Helia-D

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 30.

Kategória:   Hajápolás

Koffeint és a 26-féle gyógynövény kivonatát tartalmazó eszencia (hajszesz), amely elősegíti a fejbőr egészséges működését.

A Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia koffein és 26-féle, gondosan válogatott gyógynövénykivonat alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koffein serkenti a fejbőr mikro-keringését, fokozza a hajhagymák vérellátását és ezáltal elősegíti a haj növekedését. Nők és férfiak egyaránt alkalmazhatják.

Az alábbi hatások várhatók a kúraszerű alkalmazás során:

• Csökkenti a hajhullást és segít megállítani a hajvesztést.
  • Megerősíti a hajszálakat, javítja tartásukat és minőségüket.
  • Elősegíti a fejbőr korpásodásának megszüntetését.
  • A haj zsírosodása optimalizálódik.
  • Elősegíti, hogy a haj újra növekedésnek induljon (életképes hajhagymák esetén).
  • Serkenti a bőr mikro-keringését.

vkata96

2019. október 23.

Kb egy éve találtam rá erre a termékre, és azóta négyszer vettem meg. Sokat kellett vele kísérleteznem. Először napi 2x használtam reggel és este is, így két hét alatt fogyott el. Majd áttértem a napi egy használatra, így tovább tartott, és valahogy a hatása is jobb volt. Egyébként nagyon látványos a változás, én főleg úgy veszem észre, hogy néhány használat után jóval kevesebb hajam jön ki hajmosáskor. A hajam tömege összességében csak kicsit nőtt, de a tartása észrevehetően jobb amikor használom, és babahajaim is nőttek. Eddig úgy csináltam, hogy egymás után két dobozzal használtam el, ez egy kúra nekem. Ezután pár hónapig mérséklődik a hajhullásom, majd ha újra észrevettem, hogy erősebben hullik, ismét elhasználtam két dobozzal. Amit még nagyon szeretek benne, hogy sok más hajhullás elleni szérumhoz képest ez nem zsírosítja a hajamat (Ilcsi, Varga, Plantur) tehát nyugodtan tudom használni napi rendszerességgel. Sőt, valahogy azt vettem észre, hogy pont hogy mérsékli a zsírosodást. Szerintem ez egy alapdarab annak, aki hajhullással küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

mese0211

2019. április 1.

Nagyon szépen teszi a dolgát. Samponjával együtt használva teljesen megszüntette a hajhullásomat és mintha sűrűbbnek is tűnne a hajam. Az illatát nem szerettem, de szerencsére nem érződött sokáig. Heti 2-3-szor alkalmaztam, elég sokáig kitartott, így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

oniemme

2019. március 27.

Két éve használtam először, amikor látványosan elkezdett hullani a hajam. Az igazsághoz tartozik, hogy ezzel együtt, elkezdtem bogyót is szedni, lecseréltem a samponomat is, szóval nem egyedül ezt használtam. Viszont a hajhullásom megállt. Egy darabig nem használtam, aztán újra előkerült, és célzottan spriccelek belőle a fejtetőmre ... ott mintha ritkásabb lenne a hajam mint máshol .... megelőzésféleképpen. Szeretem, hogy nem kell az egész hajat lekezelni vele, bármikor lehet használni. Nagyon praktikus a kis csöves szórófejes megoldás. Mondjuk én akkor szoktam leginkább, amikor közeledik a hajmosás, mert azért egy idő után kicsit össze áll az ember haja tőle az x. spricc után. Elillan az illata ... hmm ... kivéve, ha az ember spinning előtt kezeli le a fejét, mert az izzadástól életre kel. Még jó, hogy csak én érzem ... legalábbis remélem. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

sagnes

2019. március 26.

Csomagolása nagyon praktikus, a szórófejes adagolás miatt a felvitele egyszerű. Az illata gyógynövényes, de nem túl zavaró és hamar el is illan. Használata során nem nehezíti el a hajat, nem lesz tőle ragacsos és zsíros. Picit szárítja a hajat, így lassabban zsírosodik a hajam. A hajhullás visszaszorításában nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Nyuszislany99

2019. január 9.

Elkezdtem nagyon vékonyszálú és iszonyú kevés hajamra használni (ami a sok hajfestés után fele annyi lett kb mint volt :(, már 2 éve lassan hogy nincs festve) tehát, megvettem ezt a kis szérumot illetve a koffeines samponját is mellé. Enyhén szárítja a hajat(viszont sokkal kevésbé zsírosodik így a hajam ami már +pont). Már a 4. flakon kis sprayt kezdtem el használni, látványosan erősebb a hajam, babahajak nőttek ki, és gyorsabban is nő a hajam! :) Szeretem nagyon ezt a szert illetve a sampont is. Sajnos azért csak 4 csillag mert kb 2-2,5 hétre elegendő napi használattal 1 flakon belőle, és elég drága. :( De legalább használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

rosacea

2018. december 9.

Két hónapja (halántékon megfogyatkozott hajszálak miatt) kezdtem el használni a samponnal együtt. Eredmény: bébi hajszálak, gyors hajnövekedés.
Egyedül az illata ami nem tetszik, de hát ilyen a gyógynövény összetétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 9.

Egyedül az illata ami nem tetszik, de hát ilyen a gyógynövény összetétel.

jeva72

2018. december 1.

Közel 5 hete használom, az már a 2.hét után látható volt, hogy a hajhullásom sokkal szerényebb mértékű.Babahajakat még nem látok, de türelmes vagyok.A Helia D webáruházban rendelem, ott sokkal olcsóbb( ha akció van, főleg!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

franciskanoragal91

2018. november 20.

Tegnap vettem, és eddig kétszer használtam, így mindenképp vissza fogok térni, hogy beszámoljak a hatásáról.
Első benyomások: könnyű adagolni a kétféle szórófejnek köszönhetően, van egy jellegzetes illata, de annyira nem kellemetlen. Viszont mikor nem törölközőnedves hajra vittem fel és szárítottam meg, akkor úgy éreztem, hogy meglátszik, hogy "valami" van a hajamon.
Nagy reményeket fűzök hozzá, sajnos nagyon elkezdett hullani a hajam (ránézésre még nem látszik szerencsére), minden alkalommal mikor megfésülöm, vagy odanyúlok, kisebb csomókat szedek ki :(

Update: Elfogyott az összes, naponta kb 1x használtam. Sajnos nekem ugyanúgy hullik a hajam - valószínű olyan ok miatt van, amin ez nem tud segíteni. Úgy döntöttem, hogy egy jó kis vérvétellel megpróbálok utánajárni, mi lehet a gond. Lehet valakinek segíteni fog, de nekem így, hogy hamar elfogyott, és jó drága is volt, picit kidobott pénz volt - de ahogy mondta, szerintem nagyon attól függ, milyen ok áll a háttérben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

szabinka90

2018. szeptember 24.

Májusban kaptam, most fog elfogyni, hetente kb 5-6 alkalommal használtam. Nem volt durva hajhullásom, növesztés miatt szerettem volna ezt a szérumot. A hajam szemmel láthatóan nőtt (többen is megjegyezték, hogy milyen szépen nő, szerintem még soha nem volt ennyire hosszú) és megerősödött, sok a babahajam és jobb a tartása. Nem zsírosít, nem nehezít el. Én mindenkinek ajánlom, aki növeszteni szeretné a haját, ennyi pénzért szerintem nagyon megéri és TÉNYLEG hatásos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

bova

2018. augusztus 20.

Elég kemény hajhullásom volt, már teljesen el voltam keseredve... Egyik kedves ismerősöm ajánlotta a terméket, amit végső elkeseredésemben a húzós ára ellenére megvettem. Nem bántam meg! A hosszított spray fejjel egy hétig minden este, majd később már csak minden hajmosás alkalmával (heti 2-szer) fújtam be a fejbőrömet és oszlattam el az ujjaimmal. A hajhullásomat minimálisra csökkentette, mindemellett rengeteg babahajam is lett! Egy dologra viszont szeretném felhívni a figyelmet: ha egy friss seb van valamilyen oknál fogva a fejbőrön, akkor nem szabad használni. Ugyebár vérbőséget okoz, így a seb sokkal erősebben képes vérezni, mint azt egyébként tenné. Tapasztaltam. Éppen ezért a használat megkezdésével inkább várjátok meg a seb gyógyulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.