Herbal Essences

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artep04, Módosítva: 2019. július 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hatású balzsam 90%-ban természetes összetevőkből, kókusz illatú.

Ár: 800 , Eladó: nettikiss
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest X., fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás esetén postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

rosemary88

2021. október 11.

A nem túl szép összetevők ellenére a töredezett, száraz hajvégeimet is extra fényessé és puhává tette, nem beszélve a szuper kókusz illatról. Könnyű kifésülhetőséget biztosít. Már többször újravettem. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

szanii

2021. július 31.

Nagyon jó kis egyszeru balzsam, szep fényes tőle a hajam. Kiprobalasra teljesen jó volt, kiarusitva vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 31.

Lilium

2021. március 23.

A samponnal ellentétben ez legalább szilikonmentes, a hajam is puha lett tőle. Kicsit lágyabb állagú, de ezáltal könnyű eloszlatni a hajon. Viszont annyira nem kiemelkedő, hogy újravegyem, ezért 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

glitter20

2021. március 17.

Nagyon finom illatúvá teszi a hajat és egészségesebbnek is tűnik, amióta ezt a termeket rendszeresen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 17.

Foxy666

2021. február 18.

Nagyon szeretem! (samponjánál megtaláljátok, hogy hogy kezdődött a kapcsolatunk😅)
Nem szoktam balzsamot használni, de mivel véletlenül megvettem, így gondoltam why not..
Eleinte furcsa volt, vagy túl sokat, vagy keveset tettem belőle, így sose sikerült elérnem a kellő hatást.. egyszer puszta véletlenből eltaláltam az ideális mennyiséget és azóta imádom, nem zsírosít, puha, fényes és egészséges megjelenést varázsol a hajamnak.
Örülök, hogy szerencsétlen voltam és a balzsamot samponnak olvastam.. 😅🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Örülök, hogy szerencsétlen voltam és a balzsamot samponnak olvastam.. 😅🤗

vgeorgina

2020. december 8.

Hasonló értékelést tudok erről írni, mint a hozzá tartozó samponról. Eléggé mellényúltam, mert az INCI önmagában nem valami szép, illetve elnéztem a folliculitisscout.com-on, hogy melyik Herbal Essences termék biztonságos számomra...Ezért még nem pontoznám le, hiszen én voltam a hülye. Ugyanakkor bár az illata tényleg csodálatos, hatásban semmi extrát nem tapasztaltam a hajamon (bár negatívumot sem), emellett hatalmas vörös foltok jelentek meg a homlokomon, arcomon - amit persze a sampon is okozhatott, nem feltétlenül ez a balzsam, de nem tudom szeretni ezt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

hippiesaur

2020. április 11.

Kb. 1 hónapja használgatom a samponjával együtt egy másik sampon-balzsam kombóval váltogatva. Az alapvetően elég száraz hajamat szépen hidratálják, puha és selymes lesz tőlük, csökkentik a "frizzy" kinézetet is. Nehéz túlzásba esni ezzel a balzsammal, mert amikor felviszem a megfelelő mennyiséget, akkor nem érzem, hogy jól befedné a hajamat, amikor megvan ez az érzés, akkor viszont másnapra rettenetesen néz ki a hajam, és olyan, mintha sosem akarna megszáradni. Lemosáskor szeretem selymesnek érezni a hajamat balzsamozás után, ezzel nincs meg ez az érzés, de ugyanolyan jól kifésülhető a hajam, mint más balzsammal, szóval a hatása ettől még jó. Nem lesz kedvenc, egy átlagos balzsam számomra. A samponjától viszket a fejem, úgyhogy újravenni nem fogom őket, de adok majd újabb esélyt ennek a márkának, hátha csak ez a kókusztejes nem jó számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Debii

2019. szeptember 25.

Csak jót tudok mondani erről a termékről. Már kb 3 hete csak ezt használom a samponjával együtt, és nekem egyszerűen tökéletes. Ezelőtt max 3 napig bírtam hajmosás nélkül, de ez már 4-5 napra növekedett. Nagyon jó az illata, kevés kell belőle, és tökéletes a hatása. :) Nem használok utána kifélsülő spay-t vagy bármi mást. Nekem 5***** :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

zzsofy

2019. augusztus 26.

Samponjával együtt használom. Nagyon szép fényes, puha lesz utána hajam, az illata is szuper. Nem nehezíti el a hajam egyáltalán, és nem zsírosodik tőle gyorsabban sőt. Alapjáraton nagyon gyorsan zsírosodik a hajam akár naponta is moshatnám, viszont ezzel a 3. napon is majdnem olyan a hajam mint frissen mosva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Histidine, Propylene Glycol, Butylene Glycol