Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi) DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi) DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 8.

Kategória:   Hajápolók

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

kittikorbel

2021. június 16.

Nagyon szeretem. KB 2-3 pumpanyit használok el hajmosas után, illetve ha vasalom a hajam előtte is használom. Nekem bevalt, az illata is nagyon tetszik. KB fel éve vettem, meg mindig van belőle. Abszolúte nem érzem a pasis illatot, nekem nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Gabica29

2021. május 29.

Kicsit csalódott vagyok. Már másodjára vettem újra. Ugyanúgy tárolom mint eddig. Imádta a hajam, extra puha volt és selymes, de a mostani több mint a háromnegyede megromlott. Pedig kb 2 hónapja használtam csak. A régi meg kb másfél évig bírta és semmi baja nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Raulita

2021. május 12.

Nagyon tetszik az illata, nagyon sokáig elég. Csodát nem tett a töredezett hajvégemmel, de szerintem rosszabb lenne a helyzet, ha nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

HeyGirl

2021. május 11.

Nagyon szeretem. Szépen puhítja a hajvégem. Heti 2x használom. Hajmosáskor és “félidőben”. Sokat javított a hajam állapotán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

DeTi

2021. május 10.

Az alkalmazás napján tökéletes: fényes, illatos egészségesnek tűnő hajat eredményez. Másnap a szilikonok miatt egy szénakazal a hajam. Nem árt egy ilyen termék a polcon, de érdemes a helyén kezelni, ápoló helyett mondjuk hajfénynek nevezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

KozmaNikolett2001

2021. április 30.

Kedvenc hajvég ápolóm! Az illata valami csodálatos, első de nem utolsó szempont, hogy újra és újra ennél a terméknél maradok. Fényessé és sokkal ápoltabbá teszi a hajamat. Hát középig érő hajamra körülbelül 3-4 pumpányi terméket szoktam használni. Viszonylag lassan fogy. Hajmosás után szoktam használni a még vizes hajamra. Hajszárításnál még jobban kijön az illata. Amikor össze van fogva a hajam és pár kosza hajszál kikandikál egy pumpányi termékkel szoktam a kezemmel lesimítani és tökéletesen ott marad, zsíros kinézet nélkül. 5*-os szuper termék!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

zsuzsyb

2021. április 27.

IMADOM! Nagyon sokaig eleg, hamar beszivja a hajam, es apolja! Ujraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

IMADOM! Nagyon sokaig eleg, hamar beszivja a hajam, es apolja! Ujraveszem!

czkata

2021. április 11.

Az itt olvasott értékelések miatt vettem meg, nem fűztem sok reményt hozzá, de ez tényleg egy szuper cucc! Könnyen és jól beszívja a hajam, hajvégeken használva pedig nem zsírosít. Szőkített hajra nagyon jó választás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

capcarapcap

2021. április 8.

Túl van sajnos dicsérve. Illata jó, de nem ez a feladata egy hajvégápolónak,hogy csak illatozó... Ápolni semmit nem ápol. Ennél még az avomos argános is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

viragocskaa

2021. április 6.

Nagyon szereti a hajam! Hajvasalás előtt a hővédővel együtt viszem fel a hajvégektől a hajam közepéig, és nagyon szép fényes, egészséges hatású lesz a végeredmény. Nekem tuti befutó :) Újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil