Hella Care

Ár:   3800   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyHella, Módosítva: 2015. április 29.

Ár:   3800
Kiszerelés:   100ml
Kategória:   Testápolók

Gazdag hatóanyag tartalmú sebgyógyító, viszketegséget csillapító, gyulladáscsökkentő balzsam. Már bezárult sebek, napégések, csípések csillapítására és gyógyulásuk felgyorsítására ajánlott. Hasznos és sokrétűen alkalmazható krém, amely nagyszerű kiegészítője lehet elsősegély készletünknek. A benne lévő BIO avokádó olaj, extra szűz BIO kókuszolaj és BIO ghánai shea vaj híresek sebgyógyító és gyulladáscsökkentő hatásukról. Illata fás, balzsamos jegyekben gazdag, melyet egyik fontos hatóanyagának, a guaiakfa olajnak köszönhet. Bőrproblémák helyi kezelésére ajánljuk. Hatóanyagai gyengédek és biztonságosak. Így kisgyermekek (3 éves kor felett) és alkalomszerűen várandós kismamák is nyugodtan használhatják.

Natalka

2015. augusztus 31.

Lányok, ez kegyetlen, de tényleg: ennél büdösebb testápolóval én még nem találkoztam :D annyira büdös, h már vicces, komolyan! Először azt hittem megromlott, vagy vmi baja van, de mivel ez nem lehet (amióta megvan hűtőben tárolom), ezért ennek egyszerűen ilyen "szaga" van. Már elnézést, nem is tudom mihez hasonlítani, mert olyan sokkot szoktam kapni mindig, amikor magamra kenem, h minden kitörlődik az agyamból, csak kenem, h mielőbb végezzek, és elillanjon! Viszont amint ez a poshadt hínárszag (ahháá, ez lesz az!) eltűnik, vmi mentolos, bazsalikomos frissebb illat veszi át a helyét, és ez már nem olyan szörnyű. Párom uborkaszagnak meg bozótszagnak hívja, de Ő végülis mindent annak hív, ami számára büdös, úgyhogy ezzel nem lettünk kisegítve. Biztos vagyok benne, h ez sokaknál kiveri majd a biztosítékot, készüljetek fel lelkileg ha megrendelitek :D
Az érdekes "illaton" túl viszont igazán remek! Csodaszernek nem tudom titulálni, mert a gyulladáscsökkentésben (pattanások) és a csípések gyógyításában (szúnyogok) annyira nem kiemelkedő, továbbá nem tudom, h az atópiás bőrrel hogyan bánik (ajánlják arra is --->honlap), de testápolásra kiváló. Viszonylag gyorsan felszívódik, érezhetően hidratál és nyugtat, a bőr puha és rugalmas lesz. Nem vészes az ára sem, főleg ha valamilyen bőrproblémánk is van, amihez nem jó akármi. Én a szaga ellenére is megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin