Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi) DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi) DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 8.

Kategória:   Hajápolók

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

wildrose

2022. január 16.

Kellemes illatú, sűrű állagú hajolaj, könnyű eloszlatni a hajon, egy cseppet sem nehezít el, és szépen táplálja a hajat. Nedves és száraz hajon is bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 16.

Lulimuli

2021. november 3.

Közel 2 éve használom hajvég ápolásra ezt a terméket. Heti 1x használom mindössze és így is gyönyörű, ápolt hajvéget eredményez. Nem zsírosít, nem ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

ebabucci

2021. október 29.

Sajnos nem váltotta be a várakozásom, szárazabbak a hajvégeim ezzel a készítménnyel is, mint nélküle, akár az Olaplex hajolajával, és jobban gubancolódik, mint nélküle. Tudna valaki igazi jó minőségű hajvégápolót javasolni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 29.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. október 11.

Életem legjobb hajolaja volt, nagyon sajnálom, hogy megújult. Nem töredezett mellette a hajam úgy sem, hogy hetente vasaltam, puháva tette a hajvégeim, nem is nehezítette el, imádtam. Bánom, hogy későn találtam rá!:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. október 11.

Fanni2020

2021. szeptember 21.

Lassan 2 éve használom és még van benne!!! Pedig mindíg kell. Csak egy borsónyi a hosszu haj végére és annyi. Imádom! Ujravevős a 2. Év közepétől :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

zilogel

Korcsoport: < 18
2021. szeptember 12.

Sajnos nekem sem vált be. Eleinte kifejezetten kedveltem az illata miatt, ami hajszárítás után is intenzíven érezhető volt. Aztán egy hónap használat után egyre inkább az éreztem, hogy szárítja a hajvégeimet. Gondoltam, lehet más oka van és tovább használtam. Majd másfél hónap használat után rájöttem, hogy bizony ő a ludas! A hajamra már egyáltalán nem használom, de olykor körömápolásnál igen jól szolgál hidratálóként. Újravenni nem fogom, de a maradékot sem fogom kidobni. Az illata abszolút magával ragadott😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Nemtudoommm

2021. június 23.

Itteni értékelések alapján vettem meg. Sajnos nekem nem csinált csodát a hajammal és ebben az árkategóriában is vannak bőven jobbak. Az illatát szerettem de többet nem adott nekem sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

kittikorbel

2021. június 16.

Nagyon szeretem. KB 2-3 pumpanyit használok el hajmosas után, illetve ha vasalom a hajam előtte is használom. Nekem bevalt, az illata is nagyon tetszik. KB fel éve vettem, meg mindig van belőle. Abszolúte nem érzem a pasis illatot, nekem nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Gabica29

2021. május 29.

Kicsit csalódott vagyok. Már másodjára vettem újra. Ugyanúgy tárolom mint eddig. Imádta a hajam, extra puha volt és selymes, de a mostani több mint a háromnegyede megromlott. Pedig kb 2 hónapja használtam csak. A régi meg kb másfél évig bírta és semmi baja nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Raulita

2021. május 12.

Nagyon tetszik az illata, nagyon sokáig elég. Csodát nem tett a töredezett hajvégemmel, de szerintem rosszabb lenne a helyzet, ha nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil