Herbal Essences

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. október 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

A 90%-ban természetes eredetű hajpakolás természetes forrásból származó összetevőkkel és aktív antioxidánsokkal segít tisztává varázsolni és megóvni a hajat.

vkata96

2021. április 11.

A samponját és a balzsamját is használom, ezt heti egyszer. Egy kicsit lelapítja a hajam, viszont azt észrevettem, hogy ha használom, utána nem száll annyira a hajam, tehát tényleg hidratálja. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

baloghantonia

2021. február 8.

Nagyon jó kis hajápoló termék. Hajmosás után használom, három percig rajta hagyom és lemosom. Nagyon szépen táplálja a hajamat, finom az illata és az ára pedig nagyon alacsony. Már többször újravettem és fogom is továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

DoDo1991

2020. november 12.

Száraz és sérült hajra ajánlom, normál vagy zsírosodó hajra szerintem kicsit sok. Én elajándékoztam egy száraz, hullámos és festett szőke hajú ismerősömnek, ő nagyon szereti. Az illata nagyon finom és az én hajamban megmaradt 1-2 napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice