Helia-D

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. október 14.

Kategória:   Hajápolás

Koffeint és a 26-féle gyógynövény kivonatát tartalmazó eszencia (hajszesz), amely elősegíti a fejbőr egészséges működését.

A Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia koffein és 26-féle, gondosan válogatott gyógynövénykivonat alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koffein serkenti a fejbőr mikro-keringését, fokozza a hajhagymák vérellátását és ezáltal elősegíti a haj növekedését. Nők és férfiak egyaránt alkalmazhatják.

Az alábbi hatások várhatók a kúraszerű alkalmazás során:

• Csökkenti a hajhullást és segít megállítani a hajvesztést.
  • Megerősíti a hajszálakat, javítja tartásukat és minőségüket.
  • Elősegíti a fejbőr korpásodásának megszüntetését.
  • A haj zsírosodása optimalizálódik.
  • Elősegíti, hogy a haj újra növekedésnek induljon (életképes hajhagymák esetén).
  • Serkenti a bőr mikro-keringését.

NeonPink

2021. december 9.

Sajnos nekem semmit nem segített, de tényleg semmit. Az illata erős, de megszokható gyógynövényes. A spray-je nagyon jól kialakított, szépen oszlat. Ami számomra még negatívum volt, hogy nagyon lerakódott a fejbőrömre.Elfújkáltam 2 flakonnal, de a második felénél már semmi kedvem nem volt hozzá látva hogy még babahajnak sincs nyoma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

Vicus

2021. október 12.

Egy flakonnal elfújkáltam, de a hajhullásomon nem segített. Lehet, hogy tovább kellene használni az eredmény elérése érdekében, de mivel a hatása szerintem csak azon múlik, hogy élénkíti a vérkeringést a fejbőrben, így többször nem fogom megvenni.
Az adagolófeje nagyon szuper, könnyen be lehet vele juttatni a haj alá a szérumot. Érzetre hűsítő, gondolom a benne lévő alkohol miatt, illata gyógynövényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Emilie

2021. július 16.

Mindkét fajtát használom. Hatásos, segít megállítani a hajhullást, sok babahajam lett tőle és a hajam minősége is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 16.

hajhaj90

2021. június 30.

Üdv! Nem tudom itt soknak hogy hat illetve baba hajat látnak mert én még embrióval se találkoztam nem hogy baba hajakkal szóval. Nekem már az problémát okoz hogy a fejbőrön maradjon és ott beszívódjon, lefolyik az orromon homlokomon mert elszaladgál rajta mint a higany a papírlapon, így hogy tud egyáltalán hatni? Nem értem..
Már a 2.-at használom el holnap és 1600X-os digitális mikroszkóppal nézve 0 zéró változás! Még bizsergést se éreztem soha csak azt hogy hideg mikor felviszem, többet nem veszek belőle az tuti 3 volt az össz kiadásom elég ebből.
Mindent a hajszálak isznak fel, kis sampon kéne rá és nyugodtan lehetne egy kis hajmosást végezni ez röhejes..
A vichy dercosba van még reménységem vagy talán ebbe:
Magister Hajszesz Extra (olvastam asszem itt) Nos szárítani nem szárított napi 1X használom, tapintása viszont javult, maga a haj állaga kinézete de! Az nem a felszívódott hatóanyagoktól van, hanem attól amit maga a haj vesz fel pff.. látszat megoldás ez.
-----------
Nos nemsokára elfogyott volna a 3. sprével, de úgy döntöttem hogy összekeverem a Magister Extrával, és eddig első próbálkozásra úgy tűnik jó lesz de majd az idő úgy is eldönti.
Ami volt eddig hogy folyt lefelé és semmi se szívódott fel most megváltozott, azonnal felszívódik! Semmi nem folyik le! Nekem van bilka tonik flakonja, arra tettem rá a hélia-d spriccolóját, így könnyű dolgozni vele.
A magisztertől azt a bizsergést kicsit érzem, jó erős paprika van benne (kíváncsiságból megnyaltam azért) :D Magára a hélia-d-re nem fogok költeni, kivéve ha ez a vegyítés beválik, előre láthatólag 3-4 naponta használom és/majd 1-1 arányba keverem de ez még a jövő..
----------
Hát semmi 6ás, igaz most a zöldet vettem és tettem bele a magiszterbe, így 2-3 naponta használom de semmi, viszont azt tudom hogy a magiszterhez (pl,.) ha keverjük, simán lehet 2-3 helia-d-t tenni, ki kell fúrni és szépen kijön belőle, ugye ez nincs nyomás alatt. Ápr-27.-én vettem az első koffeinest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 30.

A vichy dercosba van még reménységem vagy talán ebbe:
-----------
----------

KisCsi

2021. május 19.

Három flakonkát fújtam el a hajkoronámra, mivel annyira gyorsan fogy... így kb 2 hónapon át használtam. Az illata nagyon finom erős gyógynövényes, a hatása, ha van neki, nekem nem csillogtatta meg magát... :/
Többször nem veszem újra, a kiszereléshez képest drága.
Viszont pluszpont a fújókája, az tényleg praktikus volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Többször nem veszem újra, a kiszereléshez képest drága.
Viszont pluszpont a fújókája, az tényleg praktikus volt.

Fancsy

2021. április 10.

Tetszik, nekem bevállt. Kb 4-5 hétig elég a kiszerelés, napi 1x használom. Nagyjából 4 hét után kezdtem látni a változást. Ha megint elfogy, újra megveszem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 10.

oOHeidaOo

2021. március 18.

A "klasszikus" verziónál leírtam, ide is leírom.
Időszakos hajhullásnál veszem elő ezeket a termékeket, kúraszerűen 3-4 flakonnal elfújok a hajamra. Elégedett vagyok vele, mert a kúra után észrevehetően javul a hajam állapota.
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

A "klasszikus" verziónál leírtam, ide is leírom.
Újravevős.

lollinymph

2021. március 16.

Teljes szőkítés után kezdett hullani a hajam (nem nagyon erősen, de azért hajmosásnál, fésülködésnél érzékelhetően), több mindent kipróbáltam és ez a kis csodaszer úgy tűnik, beválik. Nagyjából 1 hónapja használom 1-2 naponta, 2 hét után érzékeltem a változást először, a hajam érezhetően dúsabb, jobb tapintású lett, gyorsan nő és sok az aprócska babahajam már.:) A gyógynövényes illata nekem kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Macuska

2021. február 18.

Nagyon-nagyon jó. Idáig több fajta hajhullás elleni szert próbáltam ki és ez hatott a leghamarabb. Pár alkalmazás után megszűnt az extrém hajhullás és rengeteg babahajam nőtt tőle. Én nagyon szeretem a gyógynövényes illatát és jónak találom a csere aplikátort, ami a csomagban van.
Eleinte heti 3-4x használtam, így fogyott rendesen, de kb. 2-3 hét után ráálltam a ritkább használatra, így is szépen tette a dolgát és folyamatosan sűrűsödött a hajam.
Azt vettem észre, hogy a viszkető fejbőrt is rendbe teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 18.

Azt vettem észre, hogy a viszkető fejbőrt is rendbe teszi.

kismadár

2020. december 8.

Sajnos a hatásáról nem tudok nyilatkozni, én csak egy flakonnal használtam el, mert nagyon nagyon gyorsan fogy és picit ragad is. Nem tudtam sajnos beilleszteni a hétköznapokba. Egyébként kellemes, gyógynövényes illata van, a fejbőr kellemesen bizsereg tőle. Szerintem ahhoz túl drága, hogy 2 hetente újravásároljam. Emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.