Henné Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arven, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Hennakivonatot tartalmaz. Rendszeres használata megőrzi hajának természetes szépségét. Kókuszdióolajból kivont szelíden aktív hatóanyagai különösen alkalmassá teszik gyakori használatra. A hennával színezett haj tartósságát növeli.

csokivanilia

2016. szeptember 30.

Az egészséges összetevők miatt választottam. Lágyítja a hajam, és nagyon szép fényt ad neki. Az illata kellemes. Ugyanakkor dupla annyi fogy belőle, mert nem habzik rendesen. Ettől függetlenül újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Melindaf

2014. november 28.

Fél éve keztem el használni a Henna Color termékeket, úgy döntöttem felhagyok a kereskedelmi márkákkal, mert a sok vegyszertől teljesen kifakult a hajam. Szinte az összes márkát végig próbáltam, valószínüleg ez sem tett neki jót, mert minden márkában más káros vegyszereket vittem fel a hajamra amik tartósan roncsolták a hajam. Az első hónapban nem vettem észre különösebb javulást, és már majdnem abba is hagytam mert olyan furán nem habzott, meg hamar elfogyott egy üveg. De a legjobb döntés olt hogy nem hagytam abba mert szép lassan a hajam elkezdte visszanyerni természetes fényét, és csillógóan erőssé változott a hajam amit alig hittem el. Kitapasztalatam, hogy kevesebbet kell belőle a hajra rakni, mert nem az a lényeg hogy habos legyen a hajon, hanem hogy mindenhova jusson belőle, így a flakon is kétszer tovább kitartott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 28.

Arven

2013. december 16.

Semmi extra. Nem lett tőle csillogóbb és dúsabb a hajam, ahogy ígérik. Rengeteget kell használni belőle, mert nem habzik valami jól. Az általános samponok alkotóinál természetesebb összetevői miatt vettem, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Nagy gyümölcsű afrikai szantálfakéreg. Kivonata parazita és gombaölő tulajdonságokkal rendelkezik. Fertőtlenítő tulajdonságú. Pálmaolajjal keverve használják a kozmetikában. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó.