Herbal Essences

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2015. május 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Fényes, egészséges és illatos  haj a természet "meztelen" erejével, menta és zöld tea keverékéből készült samponnal. Mindez szilikon, parabén és színezékek nélkül.

asdf27

2017. december 29.

nagy reményeket fűztem hozzá, hogy ettől majd nem fogok viszketni, de gyakorlatilag hóesés-szerűen korpásodott tőle a fejbőröm, a hajam csepű lett tőle, szóval én nem tudom, hogy ez mitől fejbőrbarátabb, mint a többi.
mindegy, jelenleg jó arra, hogy a kókuszolajos pakolást lemossam vele elsőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

mindegy, jelenleg jó arra, hogy a kókuszolajos pakolást lemossam vele elsőre.

nkmagda

2016. július 9.

Jajj nem merem kipróbàlni, napok (lassan hetek) óta megvettem de vett eddig rá a lélek. Mostanság a samponokra nagyon érzékenyen reagál a fejbőröm. Sokszor kipattog, sebesedik, viszket, pedig szeretek vàltozatosan sampont vásárolni. Persze van egy jolly joker amihez visszatérek(végre talàltam ilyet, sszinte "tökéletest"). Szerencsére végül nem okozott irritàciót; viszont nagyon száraz lett a hajam tőle ìgy csak és kizárólag balzsammal együtt ajànlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Adél Zsanna

2016. április 14.

Nekem fényes am.is a hajam de amit ez a sampon csinál az már szinte sok :D
Ami hatalmas nagy problémám vele, hogy rettenetesen összeesik tőle a hajam és másnapra csupa zsír :(
Száraz, fénytelen hajra nagyon ajánlom, de sem normál sem enyhén zsírosodó hajra nem ajánlom!!!!
Nem pontozom le mert, amit ígér azt teljesíti, az más kérdés, hogy nekem zsírs a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Nekem fényes am.is a hajam de amit ez a sampon csinál az már szinte sok :D

krémparádé

2015. május 19.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, mámorítóan hat rám. A fényező hatás viszont elmarad, borzos lesz a hajam tőle és antennákként meredeznek a hajszálaim, ami elég ijesztő. Bárhogy fésülöm, kötöm, vasalom, csavarom, sehogy sem áll. Két nap múlva pedig moshatom újra, mert rémzsíros lesz. Nem veszem újra, de az illatáért egyszer megérte, plusz kitűnően habzik (a kád csupa hab gyakorlatilag) és tisztít, az összetevők pedig barátságosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.