Hella Care

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyHella, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Marokkói BIO argán olajban gazdag arcápoló krém, mely minden bőrtípus számára ajánlott. A benne található damaszkuszi rózsavíznek, szőlőmag olajnak és hialuronsavnak köszönhetően, rendszeres használata segít az öregedés jeleinek megelőzésében. Halványítja a hegeket, javítja a sejtek anyagcseréjét  és regenerálja a bőrt. A krém jelentős antioxidáns tartalommal bír, gyorsan felszívódik anélkül, hogy eltömítené a pórusokat. Illata visszafogott, édes-virágos, nyárra emlékeztető, melyet a lonc virágaiból nyert abszolút ad.

Natalka

2015. augusztus 31.

Csodálatos illata van! Natúr krémhez képest szokatlanul erős, ellenőriztem is, h nincs-e benne parfüm, és nincs! :) Nehéz, testes krémre számítottam, de hihetetlenül könnyű, kissé folyékony, és villámgyorsan beszívódik. Számomra az is meglepetés volt, h nem fénylik utána a fejem, épp ellenkezőleg. Szinte matt a végeredmény, nem olajos egyáltalán. Éjszakára is, nappalra is remek! Valószínű újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

DoraPerei

2015. június 29.

Amikor először kinyitottam a tégelyt,az illata alapján,mintha egy nyári virágmező közepébe csöppentem volna,félreértés ne essék,nem volt túl intenzív,inkább kellemesen édeskés.Nagyon kevés mennyiséget elegendő volt felvinnem ahhoz,hogy az arcom teljes egészére jusson belőle,és a legjobb:hihetetlenül gyorsan felszívódott, anélkül,hogy elnehezítette volna.A második legjobb dolog pedig;előző este megjelent az államon egy ormótlan pattanás,amiről azt hittem,legalább egy hétig ott is tanyázik majd.Ehhez képest reggel bekrémeztem magam,estére pedig a patti leszáradt, ráadásul heg sem maradt utána!Számomra ezidáig ilyesmire még nem volt példa,így ezek után nem kérdés,hogy 10 – ből 11 – est érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid