Herbaflor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. március 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdő értékes eukaliptuszolaja jótékony hatáső a testre és a bőrre. A fürdés után frissnek érzi magát. Ápolja, simává és rugalmassá teszi bőrét.

csipkeorsika

2013. január 9.

Egyetértek, a legjobb habfürdő, és egyben a legolcsóbb is! mostmár biztosan mindig ilyen lesz a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

petracska13

2012. július 3.

A legjobb habfürdő, amivel valaha találkoztam! Mostanában inkább a tusolást választom, de ha van időm egy hosszabb fürdőzésre, akkor ez a termék elengedhetetlen társam. A leírtaknak teljesen megfelel.Nyugtató hatású az illata, teljesen kikapcsol. Jól habzik, nem szárít, az összetevői is jók. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.