Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi) DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi) DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2021. október 20.

Kategória:   Hajápolók

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

svivko

2012. július 24.

Apukám használja, kb egy hete, nagy változást így nem is várhatunk. Viszont egy merész pillanatomban este fújtam a hajtövemre, de a 3. spriccnél megálltam, mert elkezdte marni a fejbőrömet, éreztem, ahogy csurog le, úgy talál újabb bőrterületet, amit jól szétcsíphet. Pedig megnéztem, és nem volt seb, se pirosság ott.
Az összetevői viszont szépek, de azt hiszem nem való érzékeny fejbőrűeknek, ez egy nagyon rossz tapasztalat volt nálam.
A szaga erős, gyógynövényes, a kiszerelés pedig praktikusnak tűnik, de hosszú hajú nőknek kicsit macerásabb, mint ahogy elképzeljük.
3000 Ft-ért (amit most a neten találtam) megéri az árát.
Szerintem apa oda van érte, ezért kap négyest.

Le kell vennem egy csillagot, mert több hónap használat után sem segített neki. Azt hozzátette ugyan, hogy gyorsabban nő a haja, de ugyanúgy kopaszodik. Viszont már úgy hozzánőtt, nincs szivem levenné még egy csillagot. Van belőle itthon 2, a telken is , és szerintem az anyósülésén is van egy be biztonsági-övezve, hogy ne essen baja. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

3000 Ft-ért (amit most a neten találtam) megéri az árát.
Szerintem apa oda van érte, ezért kap négyest.

vivuss87

2012. július 19.

most tudom igazán elmondani, milyen hatásos. Rendszeres használat mellett (heti legalább 3) a hajamat volt, hogy 2,5 hét után be kellett festeni, mert 1cm-es lenövésem volt. Most kihagytam egy kis időt, nem használtam, és már 3,5 hete nem festettem be a hajam és még mindig nincs 1cm lenövés. Azt hiszem ez mindent elárult. Rengeteg babahaj, és dús hajkorona. Persze mellette heti legalább 1x ricinus+argán+olíva+kókusz olajos hajpakolás. Csodaszer, tényleg:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

Corra

2012. június 24.

Fantasztikusan minőségi összetevői vannak és hatásos is, igaz, legalább két, inkább három flakont kell rászánni, és nem árt mellé vitaminokat is szedni a hajhullásra. Van olyan jó szerintem, mint a Varga hajcsepp vagy a Dr. Immun hajcsepp, csak sokkal könnyebb használni a kiszerelésének köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

ancsika

2012. május 29.

1 hónapig használtam minden nap.Megvoltam vele elégedve.Kevesebb volt a kihullott hajszál,szinte már csak pár szál.(Elötte fél marékkal szedtem össze.Már nem is fűrdés közbe mostam a hajam,hanem elötte,mert nagyon zavart az állandó,rámragadt sok hajszál).

2012.05.29.
Kipróbáltam még pár hajszeszt,de visszatértem ehez a termékhez.Most ezt használom,és mellé vitamint szedek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

2012.05.29.

rozsaszonja

2012. május 3.

Rengeteg babahajam lett tőle, úgyhogy még a vashiányomnak is adott egy taslit.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

herdab

2012. április 18.

Sziasztok!

Én pár napja kezdtem el használni, bár nekem csak a homlokom két szélén kezdett el ritkulni a hajam. Szerintetek az ugye nem probléma, ha csak az érintett területet kezelem vele, a többi résszel semmi probléma nincsen? Vagy muszáj az egész fejet befújni?

Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Köszi!

antala

2012. április 18.

Sziasztok!
Három hónapja használom a hajszeszt.A tapasztalatom ABSZOLÚT POZITÍV!!!!
Senkinek sem mondtam az ismeretségi körömben,hogy használok valamit,és kb. 2 hónap múlva elkezdődtek a kérdezősködések...MITŐL NŐL VISSZA A HAJAD????????
A fodrászomnak sem mondtam.Ő szintén rácsodálkozva kérdezte,hogy mit használok,mert eltűnt a fejem tetején a kopaszodó folt,és elől kétoldalt is elkezdődött a hajnövekedés,valamint megerősödött a hajam a fejem egészén.
Eléggé szkeptikus vagyok mindenféle "csodaszerrel" kapcsolatban,de most be kell látnom,hogy ez tényleg működik.Szerencsés vagyok,hogy a "vivő" anyagként használt szesszel nincs problémám,nem ég,nem csíp.
Kb. heti egy flakont használok el.Minden este,és néha reggel is alkalmazom.
Csak ajánlani tudom!!!!
KÖSZÖNÖM HELIA-D!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 18.

Sziasztok!
Három hónapja használom a hajszeszt.A tapasztalatom ABSZOLÚT POZITÍV!!!!
Kb. heti egy flakont használok el.Minden este,és néha reggel is alkalmazom.
Csak ajánlani tudom!!!!
KÖSZÖNÖM HELIA-D!

kiss.ga

2012. február 13.

A férjem használja immár 3 hónapja folyamatosan és eredményesen. Tényleg nőtt vissza haja olyan területen, ahol nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 13.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.