Hello Kitty Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

fdorottya

2015. január 8.

Nagyon nem tetszik az illata! Szerintem az állaga sem a legjobb és rettenetesen szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

maja54

2014. február 2.

Nagyon jó rágógumi illata van, még én is nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Nagyon jó rágógumi illata van, még én is nagyon szeretem

Laura19

2013. november 3.

Gyerekkoromban többször vett ilyet Anyukám.
Húgommal imádtuk.
Manapság én veszek a kislányaimnak. Mennyei, epres-málnás illata van.
Nem szárítja a bőrt sem. Hajmosásra is alkalmas.
Ár/érték aránya szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Gyerekkoromban többször vett ilyet Anyukám.
Húgommal imádtuk.
Manapság én veszek a kislányaimnak. Mennyei, epres-málnás illata van.
Nem szárítja a bőrt sem. Hajmosásra is alkalmas.
Ár/érték aránya szuper.

miraella

2012. október 7.

Szerintem jó illata van. Jól habzik. De nem a legjobb. Ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 7.

Szerintem jó illata van. Jól habzik. De nem a legjobb. Ezért 4*

Ella

2012. április 12.

Volt ilyenünk Disney Hercegnősben is, annak jobb (erősebb) volt az illata. De jól habzik, a lányok imádják. Az összetevőkön nem lepődtem meg, bár nem tudom, hol lehet beszerezni, mert mindkétszer ajándékba kapták a rokonoktól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

ildcsu

2012. február 8.

Ez a százforintosból való rágóillatú tusfürdő ugye?:D Ha igen, nekem SpongeBobos változatban volt meg, keresztlányomnak pedig Eperkésben :D Én szerettem, előtte még nem is hallottam rágó illatú tusfürdőről. Negatívuma, hogy eléggé folyós volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

danacanahai

2012. január 27.

Nagyon finom illata van, a kislányom imadja (szerintem a csomagolása is szerepet játszik benne), jól habzik, nekem nem nagyon tetszenek az alkotó elemei :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

Mesterséges színezék. Piros.