hello baby cosmetics

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hellobaby, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Testápolók

Hatékony segítség a száraz, irritált, kipirosodott bőrnek. A kozmetikum különlegessége, hogy a növényi olajok mellett a sejtek rugalmasságáért felelős omega-3 zsírsavakban gazdag, így biztosítja a baba bőrének puhaságát. A természetes forrásból származó növényi kivonatok kíméletesen enyhítik az irritációt és a pirosodást. Használja mindennap kisbabája bőrének megóvása érdekében. A testápoló ideális segítség felnőtteknek is száraz, irritált, érzékeny bőrre. A balzsam jojoba kivonat tartalma megköti a bőr nedvességtartalmát, emellett erős gyulladáscsökkentő hatású. A shea vaj gazdag zsírtartalmának köszönhetően hosszantartó hidratálást biztosít, a mimóza kivonat magas csersavtartalmával védi a bőrt a fertőzésektől, kiszáradástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tim

2019. május 4.

Fiam születése előtt vettem, fürdetés után kentem be vele vékonyan, nagyon szerettük mindketten. Az illata enyhe, natúr, gyógynövényes-olajos, mint az összetevői. Nekem tetszett, anyukám szerint büdös. Akkora adag, hogy a 2 év használat után, mikor lejárt, még megmaradt a fele. Kidobni nem akartam, szerintem nem romlott meg, elkenegettem magamra, kézkrémnek, testápolónak. Szerettem úgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Squalane eo 1 0