni, és nem ez lesz a megváltás rá de tényleg elmondhatom róla, hogy sokat segített 1 hónap alatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

noverann

2022. május 13.

A hajam csomokban hullik evek ota (miota megszultem masodik gyermekem 3!!! éve). Elso hasznalat utan samponnal, balzsamot is megvettem belole, masnap reggel 3 hajszall jott ki ossz-vissz fesulesnel es este 2!! Ilyen velem meg SOSEM VOLT. Ez egy CSODASZER innentol mar orokre hasznalni fogom. <3 !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

KataMayaNagy

2022. április 12.

Csodaszer!
Szülés után két hónappal durván hullani kezdett a hajam. Ha lett volna időm, akkor sírtam volna, annyira durván. Elkezdtem a hajszeszt reggel-este használni, beütögetni, nem kenni a fejbőrbe. Használtam a zöld samponját es a hajbalzsamot is hozzá, valamint a helia d kollagénport is. Eltelt jó pár hét, de meglett az eredménye, most annyi haj nő mindenhonnan, mintha rajzolva lenne. Most már kevesebbszer, de használnom még. Biztosan lesz mindig a polcon, a férjem is szereti, már nem Mickey egeresedik :D
Jobb mint a revalid vagy a varga hajszesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

Csodaszer!
Jobb mint a revalid vagy a varga hajszesz.

Nika25

2022. február 5.

Nekem valószínű, hogy a fogam miatt hullik a halántékomnál a hajam, úgyhogy nem ez fogja adni a megváltást, de így is nagyon sokat segít a Forcapil mellett, hogy kihúzzam addig, míg eljutok a fogászatra 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

alexa12

2021. december 9.

A legjobb csodafegyver hajhullás ellen. :) Télen jobban hullik a hajam, ilyenkor mindig ezt az esszenciát használom és néhány alkalom után már látszik a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

Htamas

2021. november 23.

Férfiként félek a kopaszodástól, ezért választottam ezt az esszenciát, és a regenero koffeines sampon változatát. Ezeket együtt használva már pár alkalom után érezhetően erősebb lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.