Hera

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annus, Módosítva: 2016. május 11.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az emberi bőr tartalmaz egy vele született bőrgyógyító és bőrregeneráló képességet, hogy megvédje magát a toxikus anyagok által kiváltott stressz és egyéb környezeti ártalmak ellen, melyek károsíthatják a bőrt. A Hera napvédője tartalmaz egy Dermo Network Protection 2.0 System nevű szabadalmaztatott összetevőt, mely reagál az ultraibolya sugárzásra, így védve meg magát természetes úton.
Ez az összetevő béta-karotint és napraforgóolajat tartalmaz.
Célja, hogy tartalmával blokkolja az ultraibolya sugarak káros hatásait. Azonnal működésbe lép, amint napfény éri a bőrt.

Hatása:

• Öregedésgátló
  • Megvédi a bőrt az erős sugárzás ellen
  • Úgynevezett "Okos bőrápoló", mert csak akkor hat, amikor valóban napfényben tartózkodsz

Minták:  Hera Sun Mate Daily Napvédő Krém SPF35 / PA+++ es Face Shop Natural Sun SPF 50
Ár: 750 , Eladó: szonia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Mindegy
pigglypig

2018. február 11.

Olyan kis finom :) Barackos-rózsás, nagyon enyhe árnyalata van, az illata is ilyen visszafogott, rajtam nem igazán hagy nyomot, mintha ott sem lenne. Talán egy kicsit gyorsabban fényesedett át az arcom a használatakor, mint alapból, de más panaszom nincsen rá. Maximum egy nagyon könnyű lotiont szoktam alátenni, de néha még azt sem, hiszen azért valamennyire hidratál ez a fényvédő is.
Azt azért érdemes szem előtt tartani, hogy nem lesz matt a finise, rajtam legalábbis nem az. Ha valaki kifejezetten ilyet keresne, annak nem ez a termék a megfelelő választás. Számomra nem olyan zavaró.
A pozitívumok ellenére nem fogom újravenni, de semmiképp sem azért, mert maga a krém rossz lenne, csak ki szeretném próbálni, hogy alacsonyabb árkategóriából tudok-e legalább ennyire jót, vagy jobbat választani. Mert az ára picikét borsos, na :) Ráadásul a bbkrem.hun 11 ezerért kapható, szóval ennyiért én már vártam volna valami wow hatást :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Lizzie Brown

2017. június 6.

Szép-szép, jól véd, nem irritál, de azt kell hogy mondjam, hogy a kétszer olcsóbb missha és a'pieu fényvédőm sokkal jobban szuperált. Hosszú idő, míg beszívódik, enyhén melegebb időben pedig olyan érzésem van, mintha izzadna és fulladozna alattam a bőröm.
Nem rossz, elhasználom, de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Nem rossz, elhasználom, de nem újravevős.

Jexi

2017. június 5.

Nem véletlenül lett korea egyik legtöbbet eladott fényvédője.
Anyukám használja, és imádja! Alapozót sem használ mellette a nagy melegekben, pont elég a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Nem véletlenül lett korea egyik legtöbbet eladott fényvédője.

Funnyface

2017. április 3.

Féláron jutottam hozzá, valószínűleg kifutó termék, vagy csak a webáruház unta meg az utolsó darabokat, nem tudom. Minden esetre nem volt lejáratközeli. Kellemes textúrájú fényvédő, jó érzés használni, bőven érződik a különbség egy roadshop termékhez képest. Barackszínű könnyű krém, amit jól eltudok oszlatni a bőrömön. Rétegező rutinnal sajnos kevésbé működik együtt, még a hidratáló lotion is sok neki, fényes marad, mintha nem tudna teljesen felszívódni. Amikor önmagában használom, gyönyörűen felszívódik és valóban matt, puha bőr a végeredmény. Fehér fátylat nem hagy maga után, bőrképet barckszíne javítja, nem igényel sminket. Arcápolás és smink nélkül tökéletesen működik. Kevés hidratáló termékkel együtt mattosító primer és púder ellenére is átfényesdik. Szerintem elsősorban azoknak való, akiknek normál bőrük van. A már tökéletes bőrre való, ami nekem kicsit frusztráló... Zsíros bőrre nem hiszem, hogy alkalmas lenne. Lehet rá sminkelni, szilikonos primerként jól funkcionál. Illata egy picivel erősebb a kellemesnél, inkább felnőtt koreai púderes, nem a jellegezetes etude house púderes illat. Sajnos, hiába fényes, azért önmagában kevés hidratálást nyújt bőrömnek. Télen biztosan kevés lenne, meglátom nyárra elegendő-e önmagában. Egy hónapja használom csak, meglátom hosszútávon hogyan válik be.

Update: teszteltem és úgy tűnik, hogy a szilikon tartalmú arcápoló termékkel nem működik együtt. Ha szilikonmentes krémet használok szépen felszívódik és nem fényesedik át jelentősen napközben sem. Egyre jobban szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

jomosono

2016. augusztus 21.

Nagyon szeretem,jól hidratál,könnyen beszívódik,és a 35 ös fényvédővel már tettem valamit a napocska ellen.Finom barack színű primerként is jól szuperál!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Pisum Sativum (Pea) Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Mannitol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.