Henné Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lujza1104, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Henna kivonatot tartalmaz. Rendszeres használata megőrzi hajának természetes szépségét. Kókuszdió olajból kivont szelíden aktív hatóanyagai különösen alkalmassá teszik gyakori használatra. A hennával színezett haj színtartósságát növeli.

Lujza1104

2013. június 27.

Update 2: Nem tudom mi jót írhatnék róla. Ugyanúgy kopik tőle az indigó, mint bármilyen másik sampontól, pedig épp az lett volna a célja a samponnak, hogy esetleg megtartsa. Ezenkívül büdös, nagyon drága (2000 huf) és megmondom őszintén, az összetevőlistája sem a legbiztatóbb. Azért mert nincs benne szulfát, de minden más igen. Sőt. Csak azért 1 csillag, mert attól rosszabbat nem lehet adni. Nem fogom újra venni.
Update1: Ez egyelőre egy negatív észrevétel, ugyanis nem mossa ki a hajlakkot a hajból. Ezt már első használat után is észrevettem, de azt hittem, hogy majd kicsit erősebb mosás segíteni fog. Nem történt még. Csak a frufrum van lakkozva, nem tudom mi lenne, ha az egész hajam formázva lenne.

A véleményem első használat után (természetesen majd update-elek pár hét vagy hónap múlva):
Színe, szaga és állaga is nagyon szokatlan. Sötétbarnás-vörösen színű, ilyen géles állagú, a szaga valamire emlékeztet, de nem tudom mire, kicsit ilyen szappanos. Nem hennás vagy ilyesmi.
Elsőre egyáltalán nem habzott fel, amitől nagyon meg is ijedtem, mert jártam már úgy samponnal, hogy nem mosta ki a zsírt a hajamból. De másodszorra egész jól, kb annyira, mint a klasszikus szulfátmentes babasamponok szoktak.
Az összetevői nekem nagyon furcsák, ugyan nincs benne szulfát, de minden más tisztítószer igen, köztük pl NaOH, más néven lúgkő, amit szappanokba szoktak tenni. Azonkívül a hennán és a diófalevélen kívül ahogy elnézem mesterséges színezékek adják a sampon színét, aminek nem hiszem, hogy sok köze lenne ahhoz, hogy mennyire segít a hennás-indigós festék tartósításában. Egyelőre 3 csillagot adok neki, kb 1 hónap múlva szerintem már kicsit reálisabban meg tudom mondani, hogy mennyire jó ez a sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.