Helia-D

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HeliaDKft, Módosítva: 2021. október 20.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

26 gondosan válogatott gyógynövénykivonat alkoholos oldatát tartalmazza, amelyek támogatják a fejbőr egészséges működését. A növényi protein, niacinamide, panthenol hozzájárulhatnak a hajszerkezet erősebbé, egészségesebbé válásához. Vegán összetétel.

A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb. Nők és férfiak egyaránt alkalmazhatják.

Az esszencia rendszeres használata elősegítheti a:

• Hajhullás csökkenését, a hajvesztés megállítását.
  • Hajszálak megerősödését, tartásuk és minőségük javulását.
  • Fejbőr korpásodásának megszűntetését.
  • Haj zsírosodásának optimalizálódását.
  • Haj újbóli növekedésnek elindulását (életképes hajhagymák megléte esetén).

Qwerty

2021. november 23.

Végére értem egy flakonnak, nekem 17 alkalomra volt elég. Kétnaponta mosok hajat, minden mosás után befújkodtam a fejbőrömet vele elég alaposan. Van hozzá egy kis cső, így közvetlenül a fejbőrre fújtam, egyetlen csepp sem veszett kárba vagy folyt le. Bedörzsöltem, ahogy általában az ilyen tinktúrákat kell, és vártam az eredményt. Mielőtt használni kezdtem megnéztem mennyi új hajam is van, és mikor végére értem egy hónap után, szintén tartottam egy gyors szemrevételezést és hát azt kell mondjam, semmi változás. Nem lett több. Kihullani is pont annyi hullott ki, mint szokott, a zsírosságot nem csökkentette, a korpáról nem tudok nyilatkozni, az nem jellemző problémám.
Maga a lötty pont olyan, amint a svédcsepp, persze más növényekből készült, de nekem teljesen hiába. A flakon meglepően pici, ahhoz képest meglepően drága, nem hittem volna, hogy egy hónapig is kitart. Kárt nem okozott, nem viszketett, nem csípett, nem szárított, semmi bajom nem volt tőle, csak épp nem használt semmit..."rendszeres használata elősegítHETi". Nos, nem is ígértek semmit. Persze az is lehet, hogy talán hosszú hónapokig kellene használni, de akkor miért akkora mennyiséget adnak aranyáron, ami pont nem elég ahhoz, hogy valami hatását észrevegyek?

Gondoltam arra is, hogy talán öreg vagyok ehhez, de úgy vettem észre, a reklámok állításaival ellentétben nem klímaxol, csontritkul és kopaszodik meg minden nő, mihelyst betölti a 40-et, ne is várjak ilyesmit magamtól.

Elhasználtam, de újravenni nem fogom. 2,5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 23.

Elhasználtam, de újravenni nem fogom. 2,5*

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.