HelloBody

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pocok7, Módosítva: 2021. február 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Önbarnító cseppecskék a napcsókolta, bronzosított bőrért
  • A természetes dihidroxi-aceton (gyorsbarnulás) és az eritrulóz (tartós barnaság) egy igazi csodapáros, ha egyenletes, foltmentes és tartós barnaság a cél
  • Barna bőr, ahogy Neked tetszik: egyszerűen testreszabható a bronzos csillogás. Vigye fel a cseppeket közvetlenül az arcbőrre, vagy keverje el hidratálókrémével
  • Illatmentes formula, amely minden bőrtípuson használható

Vivi95

2021. február 25.

Nagyon meg vagyok elégedve vele! Heti egyszer használom, jó alaposan eldolgozom az arcomon, hagyom hogy a bőröm beszívja, majd (a látványosabb eredmény érdekében) még egy réteget felviszek. 4-4 cseppet szoktam mindkét körnél felvinni (a nyakamra is viszek). Abszolút nem lesz foltos az arcom. A kezemet jó alaposan meg szoktam mosni utána, mert első használat után ez elmaradt és úgy nézett ki, mintha valami diófapácba tenyereltem volna. :D Amit még fontos megjegyeznem, hogy nagyon tartós, tehát fentebb írtam, hogy heti 1x használom, na kb 1 hétig szép egyenletes, természetes barna marad az arcom tőle - napi két arcmosás után is! Sokáig elég, azt még nem tudom nekem meddig tart majd ki, de mindenképp "újravevős" lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Vitaminok: Panthenol